Līdz 50% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Spilveni un segas

Režģis
-20%
RIPOSO spilvens Aloe Vera 60x40 cm
    RIPOSO spilvena audums ir impregnēts ar alvejas ekstraktiem. Atsvaidzina un mitrina ādu. Stiprina organisma pretestību pret dažādiem negatīvajiem ārējiem faktoriem, tādiem kā infekcijas un stress. Pozitīvi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, uzlabo Jūsu pašsajūtu. Īpaši gaisa caurlaidīgs, mīksts un ērts.   Virsmas audums: 100 % poliestera mikrošķiedras ar alvejas (Aloe Vera) ekstraktu. Pildījums: silikonizētas poliestera bumbiņas (650 g). Var mazgāt mašīna lidz 60°C temperatūrai. Izmēri: 60x40 cm.   APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums.   PIEGĀDE Piegāde: 2 – 5 darba di..
15,20€ 19,00€ Bez nodokļa: 15,20€
-20%
RIPOSO spilvens Aloe Vera 70x50 cm
    RIPOSO spilvena audums ir impregnēts ar alvejas ekstraktiem.              Atsvaidzina un mitrina ādu. Stiprina organisma pretestību pret dažādiem negatīvajiem ārējiem faktoriem, tādiem kā infekcijas un stress. Pozitīvi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, uzlabo Jūsu pašsajūtu. Īpaši gaisa caurlaidīgs, mīksts un ērts.   Virsmas audums: 100 % poliestera mikrošķiedras ar alvejas (Aloe Vera) ekstraktu. Pildījums: silikonizētas poliestera bumbiņas (650 g). Var mazgāt mašīna lidz 60°C temperatūrai. Izmēri: 70x50 cm.   APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas ..
16,00€ 20,00€ Bez nodokļa: 16,00€
Organic  spilvens
ORGANIC spilvena ekskluzivitāte -  kas ir antibakteriāls un ļoti izturīgs, nodrošin spilvena izturību. Spilvens ir ļoti elpojošs, tāpēc miegs būs jums brīvs, un no rīta mostaties atpūtušies un svaigi. 0RGANIC spilvens piemērots tiem, kam patīk gulēt uz muguras, sānu un vēdera. Ļoti viegla uzturēšana spilvena - spilvenu var mazgāt tas saglabā savu formu. Tas īpaši attiecas uz cilvēkiem, kas cieš no alerģijām.   ORGANIC kokvilnas īpašības un priekšrocības    ORGANIC kokvilna - audzējama tūkstošiem gadu šķiedras, kas padara nakts miegu saldu. ORGANIC kokvilna ļaus jūsu ādai elpot un jums ju..
29,00€ Bez nodokļa: 29,00€
-25%
RIPOSO  spilven Aloe Vera 80x40 cm
Gars spilvens apvieno atbalsti un mierinājumu jaunā un radikālā veidā. Spilvens attur kaklu un galvu ikvienā situācijā un samazina miega spiedienu, un samazinā asinsrites traucējumus, kas izraisa sāpes un miega traucējumus. Daudzfunkcionāls spilvens var pielāgoties dažādos veidos. Bez tā var tikt izmantots kā spilvenu ķēriens, tas var aizvietot divus spilventiņus divguļamā gulta, jo tas ir gars, un to var izmantot, ar diviem cilvēkiem, nevis atsevišķiem spilveniem. Spilvenu var izmantot arī kā atbalsti lasot vai skatoties TV gultā. Uz dīvāna gars spilvens ir biedrs nepārspējamam atbalstim un komfortam.     Spilvens ar Aloe Vera ekstraktu dod īpašu maiguma sajūtu..
15,00€ 20,00€ Bez nodokļa: 15,00€
-50%
RIPOSO spilvens Aloe Vera 90x40 cm
Gars spilvens apvieno atbalsti un mierinājumu jaunā un radikālā veidā. Spilvens attur kaklu un galvu ikvienā situācijā un samazina miega spiedienu, un samazinā asinsrites traucējumus, kas izraisa sāpes un miega traucējumus. Daudzfunkcionāls spilvens var pielāgoties dažādos veidos. Bez tā var tikt izmantots kā spilvenu ķēriens, tas var aizvietot divus spilventiņus divguļamā gulta, jo tas ir gars, un to var izmantot, ar diviem cilvēkiem, nevis atsevišķiem spilveniem. Spilvenu var izmantot arī kā atbalsti lasot vai skatoties TV gultā. Uz dīvāna gars spilvens ir biedrs nepārspējamam atbalstim un komfortam.       Spilvens ar Aloe Vera ekstraktu dod īpašu maigum..
10,50€ 21,00€ Bez nodokļa: 10,50€
RIPOSO spilvens Comfort
   Tradicionālā forma – jaunas izjūtas!   Pielāgojas ķermeņa temperatūrai, galvas un ķermeņa. Mazina muguras, kakla un plecu sāpes. Pateicoties unikālajai formai, spilvens katru reizi atgriežas iepriekšējā stāvoklī.       Anti-alerģiska - antibakteriālu aizsardzība   Perfekti pielāgojas jūsu ķermeņa formas   Mazina muguras un plecu sāpes No viskoelastīga materiāla (memory putam)    Aizsardzība pret kaitēkļiem un putekļu ērcītēm   Spilvens ir elpojošs   Spilvena sastāvs: Pamats: 40% viskoelastīgs materiāls (memory putas). Spilvendrānas sastāvs: 75% kokvilna, 60% poliesters. Izmēri: ..
29,00€ Bez nodokļa: 29,00€
RIPOSO 3-slāņu spilvens
Izbaudiet lielisku miegu, atpūtu un labu garastāvokli katru ik dienu!   3-slāņu anatomiskais spilvens ar regulējamu augstumu: Notur pareizu muguras pozīciju Regulējams augstums – ikviens var izvēlēties sev piemērotāko spilvena augstumu Atbrīvo muskuļus, mazina muguras un kakla sāpes Pielāgojas ķermeņa formai un svaram Velūra spilvendrāna ir novelkama un izmazgājama   RIPOSO spilvendrāna ar alveju   Nomierinoša un atbrīvojoša alveju ekstrakta iedarbība! Alvejas ekstrakta dziedinošā iedarbība ir zināma jau ļoti sen. Alvejas lapu sulas sastāvā ir 160 vērtīgas bioloģiskās vielas, fermenti, vitamīni, aminoskābes un minerāli. Zināt..
29,00€ Bez nodokļa: 29,00€
RIPOSO Memory spilven
    Notur pareizu muguras pozīciju. Regulējams augstums – ikviens var izvēlēties sev piemērotāko spilvena augstumu. Atbrīvo muskuļus, mazina muguras un kakla sāpes. Pielāgojas ķermeņa formai un svaram. Velūra spilvendrāna ir novelkama un izmazgājama.         Anti-alerģiskas - antibakteriālu aizsardzību   Perfekti pielāgojas jūsu ķermeņa formas   Mazina muguras un plecu sāpes No viskoelastīga materiāla (memory putam)     Aizsardzība pret kaitēkļiem un putekļu ērcītēm   Spilvens ir elpojošs   Spilvena sastāvs: Pamats: 100% viskoelastīgs materiāls (memory putas). Spilvendrānas sastāvs: ..
26,00€ Bez nodokļa: 26,00€
RIPOSO skaistuma spilvens Beauty
  Miegs skaistumam bez krunciņām! Skaistuma spilvenam „Beauty“ ir īpaša forma, kura palīdz izvairīties no krunciņu veidošanās un miega laikā atbrīvo saspringušus kakla muskuļus. Unikāla spilvena forma ar īpašiem izliekumiem sānos. Papildus gaisa cirkulācija. Anatomiski pielāgojas galvas formai.   RIPOSO spilvendrāna ar alveju   Nomierinoša un atbrīvojoša alveju ekstrakta iedarbība!   Alvejas ekstrakta dziedinošā iedarbība ir zināma jau ļoti sen. Alvejas lapu sulas sastāvā ir 160 vērtīgas bioloģiskās vielas, fermenti, vitamīni, aminoskābes un minerāli. Zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, k..
29,00€ Bez nodokļa: 29,00€
-20%
RIPOSO spilvens Aloe Vera Light 60x40 cm
    RIPOSO spilvena audums ir impregnēts ar alvejas ekstraktiem. Atsvaidzina un mitrina ādu. Stiprina organisma pretestību pret dažādiem negatīvajiem ārējiem faktoriem, tādiem kā infekcijas un stress. Pozitīvi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, uzlabo Jūsu pašsajūtu. Īpaši gaisa caurlaidīgs, mīksts un ērts.     Virsmas audums: 100 % poliestera mikrošķiedras ar alvejas (Aloe Vera) ekstraktu. Pildījums: silikonizētas poliestera bumbiņas (650 g). Var mazgāt mašīna lidz 60°C temperatūrai. Izmēri: 60x40 cm.   APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums. PIEGĀDE Piegāde: 2 – 5 darb..
14,40€ 18,00€ Bez nodokļa: 14,40€
-20%
RIPOSO spilvens Aloe Vera Light 70x50 cm
    RIPOSO spilvena audums ir impregnēts ar alvejas ekstraktiem. Atsvaidzina un mitrina ādu. Stiprina organisma pretestību pret dažādiem negatīvajiem ārējiem faktoriem, tādiem kā infekcijas un stress. Pozitīvi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, uzlabo Jūsu pašsajūtu. Īpaši gaisa caurlaidīgs, mīksts un ērts.     Virsmas audums: 100 % poliestera mikrošķiedras ar alvejas (Aloe Vera) ekstraktu. Pildījums: silikonizētas poliestera bumbiņas (650 g). Var mazgāt mašīna lidz 60°C temperatūrai. Izmēri: 70x50 cm.   APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums. PIEGĀDE Piegāde: 2 – 5..
15,20€ 19,00€ Bez nodokļa: 15,20€
-10%
RIPOSO spilvens Baby
    RIPOSO spilvens BABY nodrošinā mierīgu un veselīgu bērna gulēšnu. Notur pareizu berna muguras pozīciju, pielāgojas pie galvas un ķermeņa. Spilvena pamata sastāv no viskoelastīga materiāla "Memory" kurš ar savu unikālu struktūru  individuāli pielāgojas kakla un galvas formai. Ortopēdisks un anatomiska spilvena pielāgošanās. Ieteicams zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem, kam patīk gulēt uz zema spilvena.    ALOE VERA spilvendrāna īpašības un priekšrocības   Nomierinoša un atbrīvojoša alveju ekstrakta iedarbība! Alvejas ekstrakta dziedinošā iedarbība ir zināma jau ļoti sen...
17,10€ 19,00€ Bez nodokļa: 17,10€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 25 (Kopā lapu - 3)