APAVU KOPŠANAS LĪDZEKĻI 

APAVU KOPŠANAS LĪDZEKĻI

Režģis
Crocs™ Butter
Crocs Butter Tīriet savas Crocs™kurpes, izmantojot Crocsbutter™, lai atjaunotu Jūsu kurpju oriģinālo spīdumu. Informācija par Crocs Butter: pulēšanas sūklis, īpaši izstrādāts krēms atjauno Jūsu Crocs kurpju oriģinālo spīdumu, ar sūkļa aplikatoru noberzējiet kurpju virsmu, lai Jūsu Crocs izskatītos kā jaunas. Norādes: Mazgājiet Crocs apavus siltā ziepjainā ūdenī. Noslaukiet un ļaujiet nožūt. Vienmērīgi berzējiet ar crocsbutter™ sūkli. Izbaudiet savus spīdīgos, jaunos Crocs! Brīdinājums: Nelieciet crocsbutter™ uz apavu zoles/apmales, turiet bērniem nepieejamā vietā. ..
6,99€ Bez nodokļa: 6,99€
Crocs™ Clean
Tīriet savas Crocs™ kurpes ar jaunākajiem Crocs Care produktiem! Crocs piedāvātās Crocs Clean ir maigas tīrīšanas putas. Informācija: notīra netīrumus un atjauno izskatu, piemērotas gludai ādai, nubuka ādai, zamšādai un audumam. 150 ml. ..
7,99€ Bez nodokļa: 7,99€
Crocs™ Proof
Tīriet savas Crocs™ kurpes ar jaunākajiem Crocs Care produktiem! Crocs piedāvātais CrocsProof ir aerosols, kas nodrošina pārklājumu aizsardzībai. Informācija: atgrūž ūdeni un traipus, piemērots ādai, zamšādai, nubuka ādai un audumam.  Norādes:  Kārtīgi sakratīt. Izsmidziniet 10-15 cm attālumā. Noņemiet lieko no zolēm un apmalēm. Pirms lietošanas ļaujiet pilnībā nožūt.  Uzmanību!  Turiet bērniem nepieejamā vietā. Izmantot tikai kā norādīts. Izvairieties no kontakta ar ādu un acīm. Izsmidziniet labi vēdinātā zonā. Izvairieties no produkta ieelpošanas...
7,99€ Bez nodokļa: 7,99€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)