Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Vannas istabas preces

FILTRS
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO  Tualetes poda birste
  Ekskluzīva dizaina RIPOSO tualetes birste TB-20 - piešķirs jūsu vannas istabai eleganci un mūsdienīgumu!   Šī tualetes poda birste ir paredzēta optimālai lietošanai. Tas ir izgatavots no īpaši kvalitatīva, izturīga nerūsējošā tērauda, ​​kas ir pārklāts ar matētu pārklājumu, tāpēc uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi. Ar tehniski izliektu tualetes poda birsti varēsiet viegli sasniegt pat vistālākos stūrus un iztīrīt visus grūti tīrāmos netīrumus. Ļoti higiēnisks un blīvs, jo tam ir vāciņš. To ir viegli tīrīt un uzturēt. Birstes sariņi ir smalki, asi un lieliski sasniedz visus stūrus.   PRECES APRAKSTS: Izgatavota no ļoti augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Tehniski iz..
13.30€ 19.00€ Bez nodokļa: 13.30€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO PARMA Tualetes poda birste
Ekskluzīva dizaina RIPOSO PARMA tualetes birste - piešķirs jūsu vannas istabai eleganci un mūsdienīgumu    Šī tualetes poda birste ir paredzēta optimālai lietošanai. Tas ir izgatavots no īpaši kvalitatīva, izturīga nerūsējošā tērauda, ​​kas ir pārklāts ar matētu pārklājumu, tāpēc uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi. Ar tehniski izliektu tualetes poda birsti varēsiet viegli sasniegt pat vistālākos stūrus un iztīrīt visus grūti tīrāmos netīrumus. Ļoti higiēnisks un blīvs, jo tam ir vāciņš. To ir viegli tīrīt un uzturēt. Birstes sariņi ir smalki, asi un lieliski sasniedz visus stūrus.   PRECES APRAKSTS: Izgatavota no ļoti augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Tehniski izli..
13.30€ 19.00€ Bez nodokļa: 13.30€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO RIMINI Tualetes poda birste
 Ekskluzīva dizaina RIPOSO RIMINI tualetes birste  - piešķirs jūsu vannas istabai eleganci un mūsdienīgumu    Šī tualetes poda birste ir paredzēta optimālai lietošanai. Tas ir izgatavots no īpaši kvalitatīva, izturīga nerūsējošā tērauda, ​​kas ir pārklāts ar matētu pārklājumu, tāpēc uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi. Ar tehniski izliektu tualetes poda birsti varēsiet viegli sasniegt pat vistālākos stūrus un iztīrīt visus grūti tīrāmos netīrumus. Ļoti higiēnisks un blīvs, jo tam ir vāciņš. To ir viegli tīrīt un uzturēt. Birstes sariņi ir smalki, asi un lieliski sasniedz visus stūrus.   PRECES APRAKSTS: Izgatavota no ļoti augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Tehniski i..
13.30€ 19.00€ Bez nodokļa: 13.30€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO Tualetes birste ar statīvu
Kompakta un funkcionāla tualetes birste ar statīvu - sakoptam un stilīgam Jūsu mājoklim!   Ir svarīgi uzturēt kārtību un ērtību katrā mājas stūrī, pat tualetē. Šis modernais un funkcionālais tualetes piederums neaizņem daudz vietas, bet satur visu, kas visvairāk nepieciešams - tualetes birsti un statīvu tualetes papīram. Uz matētas krāsas statīva varēsiet novietot ne tikai šobrīd lietojamo papīra rulli, bet arī tā krājumus, lai, vienam rullim beidzoties, to ērti un viegli var nomainīt pret citu jau dažu sekunžu laikā!   PRECES APRAKSTS: Krāsa: melns. Nerūsējošā tērauda sudraba krāsas matēti rokturi. Statīvs papildu tualetes papīra ruļļiem. Izmēri: 65,5 cm x 12,5 cm..
19.60€ 28.00€ Bez nodokļa: 19.60€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO Tualetes birste ar statīvu
Kompakta un funkcionāla tualetes birste ar statīvu - sakoptam un stilīgam Jūsu mājoklim!   Ir svarīgi uzturēt kārtību un ērtību katrā mājas stūrī, pat tualetē. Šis modernais un funkcionālais tualetes piederums neaizņem daudz vietas, bet satur visu, kas visvairāk nepieciešams - tualetes birsti un statīvu tualetes papīram. Uz matētas krāsas statīva varēsiet novietot ne tikai šobrīd lietojamo papīra rulli, bet arī tā krājumus, lai, vienam rullim beidzoties, to ērti un viegli var nomainīt pret citu jau dažu sekunžu laikā!   PRECES APRAKSTS: Krāsa: balta. Nerūsējošā tērauda sudraba krāsas matēti rokturi. Statīvs papildu tualetes papīra ruļļiem...
19.60€ 28.00€ Bez nodokļa: 19.60€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)