Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

USB KABELI

FILTRS
-50%
JAUNUMS !
Kabelis USB Lightning Magnetic 1,2 m., red
"TYPE-C" USB vada palīdzē ar ātru ātri uzlādēt jebkurus savus ierīces, kuras ir aprīkotas ar USB savienojumu. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Vads atbalsta Quick Charge 3.0 un Power Delivery ātras uzlādes un datu pārsūtīšanas funkcijas, kas ar 100V jaudu ātri uzlādē dažādas ierīces.   PRECES APRĀKSTS: Izgatavots no izturīga, pret bojājumiem izturīgas materiāla, nodrošinot ilgstošu un drošu lietošanu. Vads ir ar ātru uzlādes funkciju. Īpaša spraudņa konstrukcija palielina izturību pret vadu salieksmi, lai tas nesalauztos. Iebūvētie čipu komplekti uzrauga uzlādes jaudu un strāvu, regulējot jaudu un spriegumu atk..
9.50€ 19.00€ Bez nodokļa: 9.50€
-50%
JAUNUMS !
Kabelis USB Lightning, 2 m, melns un zelts
"TYPE-C" USB vada palīdzē ar ātru ātri uzlādēt jebkurus savus ierīces, kuras ir aprīkotas ar USB savienojumu. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Vads atbalsta Quick Charge 3.0 un Power Delivery ātras uzlādes un datu pārsūtīšanas funkcijas, kas ar 100V jaudu ātri uzlādē dažādas ierīces.   PRECES APRĀKSTS: USB vads izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, nailona un TPE (termoplastiskā gumija). Vads ir izturīgs un drošs lietošanai. Garums: 2 m. Pieejamās krāsas: melna un zelta. Papildus galvu aizsardzība pret lūzumiem. Papildu Velctro uzlīmes atvieglo vada uzglabāšanu un pasargā no sakņošanās. ..
11.00€ 22.00€ Bez nodokļa: 11.00€
-50%
JAUNUMS !
Vads no USB Type C uz Lightning, 3 m
Type-C" USB vada palīdzēs ātri uzlādēt jebkurus savus ierīces, kuriem ir USB savienojums. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Vads atbalsta Apple PD 20W ātras uzlādes un datu pārsūtīšanas funkcijas, ātri uzlādējot dažādas ierīces.   PRECES APRĀKSTS: Izgatavots no izturīga, augstas kvalitātes PVC materiāla. Vads ir ar ātru uzlādes funkciju. Vada garums ir 3 metri. Piemērots Apple ierīču uzlādei.   SPECIFIKACIJA: Kabeļa garums 3 m. Svars: 69 g Materiāls: PVC. Īpašības: ierīces uzlāde. Savienojumi: "Lightning", USB. ..
14.00€ 28.00€ Bez nodokļa: 14.00€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)