Līdz 40% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

SADZĪVES PRECES

Režģis
-50%
JAUNUMS !
Eļļas radiators OH-2003
Ērts, viegli transportējams, drošs un stabils - jaunais Riposo eļļas radiators Jūsu mājas siltumam un komfortam! Eļļas sildītāji ir īpaši droši, tāpēc tos var atstāt ieslēgtus uz ilgu laiku. OH-2003 ir ļoti jaudīgs, tāpēc tas ir piemērots lielāku telpu apsildīšanai, tam ir arī pietiekami daudz līmeņu, lai efektīvi kontrolētu izdalīto siltumu. Tas ir izgatavots no 7 plāniem segmentiem (sekcijām), tāpēc tam ir ļoti laba siltuma pārneses spēja. Šo sildītāju priekšrocība - ir tā, ka tie nesausina gaisu, nav bīstami, neizstaro skaņu un tiem ir vidējs enerģijas patēriņš. Tips: Eļļas sildītājs 3 stipruma līmeņi: 800/1200/2000W Se..
35.50€ 71.00€ Bez nodokļa: 35.50€
-30%
JAUNUMS !
Infrasarkano staru sildītājs PH-2004
Infrasarkano staru sildītājs ir ideāls risinājums atklātu vai lielu telpu apsildīšanai! Izmantojot šo infrasarkano staru sildītāju, jūs varēsiet izbaudīt precīzu un vienmērīgu karstuma starojumu noteiktās vietās vai ķermeņos. Augstas kvalitātes, laika apstākļu izturīgs, enerģijas taupošs un kluss - ideāla izvēle cilvēkiem, kas meklē sildītāju vēsiem vakariem uz āra terases, lielu atklātu telpu vai vēsu māju apsildīšanai.Sildītājam raksturīga izturība un uzticamība, ērta darbība, izturīga konstrukcija un mazs enerģijas patēriņš. Tips: Infrasarkano staru sildītājs 3 stipruma līmeņi: 650/1350/2000W Sildelements: kvarcs Pielāgojams slīpuma leņķ..
32.90€ 47.00€ Bez nodokļa: 32.90€
-50%
JAUNUMS !
Sildītājs ar ventilatoru FH-2001
Jauns itāļu dizaina sildītājs Jūsu mājas komfortam! Ventilatora sildītāji sastāv no sildīšanas spoles un ventilatora, kas ļoti labi izplata siltumu un ļauj telpai uzkarst ātrāk. Tas ir lielisks veids, kā sasildīties ļoti ātri un efektīvi!Kompakts, viegli transportējams sildītājs – labākais risinājums aukstiem rudens vai ziemas vakariem! 3 darbības režīmi – ikvienai vajadzībai:  I (750 W), II (1500 W) un ventilatora funkcijas garantē, ka tiks apmierinātas jebkuras vajadzības, sākot no patīkama un ekonomiska siltuma atbalsta līdz svaigai ventilācijai. Ierīce ar termostatu, kas nodrošina ideālu telpas temperatūras izvēli.Drošs un kluss FH-2001 sild..
20.50€ 41.00€ Bez nodokļa: 20.50€
-50%
JAUNUMS !
Sildītājs ar ventilatoru FH-2002
Ventilatora sildītāji sastāv no sildīšanas spoles un ventilatora, kas ļoti labi izplata siltumu un ļauj telpai uzkarst ātrāk. Tas ir lielisks veids, kā sasildīties ļoti ātri un efektīvi!Kompaktais, viegli transportējamais sildītājs - ir labākais risinājums jautram rudens vai ziemas vakaram! 3 darbības režīmi - katrai vajadzībai: I (1000 W), II (2000 W) un ventilatora funkcijas garantē, ka tiks apmierinātas visas vajadzības, sākot no patīkama un ekonomiska siltuma atbalsta līdz svaigai ventilācijai. Ierīce ar termostatu, kas nodrošina ideālu telpas temperatūras izvēli.Drošs un klussSildītājam ir aizsardzība pret pārkaršanu - tas automātiski izslēdzas. Automāt..
11.50€ 23.00€ Bez nodokļa: 11.50€
-30%
JAUNUMS !
Slotas komplekts RIPOSO Smart Flat Mop
Grīdas mazgāšanas slotas komplekts RIPOSO Smart Flat Mop   Praktisks tīrīšanas risinājums ar RIPOSO Smart Flat Mop grīdas mazgāšanas slotu!    Ar jaunās  tehnoloģijas Magic Spray Mop mazgāšanas slotu iztīriet visus mājas stūrus, nenosmērējoties un nesaslapinot rokas!  Komplekts ir īpaši kompakts un neaizņem daudz vietas, ietilpst skapī vai citā nelielā telpā.    Jaunās paaudzes īpaši kompaktais mazgāšanas slotas komplekts tīrai mājai!   Smart Flat Mop grīdas mazgāšanas slota ar mazgāšanas-nosusināšanas spaini: Nerūsējoša tērauda mazgāšanas slotas kā..
19.60€ 28.00€ Bez nodokļa: 19.60€
-30%
JAUNUMS !
 Slota RIPOSO Magic Spray Mop
Grīdas mazgāšanas slota RIPOSO Magic Spray Mop   Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!    Ar jaunās  tehnoloģijas Magic Spray Mop mazgāšanas slotu iztīriet visus mājas stūrus, nenosmērējoties un nesaslapinot rokas!  Īpaša ūdens tvertne uz slotas kāta palīdz ātri un efektīvi samitrināt grīdu tajā vietā, kuru vēlaties uzkopt.  Uzkopšanu ļoti atvieglo praktisks mirkošķiedras mops un smidzinātājs ar tvertni. Tajā var ieliet parasto krāna ūdeni vai grīdas mazgāšanas līdzekli. Ērti izsmidziniet ūdeni uz virsmu un notīriet to ar mopu.  Viegla uzkopšana ar vienu roku&nb..
17.50€ 25.00€ Bez nodokļa: 17.50€
-30%
JAUNUMS !
Slota RIPOSO Super Spin Mop
Grīdas mazgāšanas slotas komplekts RIPOSO Super Spin Mop   Īpaši izturīgs un ilgmūžīgs mazgāšanas slotas komplekts visa veida grīdām!   Super Spin Mop uzlabotais izgriešanas mehānisms kalpos īpaši ilgi, izgriežot slotu ātrāk un efektīvāk.  Uzkopiet grīdu, neatstājot nevēlamus netīrumus un putekļus pat vismazākajā nostūrī un nesaslapinot rokas.   Super Spin Mop mazgāšanas slota ar metāla izgriešanas mehānismu: Nerūsējoša tērauda mazgāšanas slotas kāta garums: 120 cm.  Spaiņa tilpums: 5 l Spaiņa izmērs: 40 x 27 x 22 cm. Nosusināšanas mehānisms ir izgatavots no īpaši izturīga n..
23.80€ 34.00€ Bez nodokļa: 23.80€
JAUNUMS !
Mopa Smart Flat Mop
Mopa Smart Flat Mop  Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!   Mikrošķiedras mazgāšanas mopa īpašības:  Mazgājot neatstāj švīkas uz grīdas. Absorbē krietni vairāk ūdens nekā parastais audums.   Mikrošķiedras mops vienā reizē notīra vairāk netīrumu un putekļu nekā parastās drānas (sausas vai mitras). Nesaveļas un nepūkojas. Nesaskrāpē pat ļoti neaizsargātas virsmas. Ātri žūst. Izturīgs un ilgi kalpos. Mopa izmērs: 33x12 cm. Daudzreiz lietojamo mopu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā līdz 40 °C. Piemērots sausai un mitrai grīdas uzkopšanai. Piemērots visa veida grīdām: f..
4.00€ Bez nodokļa: 4.00€
-30%
JAUNUMS !
Mopa  Super Spin Mop
Mopa Super Spin Mop  Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!   Mikrošķiedras mazgāšanas mopa īpašības:  Mazgājot neatstāj švīkas uz grīdas.  Absorbē krietni vairāk ūdens nekā parastais audums.   Mikrošķiedras mops vienā reizē notīra vairāk netīrumu un putekļu nekā parastās drānas (sausas vai mitras). Nesaveļas un nepūkojas. Nesaskrāpē pat ļoti neaizsargātas virsmas. Ātri žūst. Izturīgs un ilgi kalpos. Mopa izmērs: ~ 37 cm. Mopu mazgāt ar rokām. Piemērots sausai un mitrai grīdas uzkopšanai.  Piemērots visa veida grīdām: flīzēm, linolejam, laminātam, marmoram, koka grīdām. ..
3.50€ 5.00€ Bez nodokļa: 3.50€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)