Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Spilveni un segas

FILTRS
-10%
RIPOSO spilvens VIENA 70x50 cm
   "Viens" spilvens Jūsu kvalitatīvai un mierīgai atpūtai!    Spilvena audums no dabiskas, augstas kvalitātes kokvilnas. Sevišķi gaisu caurlaidīgi, labi uzsūc mitrumu, ļauj ādai elpot. Kokvilnas audums ir ļoti izturīgs, viegli aprūpējams, higiēnisks un ilgmūžīgs. Dabisko spalvu pildījumu spilvens lieliski piemērots tiem, kas novērtē dabiskumu un komfortu. Spilvena izmērs - 70x50 cm. Spilvena ražošanai izmantojami tikai speciāli atlasītas augstas kvalitātes materiāli, lai ražojums kalpotu ilgu laiku. Spilvens ir dekorēts ar zelta krāsas lentīti, kuri piešķir ražojumam greznību. Ražojums ir sertificēts saskaņā ar Oeko-Tex® Standart 10..
26.10€ 29.00€ Bez nodokļa: 26.10€
-10%
RIPOSO spilvens PALERMO 70x50 cm
     „Palermo“ spilvens  Jūsu kvalitatīvai atpūtai un labai pašsajūtai! Universāls spilvens tiem, kuri novērtē īpašu komfortu un dabiskumu!   Spilvena audums no dabiskas, augstas kvalitātes kokvilnas. Sevišķi gaisu caurlaidīgi, labi uzsūc mitrumu, ļauj ādai elpot. Kokvilnas audums ir ļoti izturīgs, viegli aprūpējams, higiēnisks un ilgmūžīgs. Dabiskais pūku un spalvu pildījums nodrošina kvalitatīvu atpūtu un saldu miegu, gluži kā mākoņos. Spilvens izceļas ar savu unikālo sastāvu. To ražošanai tiek izmantojamas augstas kvalitātes dabiski izejmateriāli, kuru izmantošanai netiek izmantoti optiskie balinā..
35.10€ 39.00€ Bez nodokļa: 35.10€
RIPOSO spilvens Aloe Vera 60x40 cm
    RIPOSO spilvena audums ir impregnēts ar alvejas ekstraktiem. Atsvaidzina un mitrina ādu. Stiprina organisma pretestību pret dažādiem negatīvajiem ārējiem faktoriem, tādiem kā infekcijas un stress. Pozitīvi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, uzlabo Jūsu pašsajūtu. Īpaši gaisa caurlaidīgs, mīksts un ērts.   Virsmas audums: 100 % poliestera mikrošķiedras ar alvejas (Aloe Vera) ekstraktu. Pildījums: silikonizētas poliestera bumbiņas (650 g). Var mazgāt mašīna lidz 60°C temperatūrai. Izmēri: 60x40 cm.   APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums.   PIEGĀDE Piegāde: 2 – 3 dar..
23.00€ Bez nodokļa: 23.00€
-20%
RIPOSO spilvens Aloe Vera 70x50 cm
    RIPOSO spilvena audums ir impregnēts ar alvejas ekstraktiem.              Atsvaidzina un mitrina ādu. Stiprina organisma pretestību pret dažādiem negatīvajiem ārējiem faktoriem, tādiem kā infekcijas un stress. Pozitīvi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, uzlabo Jūsu pašsajūtu. Īpaši gaisa caurlaidīgs, mīksts un ērts.   Virsmas audums: 100 % poliestera mikrošķiedras ar alvejas (Aloe Vera) ekstraktu. Pildījums: silikonizētas poliestera bumbiņas (650 g). Var mazgāt mašīna lidz 60°C temperatūrai. Izmēri: 70x50 cm.   APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas ..
19.20€ 24.00€ Bez nodokļa: 19.20€
-20%
RIPOSO Organic  spilvens  70x50 cm
ORGANIC spilvena ekskluzivitāte -  kas ir antibakteriāls un ļoti izturīgs, nodrošin spilvena izturību. Spilvens ir ļoti elpojošs, tāpēc miegs būs jums brīvs, un no rīta mostaties atpūtušies un svaigi. 0RGANIC spilvens piemērots tiem, kam patīk gulēt uz muguras, sānu un vēdera. Ļoti viegla uzturēšana spilvena - spilvenu var mazgāt tas saglabā savu formu. Tas īpaši attiecas uz cilvēkiem, kas cieš no alerģijām.   ORGANIC kokvilnas īpašības un priekšrocības    ORGANIC kokvilna - audzējama tūkstošiem gadu šķiedras, kas padara nakts miegu saldu. ORGANIC kokvilna ļaus jūsu ādai elpot un jums ju..
27.20€ 34.00€ Bez nodokļa: 27.20€
-10%
RIPOSO spilvens Comfort 70x50 cm
   Tradicionālā forma – jaunas izjūtas!   Pielāgojas ķermeņa temperatūrai, galvas un ķermeņa. Mazina muguras, kakla un plecu sāpes. Pateicoties unikālajai formai, spilvens katru reizi atgriežas iepriekšējā stāvoklī.       Anti-alerģiska - antibakteriālu aizsardzība   Perfekti pielāgojas jūsu ķermeņa formas   Mazina muguras un plecu sāpes No viskoelastīga materiāla (memory putam)    Aizsardzība pret kaitēkļiem un putekļu ērcītēm   Spilvens ir elpojošs   Spilvena sastāvs: Pamats: 100% viskoelastīgs materiāls (memory putas). Izmēri: 70x50x15 cm.   APRŪPE: Gadījumā, ja spilv..
28.80€ 32.00€ Bez nodokļa: 28.80€
-15%
RIPOSO 3-slāņu spilvens 60x35 cm
Izbaudiet lielisku miegu, atpūtu un labu garastāvokli katru ik dienu!   3-slāņu anatomiskais spilvens ar regulējamu augstumu: Notur pareizu muguras pozīciju Regulējams augstums – ikviens var izvēlēties sev piemērotāko spilvena augstumu Atbrīvo muskuļus, mazina muguras un kakla sāpes Pielāgojas ķermeņa formai un svaram Velūra spilvendrāna ir novelkama un izmazgājama   RIPOSO spilvendrāna ar alveju   Nomierinoša un atbrīvojoša alveju ekstrakta iedarbība! Alvejas ekstrakta dziedinošā iedarbība ir zināma jau ļoti sen. Alvejas lapu sulas sastāvā ir 160 vērtīgas bioloģiskās vielas, fermenti, vitamīni, aminoskābes un minerāli. Zināt..
29.75€ 35.00€ Bez nodokļa: 29.75€
-10%
RIPOSO Memory spilven 50x30 cm
    Notur pareizu muguras pozīciju. Regulējams augstums – ikviens var izvēlēties sev piemērotāko spilvena augstumu. Atbrīvo muskuļus, mazina muguras un kakla sāpes. Pielāgojas ķermeņa formai un svaram. Velūra spilvendrāna ir novelkama un izmazgājama.         Anti-alerģiskas - antibakteriālu aizsardzību   Perfekti pielāgojas jūsu ķermeņa formas   Mazina muguras un plecu sāpes No viskoelastīga materiāla (memory putam)     Aizsardzība pret kaitēkļiem un putekļu ērcītēm   Spilvens ir elpojošs   Spilvena sastāvs: Pamats: 100% viskoelastīgs materiāls (memory putas). Spilvendrānas sastāvs: ..
26.10€ 29.00€ Bez nodokļa: 26.10€
-10%
RIPOSO skaistuma spilvens Beauty 60x35 cm
  Miegs skaistumam bez krunciņām! Skaistuma spilvenam „Beauty“ ir īpaša forma, kura palīdz izvairīties no krunciņu veidošanās un miega laikā atbrīvo saspringušus kakla muskuļus. Unikāla spilvena forma ar īpašiem izliekumiem sānos. Papildus gaisa cirkulācija. Anatomiski pielāgojas galvas formai.   RIPOSO spilvendrāna ar alveju   Nomierinoša un atbrīvojoša alveju ekstrakta iedarbība!   Alvejas ekstrakta dziedinošā iedarbība ir zināma jau ļoti sen. Alvejas lapu sulas sastāvā ir 160 vērtīgas bioloģiskās vielas, fermenti, vitamīni, aminoskābes un minerāli. Zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, k..
31.50€ 35.00€ Bez nodokļa: 31.50€
-20%
RIPOSO spilvens Aloe Vera Light 60x40 cm
    RIPOSO spilvena audums ir impregnēts ar alvejas ekstraktiem. Atsvaidzina un mitrina ādu. Stiprina organisma pretestību pret dažādiem negatīvajiem ārējiem faktoriem, tādiem kā infekcijas un stress. Pozitīvi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, uzlabo Jūsu pašsajūtu. Īpaši gaisa caurlaidīgs, mīksts un ērts.     Virsmas audums: 100 % poliestera mikrošķiedras ar alvejas (Aloe Vera) ekstraktu. Pildījums: silikonizētas poliestera bumbiņas (650 g). Var mazgāt mašīna lidz 60°C temperatūrai. Izmēri: 60x40 cm.   APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums. PIEGĀDE Piegāde: 2 – 3..
16.80€ 21.00€ Bez nodokļa: 16.80€
-20%
RIPOSO spilvens Aloe Vera Light 70x50 cm
    RIPOSO spilvena audums ir impregnēts ar alvejas ekstraktiem. Atsvaidzina un mitrina ādu. Stiprina organisma pretestību pret dažādiem negatīvajiem ārējiem faktoriem, tādiem kā infekcijas un stress. Pozitīvi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, uzlabo Jūsu pašsajūtu. Īpaši gaisa caurlaidīgs, mīksts un ērts.     Virsmas audums: 100 % poliestera mikrošķiedras ar alvejas (Aloe Vera) ekstraktu. Pildījums: silikonizētas poliestera bumbiņas (650 g). Var mazgāt mašīna lidz 60°C temperatūrai. Izmēri: 70x50 cm.   APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums. PIEGĀDE Piegāde: 2 – 5..
17.60€ 22.00€ Bez nodokļa: 17.60€
-20%
RIPOSO spilvens Baby 40x25 cm
    RIPOSO spilvens BABY nodrošinā mierīgu un veselīgu bērna gulēšnu. Notur pareizu berna muguras pozīciju, pielāgojas pie galvas un ķermeņa. Spilvena pamata sastāv no viskoelastīga materiāla "Memory" kurš ar savu unikālu struktūru  individuāli pielāgojas kakla un galvas formai. Ortopēdisks un anatomiska spilvena pielāgošanās. Ieteicams zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem, kam patīk gulēt uz zema spilvena.    ALOE VERA spilvendrāna īpašības un priekšrocības   Nomierinoša un atbrīvojoša alveju ekstrakta iedarbība! Alvejas ekstrakta dziedinošā iedarbība ir zināma jau ļoti sen...
17.60€ 22.00€ Bez nodokļa: 17.60€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 15 (Kopā lapu - 2)