Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

SADZĪVES PRECES

FILTRS
-30%
0.00€
Infrasarkano staru sildītāja Riposo PH-2004 statīvs
  Krāsota metāla statīvs piemērots infrasarkano staru sildītājam PH-2004. Ērts un viegls sildītāja pārvietošanas veids no vienas telpas uz citu! Regulējams augstums no 170 cm līdz 210 cm.       APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums.  PIEGĀDE Piegāde: 2-3 darba dienas...
69.30€ 99.00€ Bez nodokļa: 69.30€
-30%
Infrasarkano staru sildītājs PH-2004
Infrasarkano staru sildītājs ir ideāls risinājums atklātu vai lielu telpu apsildīšanai! Izmantojot šo infrasarkano staru sildītāju, jūs varēsiet izbaudīt precīzu un vienmērīgu karstuma starojumu noteiktās vietās vai ķermeņos. Augstas kvalitātes, laika apstākļu izturīgs, enerģijas taupošs un kluss - ideāla izvēle cilvēkiem, kas meklē sildītāju vēsiem vakariem uz āra terases, lielu atklātu telpu vai vēsu māju apsildīšanai.Sildītājam raksturīga izturība un uzticamība, ērta darbība, izturīga konstrukcija un mazs enerģijas patēriņš. Tips: Infrasarkano staru sildītājs 3 stipruma līmeņi: 650/1350/2000W Sildelements: kvarcs Pielāgojams slīpuma leņķ..
47.60€ 68.00€ Bez nodokļa: 47.60€
RIPOSO  Tualetes poda birste
   Ekskluzīva dizaina RIPOSO tualetes birste TB-20 - piešķirs jūsu vannas istabai eleganci un mūsdienīgumu    Šī tualetes poda birste ir paredzēta optimālai lietošanai. Tas ir izgatavots no īpaši kvalitatīva, izturīga nerūsējošā tērauda, ​​kas ir pārklāts ar matētu pārklājumu, tāpēc uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi. Ar tehniski izliektu tualetes poda birsti varēsiet viegli sasniegt pat vistālākos stūrus un iztīrīt visus grūti tīrāmos netīrumus. Ļoti higiēnisks un blīvs, jo tam ir vāciņš. To ir viegli tīrīt un uzturēt. Birstes sariņi ir smalki, asi un lieliski sasniedz visus stūrus.   Preces apraksts: Izgat..
19.00€ Bez nodokļa: 19.00€
-30%
RIPOSO miskaste RIMINI 6L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Rimini 6 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot..
19.95€ 28.50€ Bez nodokļa: 19.95€
-30%
RIPOSO miskaste SALERNO 12L
Ekskluzīva dizaina RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 12 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot mi..
29.40€ 42.00€ Bez nodokļa: 29.40€
-30%
RIPOSO miskaste SALERNO 30L
Ekskluzīva dizaina RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 30 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot mi..
58.10€ 83.00€ Bez nodokļa: 58.10€
-30%
RIPOSO miskaste SALERNO 6L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 6 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšo..
19.95€ 28.50€ Bez nodokļa: 19.95€
-50%
RIPOSO slota Hands-Free Cleaning Mop
Praktisks tīrīšanas risinājums ar RIPOSO Hands-Free Cleaning Mop grīdas mazgāšanas slotu ar urbi / mazgāšanas mehānismu Izmantojot jauno tehnoloģiju Hands-Free Cleaning Mop, notīriet visus mājas stūrus, nesasmērējoties un nesaslapinot rokas!    Speciālas auduma izspiešanas/mazgāšanas mehānisms uz slotas kāta palīdz ātri un efektīvi nosusināt slotu vai mazgāt netīrumus, nesamitrinot rokas. Tīrīšanu ievērojami atvieglo praktiska mikrošķiedras drāna, kas piemērota visu veidu grīdām. Slotas rokturis ir polsterēts, lai ērtāk satvertu slotu un nodrošinātu tīrīšanas ērtības.  Atkarībā no tīrīšanas vajadzībā..
11.50€ 23.00€ Bez nodokļa: 11.50€
-60%
Sildītājs ar ventilatoru FH-2001
Jauns itāļu dizaina sildītājs Jūsu mājas komfortam! Ventilatora sildītāji sastāv no sildīšanas spoles un ventilatora, kas ļoti labi izplata siltumu un ļauj telpai uzkarst ātrāk. Tas ir lielisks veids, kā sasildīties ļoti ātri un efektīvi!Kompakts, viegli transportējams sildītājs – labākais risinājums aukstiem rudens vai ziemas vakariem! 3 darbības režīmi – ikvienai vajadzībai:  I (750 W), II (1500 W) un ventilatora funkcijas garantē, ka tiks apmierinātas jebkuras vajadzības, sākot no patīkama un ekonomiska siltuma atbalsta līdz svaigai ventilācijai. Ierīce ar termostatu, kas nodrošina ideālu telpas temperatūras izvēli.Drošs un kluss FH-2001 sild..
16.40€ 41.00€ Bez nodokļa: 16.40€
-50%
Slota RIPOSO Easy Move Flat Mop
Praktisks tīrīšanas risinājums ar RIPOSO Easy Move Flat Mop grīdas mazgāšanas slotu!    Klasiskā Easy Move Flat Mop mazgāšanas slota ir ērts veids, kā uzturēt māju perfekti tīru. Tīrīšanu ievērojami atvieglo praktiska mikrošķiedras drāna, kas piemērota visu veidu virsmām. Izturīga un ilgmūžīga slotas konstrukcija. Slotas galva pagriežas par 360°, padarot to viegli tīrāmu grūti sasniedzamās vietās. Regulējamā garuma teleskopiskais rokturis (95-125 cm) ļaus sasniegt tālu vai augstu virsmu.      Slotas rokturis ir polsterēts, lai atvieglotu slotas uzņemšanu un tīrīšanas komfortu.  Atkarībā no tīrī&scaro..
10.50€ 21.00€ Bez nodokļa: 10.50€
-30%
Riposo atkritumu maiss 30 L
Ļoti izturīgi RIPOSO atkritumu maisi 30 litru atkritumu tvertnēm  Atkritumu maisi ir lieliski piemēroti 30 L RIPOSO atkritumu tvertnēm. Jebkura atkritumu tvertne labāk aizvērsies ar ideāli piemērotu iekšējo maisu. Atkritumu maisi ir ļoti viegli piestiprināmi pie atkritumu tvertnes malas.   Preces apraksts:  Izgatavots no augstas izturības polietilēna. Caurspīdīgas pelēkas krāsas. Integrētā aukliņa ļauj viegli sasiet pilnu maisu un izņemt to no atkritumu tvertnes. Maisiņa izmērs: 55x65 cm. Vienā rullī 20 gab. atkritumu maisi.                APMAKSASamaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitī..
1.75€ 2.50€ Bez nodokļa: 1.75€
-30%
Riposo atkritumu maiss 6-12 L
Ļoti izturīgi RIPOSO atkritumu maisi 6 un 12 litru atkritumu tvertnēm  Atkritumu maisi ir lieliski piemēroti 6 L vau 12 L RIPOSO atkritumu tvertnēm. Jebkura atkritumu tvertne labāk aizvērsies ar ideāli piemērotu iekšējo maisu. Atkritumu maisi ir ļoti viegli piestiprināmi pie atkritumu tvertnes malas.   Preces apraksts:  Izgatavots no augstas izturības polietilēna. Caurspīdīgas pelēkas krāsas. Integrētā aukliņa ļauj viegli sasiet pilnu maisu un izņemt to no atkritumu tvertnes. Maisiņa izmērs: 45x50 cm. Vienā rullī 25 gab. atkritumu maisi.             APMAKSASamaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārs..
1.75€ 2.50€ Bez nodokļa: 1.75€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 18 (Kopā lapu - 2)