Līdz 40% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

SLOTA

Režģis
-30%
JAUNUMS !
Slotas komplekts RIPOSO Smart Flat Mop
Grīdas mazgāšanas slotas komplekts RIPOSO Smart Flat Mop   Praktisks tīrīšanas risinājums ar RIPOSO Smart Flat Mop grīdas mazgāšanas slotu!    Ar jaunās  tehnoloģijas Magic Spray Mop mazgāšanas slotu iztīriet visus mājas stūrus, nenosmērējoties un nesaslapinot rokas!  Komplekts ir īpaši kompakts un neaizņem daudz vietas, ietilpst skapī vai citā nelielā telpā.    Jaunās paaudzes īpaši kompaktais mazgāšanas slotas komplekts tīrai mājai!   Smart Flat Mop grīdas mazgāšanas slota ar mazgāšanas-nosusināšanas spaini: Nerūsējoša tērauda mazgāšanas slotas kā..
19.60€ 28.00€ Bez nodokļa: 19.60€
-30%
JAUNUMS !
 Slota RIPOSO Magic Spray Mop
Grīdas mazgāšanas slota RIPOSO Magic Spray Mop   Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!    Ar jaunās  tehnoloģijas Magic Spray Mop mazgāšanas slotu iztīriet visus mājas stūrus, nenosmērējoties un nesaslapinot rokas!  Īpaša ūdens tvertne uz slotas kāta palīdz ātri un efektīvi samitrināt grīdu tajā vietā, kuru vēlaties uzkopt.  Uzkopšanu ļoti atvieglo praktisks mirkošķiedras mops un smidzinātājs ar tvertni. Tajā var ieliet parasto krāna ūdeni vai grīdas mazgāšanas līdzekli. Ērti izsmidziniet ūdeni uz virsmu un notīriet to ar mopu.  Viegla uzkopšana ar vienu roku&nb..
17.50€ 25.00€ Bez nodokļa: 17.50€
-30%
JAUNUMS !
Slota RIPOSO Super Spin Mop
Grīdas mazgāšanas slotas komplekts RIPOSO Super Spin Mop   Īpaši izturīgs un ilgmūžīgs mazgāšanas slotas komplekts visa veida grīdām!   Super Spin Mop uzlabotais izgriešanas mehānisms kalpos īpaši ilgi, izgriežot slotu ātrāk un efektīvāk.  Uzkopiet grīdu, neatstājot nevēlamus netīrumus un putekļus pat vismazākajā nostūrī un nesaslapinot rokas.   Super Spin Mop mazgāšanas slota ar metāla izgriešanas mehānismu: Nerūsējoša tērauda mazgāšanas slotas kāta garums: 120 cm.  Spaiņa tilpums: 5 l Spaiņa izmērs: 40 x 27 x 22 cm. Nosusināšanas mehānisms ir izgatavots no īpaši izturīga n..
23.80€ 34.00€ Bez nodokļa: 23.80€
JAUNUMS !
Mopa Smart Flat Mop
Mopa Smart Flat Mop  Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!   Mikrošķiedras mazgāšanas mopa īpašības:  Mazgājot neatstāj švīkas uz grīdas. Absorbē krietni vairāk ūdens nekā parastais audums.   Mikrošķiedras mops vienā reizē notīra vairāk netīrumu un putekļu nekā parastās drānas (sausas vai mitras). Nesaveļas un nepūkojas. Nesaskrāpē pat ļoti neaizsargātas virsmas. Ātri žūst. Izturīgs un ilgi kalpos. Mopa izmērs: 33x12 cm. Daudzreiz lietojamo mopu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā līdz 40 °C. Piemērots sausai un mitrai grīdas uzkopšanai. Piemērots visa veida grīdām: f..
4.00€ Bez nodokļa: 4.00€
-30%
JAUNUMS !
Mopa  Super Spin Mop
Mopa Super Spin Mop  Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!   Mikrošķiedras mazgāšanas mopa īpašības:  Mazgājot neatstāj švīkas uz grīdas.  Absorbē krietni vairāk ūdens nekā parastais audums.   Mikrošķiedras mops vienā reizē notīra vairāk netīrumu un putekļu nekā parastās drānas (sausas vai mitras). Nesaveļas un nepūkojas. Nesaskrāpē pat ļoti neaizsargātas virsmas. Ātri žūst. Izturīgs un ilgi kalpos. Mopa izmērs: ~ 37 cm. Mopu mazgāt ar rokām. Piemērots sausai un mitrai grīdas uzkopšanai.  Piemērots visa veida grīdām: flīzēm, linolejam, laminātam, marmoram, koka grīdām. ..
3.50€ 5.00€ Bez nodokļa: 3.50€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)