Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Vingrinājumu iekārtas un citas preces

FILTRS
Dinamiskais spilvens sēdēšanai 37,5 cm
Uzlabojiet savu stāju jaunā un nepieredzētā veidā! Šodien visiem, kam rūp sava labsajūtu un mājas muguras stāvoklis, mēs iesakām iegādāties dinamisku līdzsvara spilvenu. Mēs daudz laika pavadām sēžot... Koncentrējoties uz padarīto darbu, mēs bieži aizmirstam padomāt par savu stāju, un, sajūtot noteiktas muguras problēmas, mēs sākam par vēlu rīkoties, lai risinātu šīs problēmas... Tāpēc mēs iesakām šodien iegādāties speciālu sēdekļa spilvenu, kas izstiepsies ar katru kustību, vingrinās dziļus muguras muskuļus un bez piepūles pielāgosies Jūsu sēdeklim! Dinamiskais līdzsvara spilvens - ir aktīvas sēdēšanas "ierīce", kas palīdz uzturēt pareizu stāju, pielāgo mu..
36.00€ Bez nodokļa: 36.00€
JAUNUMS !
Maisītāja treniņu iekārta
Mīkstināšanas treniņu iekārta - neliels un vienkāršs treniņu aparāts, kas ļauj jums trenēt rokas un kājas. Ar to ne tikai varat simulēt pastaigu, bet arī trenēt rokas, plecus un augšējo muguras daļu. Pārvietot to var gan uz priekšu, gan atpakaļ - tas palīdzēs jums ietrenēt dažādas muskuļu grupas. Izmantojot rokturi, ko vadāt ar rokām, varat mainīt treniņu pretestības līmeni. Slīpās kājas nodrošina stabilitāti. Šis treniņu aparāts ir piemērots cilvēkiem ar ierobežotu mobilitāti, slikto līdzsvaru vai tiem, kuriem ir problēmas, radušas sēdoša dzīvesveida rezultātā. Trenējoties ar šo treniņu aparātu, jūs: uz..
45.00€ Bez nodokļa: 45.00€
JAUNUMS !
Nūjošanas nūjas
Nūjošana ļauj sasniegt šādus ieguvumus veselībai: Elpošanas un sirds un asinsvadu sistēmu uzlabošanai. Skābekļa patēriņa palielināšana par 30-50% atkarībā no intensitātes. Visu muskuļu grupu stimulēšana, it īpaši: Apakšējās ekstremitātes. Augšējo ekstremitāšu. Rumpja, roku un plecu muskuļu stiprināšana. Muskuļu spriedzes mazināšana plecu zonā. Liekā svara likvidēšana, jo, praktizējot nūjošana sadedzina par 20-40% vairāk kaloriju, salīdzinot ar regulāru pastaigu.    TEHNISKIE DATI: Stienis: 50% oglekļa šķiedra. Oglekļa šķiedra nodrošina izturību u..
35.00€ Bez nodokļa: 35.00€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)