Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Matrači

FILTRS
-30%
0.00€
Matracis RIPOSO VERONA 20 cm
      Divpusējs - vidēja cietuma, abas puses - ciets putupoliuretāns. Starp atsperu bloku un putupoliuretāna ir papidus pārvalks, kurš nodrošina matrača ilgmūžību. Integrēta 7 zonu ilgi kalpojoša Pocket atsperu sistēma, kura sniedz komfortu un noslāpē blakus guļošā partnera izraisītās kustības. Pilnīgi pielāgojas pie katra cilvēka ķermeņa anatomijas un vienmērīgi sadal guļošā persona svaru. Katrs atspers ir atsevišķā tekstila kabata kurš noslāpē blakus guļošā partnera izraisītās kustības. Augstums – 20 cm. Ļoti elpojošs, ieteicama cilvēkiem ar pārmērīgu svīšanu problēmām. Antialerģisks, nevairojas putekļu ērcītes kas izraisa alerģiju, tāpēc miega laikā varēsit elpot vi..
215.60€ 308.00€ Bez nodokļa: 215.60€
-30%
0.00€
Matracis RIPOSO ROYAL 28 cm
          RIPOSO Royal matracis + greznums, ideāla pielāgošanās pie ķermeņa formām un īpašs komforts!    Elegants un ekskluzīvs matrača dizains. Ērts lietošanā visos gadalaikos.  Matracis ar papildus komforta virsmatraci, lai apguļoties justos ērti, kā uz mākoņa. Virsmatrača komforta pamatā ir latekss, kas ar vertikāliem gaisa ventilācijas kanāliem, tie izkārtoti saskaņā ar cilvēka anatomiskām ķermeņa zonām.  Tas ir ortopēdisks, 7 anatomisko zonu matracis, kas vienmērīgi sadaļa ķermeņa svaru. Matrača pamats veidots no pocket atsperu bloka, kas nodrošina vēl labāku pielāgošanos individuālām Jūsu ķermeņa formām un ir īpaši gaisa caurlaidīgs. Tāpēc šo m..
346.50€ 495.00€ Bez nodokļa: 346.50€
līdz -30%
0.00€
Matracis RIPOSO ORTOPEDICAL 23 cm
          JAUNS RIPOSO Ortopedical matracis - cilvēkiem, kuri novērtē stingrāku miega pamatni - lieliska pielāgošanās ķermeņa formām un izcils komforts!   JAUNS RIPOSO Ortopedical matracis - cilvēkiem, kuri novērtē stingrāku miega pamatni - lieliska pielāgošanās ķermeņa formām un izcils komforts!   Tas ir ortopēdisks matracis, kas perfekti pielāgojas individuālām Jūsu ķermeņa formām. Pamatni veido 7 zonas, izturīgu Pocket atsperu bloks. Katra atspere ir iepakota tekstila maisiņā, reaģē individuāli un pielāgojas ķermeņa formām un svaram, guļus stāvoklī pareizi sadalot ķermeņa stāvokli, lai izvairītos no muguras sāpēm. Kabatas atsperes bloks nepārraida guļošā pa..
261.80€ 374.00€ Bez nodokļa: 261.80€
-30%
0.00€
Matracis RIPOSO MILANO 16 cm
     Ērts un izturīgs RIPOSO MILANO matracis garantēs Jums kvalitatīvu miegu un stabila atpūta. Matracis atbilst visām ortopēdiskām un anatomiskām prasībām. Vienmērīgi sadala guļošā persona ķermeņa svaru. Divpusējs - vidēja cietuma, abas puses - ciets putupoliuretāns. Augstums - 16 cm. Ļoti elpojošs, ieteicama cilvēkiem ar pārmērīgu svīšanu problēmām. Antialerģisks, nevairojas putekļu ērcītes kas izraisa alerģiju, tāpēc miega laikā varēsit elpot vieglāk. Mīksts, maigs, diegts no vienas puses pārvalks. Pārvalka speciālā apakšējās daļas virsma neļauj matracim slīdēt, noturot to uz vietas. Uz matrača malām ir nākamās paaudzes 3D materiāls, kas nodrošina lielāku gais..
155.40€ 222.00€ Bez nodokļa: 155.40€
-30%
0.00€
Matracis RIPOSO ROMA 20 cm
     RIPOSO ROMA matracis + ideāls risinājums pāriem, kuriem ir atšķirīgas vajadzības! 4 dažādi cietības līmeņi vienā matracī! Izvēlieties vēlamo cietības līmeni un balstu un izbaudiet ideālu atpūtu!   7 anatomiskās komforta zonas tam, lai Jūsu ķermenim tiktu nodrošināts pareizs balsts un tas miega laikā atbrīvotos. Profilēta pamata virsma nodrošina vēl ideālāku pielāgošanos un vēl lielāku gaisa caurlaidību. Grozāma matrača pamatne. 4 cietības līmeņi: izvēlieties Jums vispiemērotāko cietības līmeni. Matrača virsma ir veidota no diviem dažādiem kodoliem*, tāpēc Jūs un Jūsu partneris varat izvēlieties katram individuāli piemērotu cietības līmeni. Viena matrača pus..
301.70€ 431.00€ Bez nodokļa: 301.70€
-30%
0.00€
Matracis RIPOSO Memory Silver 18 cm
        Izveidojat komfortu savā guļamistabā! RIPOSO Memory Silver matrači ļoti ērti un komfortiski. 4 cm viskoelastīgs materiāla "Memory" slānis ideāli pielāgojas pie ķermeņa, tāpec mugura un mugurkauls vienmēr paliek pareiza pozīcija. Zemāk izvietots 13 cm biezs putu poliuretāna slānis kurš nodrošinā spēcīgu atbalsti ķermeņim. Divpusējs matracis. Viena puse ir vidēja cietuma no viskoelastīgā materiāla "Memory" slānia, otra puse ir cietāka no izturīga putu poliuretāna slānia. Vēl lielāka gaisa caurlaidība, kas tiek iegūta, no īpašiem izvietotiem kanāliem matrača pamatā. Jaunās paaudzes 3D audums  nodrošinā pastāvīgu gaisa cirkulāciju matrača iekšpusē. ..
228.90€ 327.00€ Bez nodokļa: 228.90€
-30%
0.00€
Matracis RIPOSO BOLONIJA BABY 10 cm
RIPOSO BOLONIJA BABY matracis nodrošinā saldu un drošu mazuļia miegu!   RIPOSO BOLONIJA BABY matrača pamats ir ražots saskaņā ar anatomiskām un ortopēdiskām prasībam. Kopējais ķermeņa svars tiek sadalīts vienmērīgi, tas palīdz veidot un labot mugurkaulam. Mazuļia mugurkaulam nodrošina sevišķi stipru balstu. Divpusējs matracis - vidēja cietuma. Matrača pamatne ir veidota  no cieta putu poliuretāna slānia ar ventilācijas kanāliem, kas nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju matrača iekšā. Maigs un mīksts, no vienas puses diegts Tencel  šķiedru parvalks nekairina ādu, uzsūc un iztvaiko mitrumu, tāpēc mazuļi aizsargās no svišanas. Matrača pārvalks ir mazgājams, uz visām četrā..
99.40€ 142.00€ Bez nodokļa: 99.40€
-30%
0.00€
Matracis RIPOSO BOLONIJA 10 cm
      RIPOSO BOLONIJA matracis RIPOSO BOLONIJA matrača pamats ir ražots saskaņā ar anatomiskām un ortopēdiskām prasībam. Kopējais ķermeņa svars tiek sadalīts vienmērīgi, tas palīdz veidot un labot mugurkaulam. Mazuļia mugurkaulam nodrošina sevišķi stipru balstu. Divpusējs matracis - vidēja cietuma. Matrača pamatne ir veidota  no cieta putu poliuretāna slānia ar ventilācijas kanāliem, kas nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju matrača iekšā. Maigs un mīksts, no vienas puses diegts Tencel  šķiedru parvalks nekairina ādu, uzsūc un iztvaiko mitrumu, tāpēc jums aizsargās no svišanas. Matrača pārvalks ir mazgājams, uz visām četrām malām rāvējslēdzējs vieglākai parval..
147.70€ 211.00€ Bez nodokļa: 147.70€
-40%
0.00€
RIPOSO BAMBOO virsmatracis 3,5 cm
         Jūsu atpūta ir svarīgā!       Labs miegs ir nepieciešams lai jūs varētu strādāt un justies labi. Tikai labi atpūtušies jus būsit produktīvi, un ar labu garastāvokli!   RIPOSO 3,5 cm un 6 cm virsmatrači ir mīkstāki, bet RIPOSO Aloe Vera 5 cm biezais virsmatracis ir cietāks. RIPOSO virsmatrača pamatne ir ražota no augstas kvalitātes, gaisa caurlaidīga, viskoelastīga materiāla "Memory". Reaģējot uz ķermeņa temperatūru, viskoelastīgais materiāls "Memory" ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu. RIPOSO virsmatracis miega laikā palīdz noturēt mugurkaulu pareizā pozīcijā. RIPOSO virsmatracis vienmērīgi s..
64.20€ 107.00€ Bez nodokļa: 64.20€
-30%
0.00€
RIPOSO Aloe Vera  virsmatracis 5 cm
       Riposo Aloe Vera 5 cm biezais virsmatracis ir cietāks, bet Riposo 3,5 cm un 6 cm virsmatrači ir mīkstāki. RIPOSO virsmatrača pamatne ir ražota no augstas kvalitātes, gaisa caurlaidīga, viskoelastīga materiāla "Memory". Reaģējot uz ķermeņa temperatūru, viskoelastīgais materiāls "Memory" ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu. RIPOSO virsmatracis miega laikā palīdz noturēt mugurkaulu pareizā pozīcijā.       1. Ar alvejas ekstraktu piesūcināts pārvalks 2. Viscoelastīgais Memory materiāls ar gaisa ventilācijas kanāliem 3. Pārvalks ar neslīdošu pārklājumu 4. Virsmatracis ir d..
88.90€ 127.00€ Bez nodokļa: 88.90€
-30%
0.00€
RIPOSO RELAX virsmatracis 5 cm
           Virsmatracis RIPOSO Relax  5 cm biezs ir vidēja cietuma. Virsmatrača pamats ir izgatavots no augstas kvalitātes, gaisa caurlaidīga, putu poliuretāna materiāla. Poliuretāna putas pielāgojas pie ķermeņa formam un nodrošinā maksimālu komfortu. Riposo virsmatracis palīdz saglabāt mugurkaulu pareizā stāvokli un mazina muguras, plecu un gūžas sāpes. Noslāpē blakus guļošā partnera izraisītās kustības. Virmatracis ir hipoalerģisks, nevairojas putekļu ērcītēm un baktērijas. Maigs pārvalks iztvaiko mitrumu perfekti un palīdz uzturēt optimālu ķermeņa temperatūru. Jaunās paaudzes 3D audums matrača sānos nodrošina pastāvīgu gaisa cirkulāciju matrača iekš..
81.90€ 117.00€ Bez nodokļa: 81.90€
-30%
0.00€
RIPOSO virsmatracis BAMBOO 6 cm
        Jūsu atpūta ir svarīgā!       Labs miegs ir nepieciešams lai jūs varētu strādāt un justies labi. Tikai labi atpūtušies jus būsit produktīvi, un ar labu garastāvokli!    RIPOSO 3,5 cm un 6 cm virsmatrači ir mīkstāki, bet RIPOSO Aloe Vera 5 cm biezais virsmatracis ir cietāks. RIPOSO virsmatrača pamatne ir ražota no augstas kvalitātes, gaisa caurlaidīga, viskoelastīga materiāla "Memory". Reaģējot uz ķermeņa temperatūru, viskoelastīgais materiāls "Memory" ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu. RIPOSO virsmatracis miega laikā palīdz noturēt mugurkaulu pareizā pozīcijā. RIPOSO virsmatracis..
92.40€ 132.00€ Bez nodokļa: 92.40€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 15 (Kopā lapu - 2)