Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

cepšanas paplāte

FILTRS
-30%
JAUNUMS !
 Cepumu kārbas, dzeltena
Smaržīgu un garšīgu cepumu smarža ir viens no patīkamākajiem un mājīgākajiem aromātiem mājā. Katra īsta saimniece virtuvē apstiprinās, ka cepumu cepšana ir lielisks veids, kā pavadīt laiku, apvienojot ģimeni. Mēs arī vēlamies veicināt jūsu ģimenes mājīgumu, tāpēc piedāvājam iegādāties cepšanas veidnes dažādu formu, izmēru, rakstu silikona un plastmasas cepumiem. Tādā veidā jūs iepriecināsiet tuvus cilvēkus un kļūsiet par īstiem saldumu pagatavošanas šefpavāriem. PRODUKTA APRAKSTS: Krāsa: dzeltena. Šīs cepšanas veidnes ir izgatavotas no īpaši augstas kvalitātes pārtikas plastmasas.  Ir ergonomisks dizains.  Tie ir viegli lietojami un tīri.  Var mazgāt trauku mazgājamā mašī..
7.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 7.00€
-30%
JAUNUMS !
 Silikona cepšanas paklājs 139
Šis paklājiņš ir neaizstājams palīgs virtuvē! To var izmantot kā pamatu mīklas mīcīšanai, jo tas ir nelipīgs un mīkla pie šī paklājiņa nelīp. Silikona paklājiņš stabili turas uz darba virsmas un neslīd mīklas mīcīšanas procesā. Cepot kūkas vai cepumus, paklājiņu ieklājiet kā pamatu un lieciet cepeškrāsnī - cepumi nepaliks pie pamata, un tos būs viegli izņemt no cepšanas formas vai noņemt no cepšanas plāts. Silikona struktūras paklājiņu ir viegli mazgāt. Tāpat paklājiņa pamats lieliski derēs, ja nevēlaties, lai saldētie produkti liptu pie virsmām. PRECES APRAKSTS: Krāsa atkarīga no noliktavas atlikuma. Izgatavots no ļoti augstas kvalitātes silikona. Nelipīga virsma. Daudzkā..
9.10€ 13.00€ Bez nodokļa: 9.10€
-30%
JAUNUMS !
 Silīcija  kēksiņš formā  305
Aizmirstiet par metāla, grūti tīrām cepumu formām! Šīs cepumu formas ir izgatavotas no izturīga silikona. Apsmeļot cepumus, jūs varēsiet ērti izņemt tos no silikona formas, un cepumu formu raksti un dažādas formas sniegs ēdieniem īpašu dizainu. Pārsteidziet savus mazos un ne tik savus virtuves prasmēs! Izmantojiet šīs formas ne tik cepumiem - tajās varat cept pudingus vai omletes. Iesaldējiet savus iecienītos sulainis un izveidojiet svaigus ledus! Eksperimentējiet un atklājiet jaunas garšas un formas! PRECES APRĪKOJUMS: Izgatavotas no augstas kvalitātes pārtikas silikona. Izturīgas pret karstumu un aukstumu. Viegli lietojamas un tīrāmas. Pie tām nepielipst pārtikas paliekas..
6.30€ 9.00€ Bez nodokļa: 6.30€
-30%
JAUNUMS !
 Silīcija cupcake bakeware (Dažādas krāsas) 507
Aizmirstiet par metāla, grūti mazgājamiem keksiņu veidņiem! Šīs keksiņu formas izgatavotas no izturīga silikona. Pasniedzot keksiņus, varēsiet ērti tos izņemt no silikona formas, un keksiņu formas raksts piešķirs cepumiem īpašu dizainu. Izmantojiet šīs formas ne tik keksiņiem - tajās varat cept pudingus vai omlete. Eksperimentējiet un atklājiet jaunas garšas un formas! PRECES APRĀKSTS: Krāsa: oranža, zaļa, dzeltena. Izgatavotas no augstas kvalitātes silikona. Izturīgas pret karstu un aukstu. Viegli lietojamas un tīrāmas. Pie tām nesalip maizes paliekas. Ergonomisks un ērtas dizains. Der ne tikai keksiņu gatavošanai, bet arī pārtikas uzglabāšanai ledusskapī. *Pasū..
7.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 7.00€
-30%
 Silīcija ledus gabaliņu forma, 736
Ši silikona forma ir ļoti funkcionala, jo jūs varat saldēt ne tikai ūdeni, bet arī citus šķidruma veida produktus. Augstas kvalitātes silikona gumijas dēļ preces viegli izņemamas no formas, pati forma ir lanksta, aizņem mazāk vietas un viegli iederas visur. Ja vēlaties vienmēr turēt pie rokas saldētus produktus - šī forma jums palīdzēs.   PRECES ĪPAŠĪBAS: Izgatavots no augstas kvalitātes silikona. Nepiesaistīs ledusskapja smakas. Spilgti zaļā krāsā. Dziļāka, tāpēc šķidrumi neizplūdīs. Noturīga pret karstu un aukstu, tāpēc to var izmantot arī kā cepeškrāsni. Viegli un bez pūlēm izņemsiet saldētus produktus. Formā ietilpst 15 gaba..
7.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 7.00€
-30%
 Silīcija smalkmaizītes forma 492
Aizmirstiet metāla, grūti tīrāmās keksiņu formas! Šīs keksiņu formas izgatavotas no stingra silikona. Izmantojiet šīs formas ne tik cepšanai cepumiem vai keksiem - tajās var cept pudiņus vai omletes. Iesaldējiet savas iecienītās sulas un izveidojiet atsvaidzinošus ledus! Eksperimentējiet un atklājiet jaunus garšojumus un formas!    PRECES ĪPAŠĪBAS: Izgatavotas no augstas kvalitātes pārtikas silikona. Preces iztur karstu un aukstu. Viegli lietojams un viegli tīrāms. Pie tā nav lipīgas pārtikas atliekas. Ergonomisks un ērts dizains. Izmēri: 21 cm x 34 cm. Piemērots ne tikai keksiņu un cepumu gatavošanai, bet ..
7.70€ 11.00€ Bez nodokļa: 7.70€
-30%
JAUNUMS !
Apaļa cepšanas forma 141
Šī cepšanas forma izgatavota no augstas kvalitātes anglis plienā. Tā ir ļoti izturīga un stipra. Formas iekšpuse ir pārklāta ar neprilipinošu granīta pārklājumu. Šis pārklājums ir tik izturīgs, ka šīs cepšanas formas var mazgāt trauku mašīnā un lietot metāla virtuves instrumentus. Izturība, izturība pret temperatūras izmaiņām, cepešana ar mazāku tauku daudzumu, lieliska pārtikas apskāviena veidošanās - tie ir vieni no šo cepšanas formu galvenajiem priekšrocībām. Īpašības: Šī cepšanas forma izgatavota no augstas kvalitātes anglis plienā. Pārklāta ar neprilipinošu granīta pārklājumu. Var mazgāt trauku mašīnā. Piemērota lietošanai cepeškrāsnī. Pretestīga skrāpējumiem. Izmēri:..
8.40€ 12.00€ Bez nodokļa: 8.40€
-30%
CEPŠANAS FORMA 12 vnt., 712
Aizmirstiet par metāla, grūti tīrāmām keksiņu formām! Šīs keksiņu formas ir izgatavotas no izturīga, karstumizturīga silikona. Pasniedzot keksiņus, varēsiet ērti izņemt tos no silikona formas, un keksiņu formas raksts piešķirs cepumiem īpašu rakstu. Izmantojiet šīs formas arī, lai ceptu pudiņus vai omletes. Eksperimentējiet un atklājiet jaunas garšas un formas! PRECES APRĀKSTS: Izgatavotas no augstas kvalitātes silikona, paredzētas saskarei ar pārtiku. Izturīgas pret karstumu un aukstu. Viegli lietojamas un tīrāmas. Neklejo pārtikas atliekas. Ergonomisks un ērtas dizains. Der ne tikai keksiņu gatavošanai, bet arī pārtikas uzglabāšanai ledusskapī. Komplektā: 12 gabali...
8.40€ 12.00€ Bez nodokļa: 8.40€
-30%
CEPŠANAS FORMA 3 vnt., 028
Šīs apaļās cepšanas formas ir izgatavotas no augstas kvalitātes tērauda. Tās ir ļoti izturīgas un stipras. Cepšanas formas iekšpuse ir pārklāta ar pārtikas neprilipīgu apdari. Izturība, izturība pret ļoti augstu temperatūru, cepešana ar mazāku tauku daudzumu, lieliska pārtikas apskāviena veidošanās - vieni no galvenajiem šo cepšanas formu priekšrocībām. Īpašības: Šīs apaļās cepšanas formas ir izgatavotas no augstas kvalitātes anglis plienā. Tās ir klātas ar nelipīgu pārtikas danga. Tās var mazgāt trauku mašīnā. Tās ir izturīgas pret skrāpējumiem. Komplektā ietilpst 3 dažādu izmēru cepšanas formas (24/26/28). Izmēri: 24x5 cm; 26x5 cm; 28x5 cm. ..
19.60€ 28.00€ Bez nodokļa: 19.60€
-30%
Cepamā forma kēksiem, sirsniņām 6gab., 848
Aizmirstiet par metāla, grūti tīrāmajām keksiņu formām! Šīs keksiņu formas ir izgatavotas no izturīga silikona. Apscepšot keksiņus, tos varēsiet viegli izņemt no silikona formas, un keksiņu veidne sniegs cepumiem īpašu rakstu. Izmantojiet šīs formas arī, lai ceptu pudiņus vai olas kuciņas. Eksperimentējiet un atklājiet jaunas garšas un formas! Īpašības: Izgatavoti no augstas kvalitātes silikona. Izturīgas pret karstumu un aukstumu. Viegli lietojami un tīrāmi. Maisto paliekas neklibo. Ergonomisks un ērts dizains. Piemēroti ne tikai keksiņu gatavošanai, bet arī pārtikas uzglabāšanai ledusskapī. Vienlaikus var pagatavot 6 gabalus cepumus. Izmēri: 17,5x3,12 cm. ..
6.30€ 9.00€ Bez nodokļa: 6.30€
-30%
JAUNUMS !
Cepešpanna kūciņām, ziediem 6 gab., 1596
Aizmirstiet metāla, grūti mazgājami keksiņu formas! Šīs keksiņu formas ir izgatavotas no izturīga silikona. Izcepti keksiņi var tikt ērti izņemti no silikona formas, un keksiņu formas raksts sniegs cepumiem īpašu rakstu. Arī šīs formas var izmantot, lai cepinātu pudiņus vai omlete. Eksperimentējiet un atklājiet jaunus garšas un formu risinājumus!  Īpašības: Izgatavotas no augstas kvalitātes silikona. Izturīgs pret karstu un aukstu. Viegli lietojams un tīrāms. Pārtikas paliekas nepielīp. Ergonomisks un ērts dizains. Piemērots ne tikai keksiņu cepšanai, bet arī ēdiena uzglabāšanai ledusskapī. Vienlaikus var pagatavot 6 gab., cepumus. Izmēri: 17,5x3,12 cm. ..
6.30€ 9.00€ Bez nodokļa: 6.30€
-30%
JAUNUMS !
Keramikas cepeša forma, 38 cm., 989
Keramikas cepšanas veidne ir piemērota ne tikai cepšanai un sautēšanai bet arī stilīgai ēdiena pasniegšanai galdui. Kvalitatīvi un izturīgi keramikas trauki ir viegli uzturami, tīrāmi un izturīgi pret saskrāpējumiem vai traipiem. Keramika maigi pārnes siltumu vienmērīgai cepešanai un ceptajiem ēdieniem. Virtuves trauki ir izturīgi pret karstumu un piemēroti lietošanai mikroviļņu krāsnī.   ĪPAŠĪBAS: Forma izgatavota no ļoti augstas kvalitātes keramikas. Ražošanā netiek izmantots svins vai kadmijs, tādēļ trauks ir nekaitīgs cilvēka organismam. Izturīgs pret karstumu un aukstumu. Var izmantot gan krāsnī, gan mikroviļņu krāsnī, gan uzglabāt ledusskapī. Uztur ēdienu siltu ilgā..
29.40€ 42.00€ Bez nodokļa: 29.40€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 46 (Kopā lapu - 4)