Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Smaržvielām

FILTRS
-30%
JAUNUMS !
 Garšvielu dzirnaviņas 2 in 1 406
Viegla un ērta smalcināšana ar tikai dažām vieglām pagriezieniem! Ēdieni, ko prieskārusi tikko sasmalcinātām garšvielām, ir daudz bagātāki un intensīvāki garšā, tāpēc piparu un sāls dzirnaviņas ir katras pavāra neatņemami palīgi. Sāls un piparu maisījumu, bez šaubām, var saukt par vispopulārākajiem ikvienā virtuvē. ĪPAŠĪBAS: Izgatavots no augstas kvalitātes, vides draudzīgiem materiāliem. Ergonomisks un ērts dizains. Viegli sasmalcina ne tikai piparus, bet arī citas preces. Ērti izmantot. Viegla kopšana.   ..
10.50€ 15.00€ Bez nodokļa: 10.50€
-30%
JAUNUMS !
Garšvielu komplekts ar statīvu (12 gab.) 642
Visi, iespējams, zina, cik svarīgs ir garšvielu turētājs virtuvē, it īpaši, ja vēlaties izvairīties no nekārtības vai precīzi dozēt garšvielas, uzņemot viesus vai vienkārši taupot vietu uz virtuves plaukta. Garšvielas vienmēr būs smaržīgas, neplūdīs un nesalūzīs. ĪPAŠĪBAS: Garšvielu turētājs izgatavots no augstas kvalitātes pulēta tērauda. Moderns un ergonomisks dizains noteikti atradīs vietu katrai virtuvei. Komplektā ir 12 garšvielu konteineri. Garšvielu konteineru tilpums: 100 ml. Izmēri ar turētāju: 17,3x17,3x20,3 cm. ..
26.60€ 38.00€ Bez nodokļa: 26.60€
-30%
JAUNUMS !
Garšvielu komplekts ar statīvu (6 gab.) 659
Visi mēs, visticamāk, zinām, cik svarīgi ir priedes virtuvē, īpaši, ja vēlamies izvairīties no nekārtības vai precīzi dozēt garšvielas, uzņemot viesus vai vienkārši ietaupot vietu virtuves plauktā. Garšvielas vienmēr būs smaržīgas, netecēs un nesalīs. ĪPAŠĪBAS: Garšvielu turētājs izgatavots no augstas kvalitātes pulēta tērauda. Moderns un ergonomisks dizains noteikti atradīs vietu ikvienā virtuvē. Kopā ir 6 gab. garšvielu konteineri. Garšvielu tilpums: 100 ml. Izmēri ar turētāju: 13,5x8,5x20 cm. ..
23.80€ 34.00€ Bez nodokļa: 23.80€
-30%
JAUNUMS !
Keramikas beztaras izstrādājumu komplekts, 825
..
35.00€ 50.00€ Bez nodokļa: 35.00€
-30%
JAUNUMS !
Keramikas garšvielu komplekts, 296
Jūsu virtuvei ir kvalitātei ir unikāls dizaina keramikas garšvių komplekts, kas nevienu nepametīs vienaldzīgu. Izgatavots no ļoti augstas kvalitātes keramikas, rotāts ar spilgtiem ziedu ornamentiem, kas piešķir izcilību jūsu galda dekorācijai. Komplektā ir stends, kas ļauj saglabāt garšviņas kārtīgi un nenodarboties ar daudz vietas. Īpašības: Izgatavotas no augstas kvalitātes keramikas. Komplektā ietilpst: 4 prieskonu trauki. Ir ērts stends, tādēļ visi prieskoni atradīs savu vietu. Stabils. Ziedu ornamentu dēļ piešķirts spēles un mājīguma sajūta. ..
23.10€ 33.00€ Bez nodokļa: 23.10€
-30%
JAUNUMS !
Keramikas garšvielu un eļļām komplekts, 067
Unikalums un kvalitāte jūsu virtuvei. Unikāla dizaina virtuves komplekts ar eļļai, etiķim, pipariem un sāli uz plīto. Pasniedziet savu galdu citādāk nekā parasti. Dot tai žaismingumo un izciluma. Izsauciet tuviniekus pie galda un priecājieties kopā! Preces apraksts: Komplekts izgatavots no augstas kvalitātes keramikas. Stends izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Komplektā ietilpst: eļļas trauks, etiķa trauks, sāls un piparu trauciņi un ērts stends. Mūsdienīgs, ergonomisks un moderns dizains. Piedod un piešķir izcilību katram galdu. ..
19.95€ 28.50€ Bez nodokļa: 19.95€
-30%
JAUNUMS !
Keramikas garšvielu un eļļām komplekts, 645
Unikalitāte un kvalitāte jūsu virtuvei. Virtuves komplekts ar unikālu dizainu eļļai, vīnam, pipariem un sālei uz plīts. Pasniedziet savu galdu citādāk nekā parasti. Piešķiriet tam spēli un izcilību. Aiciniet tuviniekus pie galda un priecājieties kopīgi pavadītajām brīžiem. Īpašības: Komplekts izgatavots no augstas kvalitātes keramikas. Stends izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Komplektā ietilpst: eļļas trauks, vīna trauks, sāls un piparu trauki, kā arī ērts stends. Mūsdienīgs, ergonomisks un moderns dizains. Piedāvā papildu pievienotu vērtību un izcilību katram galda izlikšanai. ..
18.20€ 26.00€ Bez nodokļa: 18.20€
-30%
JAUNUMS !
Keramikas komplekts garšvielām un eļļām, 142
Unikalitāte un kvalitāte jūsu virtuvei. Unikāls dizaina komplekts ar eļļai, etiķim, pipariem un sāli uz stenda. Pasniedziet savu galdu citādi nekā parasti. Dodot tam spēli un izcilību. Pievērsiet tuviniekus pie galda un priecājieties kopā! Īpašības: Komplekts izgatavots no augstas kvalitātes keramikas. Stends izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Komplektā ietilpst: eļļas trauks, etiķa trauks, sāls un piparu trauki, kā arī ērts stends. Mūsdienīga, ergonomiska un moderna dizaina. Izkārtojums un piešķirs izcilību katram galdu. ..
24.50€ 35.00€ Bez nodokļa: 24.50€
-30%
JAUNUMS !
Neiesaiņotu produktu komplekts 3 vnt., 384
Beztaras izstrādājumu burkas ar minimālisma dizainu ir ļoti ērtas, jo mēs, iespējams, visi zinām, kāda veida lieta ir nepieciešama, it īpaši, ja vēlaties izvairīties no jucekļa virtuvē vai ietaupīt vietu virtuves skapī. Ar šādām burkām, garšvielām un citiem beztaras produktiem nekad neizbalēs vai nesaslapinās, tie būs viegli un ērti lietojami.    LĪDZEKĻI:  Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Noslēgts, koka konteinera vāks. Moderns un ergonomisks dizains, tāpēc jūs noteikti atradīsiet vietu katrā virtuvē. Komplektā ietilpst 3 gab. Trauku. Ietilpīgs. Viena konteinera ietilpība: 1,4 L. Izmēri: 15x10 cm.  ..
22.40€ 32.00€ Bez nodokļa: 22.40€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)