Līdz 40% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Matrači

Režģis
līdz -30%
TOP
Matracis RIPOSO VERONA 20 cm
      Divpusējs - vidēja cietuma, abas puses - ciets putupoliuretāns. Starp atsperu bloku un putupoliuretāna ir papidus pārvalks, kurš nodrošina matrača ilgmūžību. Integrēta 7 zonu ilgi kalpojoša Pocket atsperu sistēma, kura sniedz komfortu un noslāpē blakus guļošā partnera izraisītās kustības. Pilnīgi pielāgojas pie katra cilvēka ķermeņa anatomijas un vienmērīgi sadal guļošā persona svaru. Katrs atspers ir atsevišķā tekstila kabata kurš noslāpē blakus guļošā partnera izraisītās kustības. Augstums – 20 cm. Ļoti elpojošs, ieteicama cilvēkiem ar pārmērīgu svīšanu p..
169.40€ 242.00€ Bez nodokļa: 169.40€
līdz -30%
JAUNUMS !
Matracis RIPOSO ROYAL 28 cm
       RIPOSO Royal matracis + greznums, ideāla pielāgošanās pie ķermeņa formām un īpašs komforts!    Elegants un ekskluzīvs matrača dizains. Ērts lietošanā visos gadalaikos.  Matracis ar papildus komforta virsmatraci, lai apguļoties justos ērti, kā uz mākoņa. Virsmatrača komforta pamatā ir latekss, kas ar vertikāliem gaisa ventilācijas kanāliem, tie izkārtoti saskaņā ar cilvēka anatomiskām ķermeņa zonām.  Tas ir ortopēdisks, 7 anatomisko zonu matracis, kas vienmērīgi sadaļa ķermeņa svaru. Matrača pamats veidots no pocket atsperu bloka, kas nodrošina vēl labāku pielāgošanos individuālām Jūsu ķermeņ..
308.00€ 385.00€ Bez nodokļa: 308.00€
līdz -30%
Matracis RIPOSO NATURA COCO 23 cm
 Sajūtiet atvēsinājumu un svaigumu savā guļamistabā!RIPOSO Natura matracis ar dabiskām kokosa šķiedrām nodrošinās ideālu gaisa caurlaidību!  Tas ir ortopēdiskais matracis, kurš lieliski pielāgojas Jūsu ķermeņa individuālajām formām. Abpusējs matracis ar elastīgu putu poliuretānu - Viena puse ir mīkstāka,  otra puse ar vidēju cietību, ar kokosu šķiedru slāni. Dabiskais kokosu šķiedru slānis nodrošina sevišķu gaisa caurlaidību un vēsuma sajūtu visas nakts garumā. Pamatne ir veidota no ilgmūžīgiem Pocket atsperu blokiem, kuri vienmērīgi sadala ķermeņa svaru, palīdzot izvairīties no muguras sāpēm, kā arī palīdzot nej..
217.00€ 310.00€ Bez nodokļa: 217.00€
līdz -40%
Matracis RIPOSO ROMA 20 cm
      Riposo ROMA matracis + ideāls risinājums pāriem, kuriem ir atšķirīgas vajadzības! 4 dažādi cietības līmeņi vienā matracī! Izvēlieties vēlamo cietības līmeni un balstu un izbaudiet ideālu atpūtu!   7 anatomiskās komforta zonas tam, lai Jūsu ķermenim tiktu nodrošināts pareizs balsts un tas miega laikā atbrīvotos. Profilēta pamata virsma nodrošina vēl ideālāku pielāgošanos un vēl lielāku gaisa caurlaidību. Grozāma matrača pamatne. 4 cietības līmeņi: izvēlieties Jums vispiemērotāko cietības līmeni. Matrača virsma ir veidota no diviem dažādiem kodoliem, tāpēc Jūs un Jūsu partneris varat izvēlieties katram individuāli piem..
249.20€ 356.00€ Bez nodokļa: 249.20€
-30%
Matracis RIPOSO Memory Silver 18 cm
    Izveidojat komfortu savā guļamistabā! RIPOSO Memory Silver matrači ļoti ērti un komfortiski. 4 cm viskoelastīgs materiāla "Memory" slānis ideāli pielāgojas pie ķermeņa, tāpec mugura un mugurkauls vienmēr paliek pareiza pozīcija. Zemāk izvietots 13 cm biezs putu poliuretāna slānis kurš nodrošinā spēcīgu atbalsti ķermeņim. Divpusējs matracis. Viena puse ir vidēja cietuma no viskoelastīgā materiāla "Memory" slānia, otra puse ir cietāka no izturīga putu poliuretāna slānia. Vēl lielāka gaisa caurlaidība, kas tiek iegūta, no īpašiem izvietotiem kanāliem matrača pamatā. Jaunās paaudzes 3D audums  nodrošinā pastāvīgu gaisa cirkulācij..
189.00€ 270.00€ Bez nodokļa: 189.00€
-20%
Matracis RIPOSO MILANO 16 cm
    Ērts un izturīgs RIPOSO MILANO matracis garantēs Jums kvalitatīvu miegu un stabila atpūta. Matracis atbilst visām ortopēdiskām un anatomiskām prasībām. Vienmērīgi sadala guļošā persona ķermeņa svaru. Divpusējs - vidēja cietuma, abas puses - ciets putupoliuretāns. Augstums - 16 cm. Ļoti elpojošs, ieteicama cilvēkiem ar pārmērīgu svīšanu problēmām. Antialerģisks, nevairojas putekļu ērcītes kas izraisa alerģiju, tāpēc miega laikā varēsit elpot vieglāk. Mīksts, maigs, diegts no vienas puses pārvalks. Pārvalka speciālā apakšējās daļas virsma neļauj matracim slīdēt, noturot to uz vietas. Uz matrača malām ir nākamās paaudzes 3D materiāls, k..
128.00€ 160.00€ Bez nodokļa: 128.00€
līdz -20%
Matracis RIPOSO BOLONIJA 10 cm
  RIPOSO BOLONIJA matracis RIPOSO BOLONIJA matrača pamats ir ražots saskaņā ar anatomiskām un ortopēdiskām prasībam. Kopējais ķermeņa svars tiek sadalīts vienmērīgi, tas palīdz veidot un labot mugurkaulam. Mazuļia mugurkaulam nodrošina sevišķi stipru balstu. Divpusējs matracis - vidēja cietuma. Matrača pamatne ir veidota  no cieta putu poliuretāna slānia ar ventilācijas kanāliem, kas nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju matrača iekšā. Maigs un mīksts, no vienas puses diegts Tencel  šķiedru parvalks nekairina ādu, uzsūc un iztvaiko mitrumu, tāpēc jums aizsargās no svišanas. Matrača pārvalks ir mazgājams, uz visām četrām ma..
136.80€ 152.00€ Bez nodokļa: 136.80€
līdz -20%
Matracis RIPOSO BOLONIJA BABY 10 cm
RIPOSO BOLONIJA BABY matracis nodrošinā saldu un drošu mazuļia miegu! RIPOSO BOLONIJA BABY matrača pamats ir ražots saskaņā ar anatomiskām un ortopēdiskām prasībam. Kopējais ķermeņa svars tiek sadalīts vienmērīgi, tas palīdz veidot un labot mugurkaulam. Mazuļia mugurkaulam nodrošina sevišķi stipru balstu. Divpusējs matracis - vidēja cietuma. Matrača pamatne ir veidota  no cieta putu poliuretāna slānia ar ventilācijas kanāliem, kas nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju matrača iekšā. Maigs un mīksts, no vienas puses diegts Tencel  šķiedru parvalks nekairina ādu, uzsūc un iztvaiko mitrumu, tāpēc mazuļi aizsargās no svi&scaro..
69.60€ 87.00€ Bez nodokļa: 69.60€
-30%
RIPOSO BAMBOO virsmatracis 3,5 cm
    Jūsu atpūta ir svarīgā!     Labs miegs ir nepieciešams lai jūs varētu strādāt un justies labi.Tikai labi atpūtušies jus būsit produktīvi, un ar labu garastāvokli!   RIPOSO 3,5 cm un 6 cm virsmatrači ir mīkstāki, bet RIPOSO Aloe Vera 5 cm biezais virsmatracis ir cietāks. RIPOSO virsmatrača pamatne ir ražota no augstas kvalitātes, gaisa caurlaidīga, viskoelastīga materiāla "Memory". Reaģējot uz ķermeņa temperatūru, viskoelastīgais materiāls "Memory" ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu. RIPOSO virsmatracis miega laikā palīdz noturēt mugurkaulu pareizā pozīcijā. RIPOSO virsmatracis vie..
61.60€ 88.00€ Bez nodokļa: 61.60€
līdz -30%
RIPOSO Aloe Vera  virsmatracis 5 cm
    Riposo Aloe Vera 5 cm biezais virsmatracis ir cietāks, bet Riposo 3,5 cm un 6 cm virsmatrači ir mīkstāki. RIPOSO virsmatrača pamatne ir ražota no augstas kvalitātes, gaisa caurlaidīga, viskoelastīga materiāla "Memory". Reaģējot uz ķermeņa temperatūru, viskoelastīgais materiāls "Memory" ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu. RIPOSO virsmatracis miega laikā palīdz noturēt mugurkaulu pareizā pozīcijā.   Aloe Vera pārvalka īpašības un priekšrocības: Aloe vera ekstraktam ir nomierinoša un relaksējoša iedarbība. Alvejas lapu sulas sastāvā ir 160 vērtīgas bioloģiskās vielas, fermenti, ..
84.00€ 105.00€ Bez nodokļa: 84.00€
-30%
RIPOSO BABY Tencel Relax matracis 5 cm
RIPOSO – miegs, par kuru sapņojāt   RIPOSO matracis pamatne ir ražota no augstas kvalitātes, gaisa caurlaidīga, viskoelastīga materiāla "Memory". Reaģējot uz ķermeņa temperatūru, viskoelastīgais materiāls "Memory" ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu. RIPOSO matracis miega laikā palīdz noturēt mugurkaulu pareizā pozīcijā. Garantija - 2 gadi.     Perfekti pielāgojas jūsu ķermeņa formas   Aizsardzība pret kaitēkļiem un putekļu ērcītēm   Novelkams un izmazgājams pārvalks   Matracis ir elpojošs   Tehniskie dati: Pamatne - 100% visko elastīgais materiāls "Memory". Virsmat..
78.40€ 112.00€ Bez nodokļa: 78.40€
līdz -30%
RIPOSO virsmatracis BAMBOO 6 cm
    Jūsu atpūta ir svarīgā!     Labs miegs ir nepieciešams lai jūs varētu strādāt un justies labi.Tikai labi atpūtušies jus būsit produktīvi, un ar labu garastāvokli!    RIPOSO 3,5 cm un 6 cm virsmatrači ir mīkstāki, bet RIPOSO Aloe Vera 5 cm biezais virsmatracis ir cietāks. RIPOSO virsmatrača pamatne ir ražota no augstas kvalitātes, gaisa caurlaidīga, viskoelastīga materiāla "Memory". Reaģējot uz ķermeņa temperatūru, viskoelastīgais materiāls "Memory" ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu. RIPOSO virsmatracis miega laikā palīdz noturēt mugurkaulu pareizā pozīcijā. RIPOSO virsmatrac..
76.30€ 109.00€ Bez nodokļa: 76.30€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 14 (Kopā lapu - 2)