Imagem

Virtuve

FILTRS
-30%
Katls ar vāku un salokāmiem rokturiem
Ēdienu gatavošana sākas ar katliem, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo! Īpaši augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda katls ar vāku - lielisks palīgs pārtikas ražošanā!     KĀPĒC TĒRAUDS? Tas ir izturīgs un ilgmūžīgs metāls. Katli un pannas, kuru sastāvā ir tērauds, izceļas ar stabilitāti, jo tie ir smagāki. Tērauds ir augsti vērtējams dēļ tā, ka tas saglabā karstumu, tāpēc tas lieliski der traukiem, kuros ēdiens gatavojams ilgāku laiku.    LĪDZEKĻI: Ietilpība: katla ietilpība ar diametru 16 cm - 1,6 L. Katla ietilpība ar diametru 18 cm - 2,3 L. Katla ietilpība ar diametru 20 cm - 3,2 L. Katla ietilpība ar diametru 22 cm - 4,2 L. ..
25.90€ 37.00€ Bez nodokļa: 25.90€
-30%
JAUNUMS !
Katls ar vāku, 14 l, 238
Ēdienu gatavošana sākas ar katliem, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo! Īpaši augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda katls ar vāku - lielisks palīgs pārtikas ražošanā!     KĀPĒC TĒRAUDS? Tas ir izturīgs un ilgmūžīgs metāls. Katli un pannas, kuru sastāvā ir tērauds, izceļas ar stabilitāti, jo tie ir smagāki. Tērauds ir augsti vērtējams dēļ tā, ka tas saglabā karstumu, tāpēc tas lieliski der traukiem, kuros ēdiens gatavojams ilgāku laiku.    LĪDZEKĻI: Izmēri: 30x23 cm.  Ietilpība: 14 litri.  Grunts ir biezs - tas palīdz nodrošināt vienmērīgu sildīšanu, neļauj ēdienam ātri atdzist.  Katla sienas ir ļo..
47.60€ 68.00€ Bez nodokļa: 47.60€
-30%
Katls ar vāku, 18 l, 252
Ēdienu gatavošana sākas ar katliem, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo! Īpaši augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda katls ar vāku - lielisks palīgs pārtikas ražošanā!     KĀPĒC TĒRAUDS? Tas ir izturīgs un ilgmūžīgs metāls. Katli un pannas, kuru sastāvā ir tērauds, izceļas ar stabilitāti, jo tie ir smagāki. Tērauds ir augsti vērtējams dēļ tā, ka tas saglabā karstumu, tāpēc tas lieliski der traukiem, kuros ēdiens gatavojams ilgāku laiku.    LĪDZEKĻI: Izmēri: 30x20 cm.  Ietilpība: 18 litri.  Grunts ir biezs - tas palīdz nodrošināt vienmērīgu sildīšanu, neļauj ēdienam ātri atdzist.  Katla si..
50.40€ 72.00€ Bez nodokļa: 50.40€
-30%
JAUNUMS !
Stewpan ar vāku taisnstūra forma, 24 cm 243
Ēdienu gatavošana sākas ar katliem, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo! LĪDZEKĻI: Ietilpība: 24 cm – 5,2 l.  Izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija.  Grunts ir biezs - tas palīdz nodrošināt vienmērīgu sildīšanu, neļauj ēdienam ātri atdzist.  Pateicoties labam un ātram siltuma sadalījumam šajā katlā, ir iespējams sautēt ēdienu.  Katls ir garāks, tāpēc tajā iederēsies vairāk produktu.  Netīrumi un mikroorganismi neuzkrājas uz virsmas.  Izturīgs pret ķimikālijām, neuzsūc smakas.  Noslēgts stikla vāks.  Tīrīšana ir ļoti vienkārša un ātra.  Ļoti izturīgs pret skrāpējumiem.  Pi..
38.50€ 55.00€ Bez nodokļa: 38.50€
-30%
JAUNUMS !
Stewpan ar vāku, 24 cm 100
Ēdienu gatavošana sākas ar katliem, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo! LĪDZEKĻI: Ietilpība: 24 cm – 4,3 l.  Izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija.  Grunts ir biezs - tas palīdz nodrošināt vienmērīgu sildīšanu, neļauj ēdienam ātri atdzist.  Pateicoties labam un ātram siltuma sadalījumam šajā katlā, ir iespējams sautēt ēdienu.  Katls ir garāks, tāpēc tajā iederēsies vairāk produktu.  Netīrumi un mikroorganismi neuzkrājas uz virsmas.  Izturīgs pret ķimikālijām, neuzsūc smakas.  Noslēgts stikla vāks.  Tīrīšana ir ļoti vienkārša un ātra.  Ļoti izturīgs pret skrāpējumiem.  Pi..
34.30€ 49.00€ Bez nodokļa: 34.30€
-30%
JAUNUMS !
Stewpan ar vāku, 28 cm 094
Ēdienu gatavošana sākas ar katliem, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo! LĪDZEKĻI: Ietilpība: 28 cm – 3,8 l.  Izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija.  Grunts ir biezs - tas palīdz nodrošināt vienmērīgu sildīšanu, neļauj ēdienam ātri atdzist.  Pateicoties labam un ātram siltuma sadalījumam šajā katlā, ir iespējams sautēt ēdienu.  Katls ir garāks, tāpēc tajā iederēsies vairāk produktu.  Netīrumi un mikroorganismi neuzkrājas uz virsmas.  Izturīgs pret ķimikālijām, neuzsūc smakas.  Noslēgts stikla vāks.  Tīrīšana ir ļoti vienkārša un ātra.  Ļoti izturīgs pret skrāpējumiem.  Pi..
37.80€ 54.00€ Bez nodokļa: 37.80€
 Bambuss lāpstiņa
Virtuves lāpstiņa 30x6 cm izgatavota no bambusa šķiedras. Bambuss ir ekoloģiski tīrs materiāls ar antibakteriālām īpašībām! Izstrādājumi no bambusa neuzsūc smaržas, ļoti viegli, praktiski, ērti un izturīgi pret bojājumiem. Trauku ražošanā tiek izmantotas tikai dabiskās krāsvielas. Bambuss ir videi draudzīgs un hipoalerģisks materiāls ar dabīgām antibakteriālām īpašībām. Lāpstiņai ir ideāli gluda virsma, paredzēta krema, krejuma šokolādes uzklāšanai un pankūku, kotlešu un citu ēdienu cepšanai. ĪPAŠĪBAS: Ilgi saglabā formu. Daudzpusīga – piemērota ne tikai ēdiena jaukšanai cepšanas vai sautēšanas la..
1.26€ Bez nodokļa: 1.26€
 Bambuss lāpstiņa
Virtuves lāpstiņa 30x6 cm izgatavota no bambusa šķiedras. Bambuss ir ekoloģiski tīrs materiāls ar antibakteriālām īpašībām! Izstrādājumi no bambusa neuzsūc smaržas, ļoti viegli, praktiski, ērti un izturīgi pret bojājumiem. Trauku ražošanā tiek izmantotas tikai dabiskās krāsvielas. Bambuss ir videi draudzīgs un hipoalerģisks materiāls ar dabīgām antibakteriālām īpašībām. Lāpstiņai ir ideāli gluda virsma, paredzēta krema, krejuma šokolādes uzklāšanai un pankūku, kotlešu un citu ēdienu cepšanai. ĪPAŠĪBAS: Ilgi saglabā formu. Daudzpusīga – piemērota ne tikai ēdiena jaukšanai cepšanas vai sautēšanas la..
1.26€ Bez nodokļa: 1.26€
-30%
JAUNUMS !
 Tējkanna 1,7 L 826
Elektriskā tējkanna ir neaizstājams palīgs virtuvē, kad viesi negaidīti apstājas vai haotiski rīti ģimenes lokā. Karstais ūdens tikai pāris minūtēs ļaus jums baudīt lielisku kafiju, tēju vai citu iecienītu karsto dzērienu. No plašā RIPOSO piedāvātā klāsta jūs noteikti izvēlēsieties tējkannu, atbilstoši savām vajadzībām vai virtuves dizainam. Viegla tējkanna, kas izgatavota no izturīgas plastmasas, ļaus jums brīvi pārvietoties pat ar pilnu ūdens tējkannu. Mūsdienīgs, elegants dizains ir pielāgots ērtai lietošanai. LĪDZEKĻI: Tilpums: 1,7 L  Moderns, ergonomisks dizains.  Izgatavots no augstas kvalitātes karstumizturīgas plastmasas.  Viegli lietojams ..
20.30€ 29.00€ Bez nodokļa: 20.30€
-50%
JAUNUMS !
Aizsardzība podu rokturiem 2 gab., 7 cm.
Silikona aizsargi podu rokturiem - lielisks veids, kā droši ņemt traukus, izvairoties no apdegumiem. Rūpējieties par savu un tuvinieku drošību, gatavojot ēdienu virtuvē. Ideāli piemērots neizolētiem - metāla, plastmasas un citiem karstiem rokturiem. Ar viņu palīdzību jūs droši noņemsit traukus no krāsns vai noņemsit katlus no plīts. LĪDZEKĻI: Izgatavots no augstas kvalitātes karstumizturīga silikona.  Karstumizturīgs līdz 250 °C.  Mazs un ērts.  Piemērots dažādiem podiem.  Sarkans.  Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā  Izmērs: 7 cm. ..
6.00€ 12.00€ Bez nodokļa: 6.00€
Bambuss karote 30cm
Jebkurā biznesā ir jātiecas uz pilnību. Ar pareizi izvēlētu FISSMAN bambusa virtuves instrumentu palīdzību pat iesācējs amatieris sajutīsies kā profesionāls šefpavārs! Bambuss ir videi draudzīgs un hipoalerģisks materiāls, tam piemīt dabiskas antibakteriālas īpašības. Tas nodrošina maigu saskari ar nepiedegošām virsmām, novēršot bojājumus un skrāpējumus. Materiāls neuzsūc pārtikas aromātus. ĪPAŠĪBAS: Ilgi saglabā formu. Daudzpusīga – piemērota ne tikai ēdiena jaukšanai cepšanas vai sautēšanas laikā, bet arī piedevu, salātu un citu ēdienu porciju pasniegšanai. Caurums uz roktura – ērta uzglabāšana...
1.22€ Bez nodokļa: 1.22€
JAUNUMS !
Barbekjū knaibles Collect & Cook
Barbekjū knaibles Berghoff ir praktiski piederumi, kas būs lielisks palīgs ēdienreižu laikā. Barbekjū knaibles Berghoff palīdzēs pagatavot barbekjū gaļas ēdienus. LĪDZEKĻI: Veids: barbekjū Materiāls: nerūsējošais tērauds Roktura materiāls: koks Ražotājs: Berghoff, Beļģija.       PIEGĀDE Piegāde: 3-7 darba dienas...
8.38€ Bez nodokļa: 8.38€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 139 (Kopā lapu - 12)