Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Pannas un covers

FILTRS
-30%
Cepšanas panna ar noņemamu rokturi
Labiem mājas šefiem nav noslēpuma, ka vairāk nekā puse gatavojamā ēdiena veiksmes slēpjas augstas kvalitātes pannā. Tā veic daudz dažādu funkciju: panna dod iespēju sasildīt, tvaicēt, apcept, cept. Izmantojot vienu virtuves instrumentu, jūs varat pagatavot daudz dažādu ēdienu. PRECES APRĀKSTS: Krāsa: Melna. Noņemot rokturi, pannu var izmantot kā cepeškrāsns trauku. Iekšējā pannas daļa ir pārklāta ar granīta apmetumu, kas nav lipīgs un izturēts pret metāla virtuves instrumentiem. Pannas pamats ir izgatavots no augstas kvalitātes 98% tīra alumīnija, nodrošinot pannas ilgmūžību un īpaši labas siltuma vadīšanas īpašības. Liels un ērts pannas rokturis ir izgatavots no ner..
34.30€ 49.00€ Bez nodokļa: 34.30€
-30%
JAUNUMS !
Dziļa panna
Ērta un moderna dizaina, dziļa panna, kas pārklāta ar vienu no izturīgākajiem pret skrāpējumiem, neļipinošo granīta virsmu. Tās virsma ir plāna 30 mikronu biezumā, kas nodrošina pannai stingrību un ilgmūžību, augstu izturību pret ķīmiskajiem līdzekļiem un nevainojamas neļipinošās īpašības. Šajā pannā ēdiens var tikt gatavots pie augstas temperatūras līdz 250 °C, neizmantojot daudz tauku. ĪPAŠĪBAS: Moderns un ergonomisks dizains. Panna korpusa izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, tāpēc tā nav smaga. Iekšējais pārklājums ar nelepojošu granīta pārklājumu. Ērta plastmasas rokturis. Var gatavot, izmantojot nelielu daudzumu tauku. Iespēja gatavot temperatūrā līdz 250 °C. ..
16.10€ 23.00€ Bez nodokļa: 16.10€
-30%
Dziļā panna ar noņemamu rokturi
Labiem mājas šefiem nav noslēpums, ka vairāk nekā puse veiksmīgā ēdiena slēpjas kvalitatīvā pannā. Tā veic dažādas funkcijas: sildīšanu, tvaicēšanu, cepešanu, grilēšanu. Ar vienu virtuves instrumentu varat pagatavot dažādus ēdienus RIPOSO piedāvā plašu virtuves trauku klāstu, kurā atradīsiet dažādu modeļu un izmēru pannas, atbilstoši katram pavāra vajadzībām. Īpašības: Krāsa: Melna. Noņemot rokturi, pannu var izmantot kā cepeškrāsniņu cepešanai. Iekšējā pannas daļa ir pārklāta ar granīta pārklājumu, kas ir nelipīgs un izturīgs pret metāla virtuves instrumentiem. Pannas pamatne izgatavota no augstas kvalitātes 98% tīra alumīnija, kas nodrošina pannas ilgmūžību un izcilas..
45.50€ 65.00€ Bez nodokļa: 45.50€
-30%
JAUNUMS !
Dziļā panna ar vāku 28 cm, 347
Patogas un moderns dizains, dziļa panna, pārklāta ar vienu no izturīgākajām pret skrāpējumiem nelipniem granīta pārklājumiem. Tās pārklājums ir 30 mikronu biezums, kas piešķir pannai stingrību un ilgmūžību, augstu izturību pret ķīmiskiem produktiem un nevainojamas neplīstošas īpašības. Šajā pannā ēdiens var tikt gatavots augstā temperatūrā līdz 250 °C, neizmantojot daudz tauku. Īpašības: Moderns un ergonomisks dizains. Pannas korpusa izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, tāpēc tā nav smaga. Iekšpusi pārklājusi nelipni granīta pārklājums. Iebūvēts siltuma indikators. Ir divi ērti rokturi, lai panna būtu vēl ērtāk lietojama. Šī panna tiek komplektēta ar karstumiztu..
36.40€ 52.00€ Bez nodokļa: 36.40€
-30%
JAUNUMS !
0.00€
Elektriskais grils 931
Elektriskā grila pannas korpusa materiāls ir izgatavots no nerūsējošā tērauda un pārklāts ar neprilipušu pārklājumu, kas ļauj viegli un ērti uzturēt tīrību. Šajā pannā ir iebūvēta temperatūras regulēšanas programma, tāpēc jūs varat gatavot ne tikai gaļu, zivis vai dārzeņus, bet arī eksperimentēt ar dažādiem pārtikas produktiem. Ideāla izvēle tiem, kas mīl sulīgas steikas, zivis, jūras veltes, dārzeņus, karstos smērējumus, picas vai pat mājās gatavotus turku smērējumus. Pateicoties neprilipušajām grila plāksnēm, pārtika tiks gatavota bez jebkādām eļļas pievienojuma, un no gaļas vai citiem ēdieniem izdalītā taukskābe nonāks atsevišķā konteinera. Jūsu gatavotā ēdiena būs veselīgāks un saglab..
72.10€ 103.00€ Bez nodokļa: 72.10€
-30%
Grils panna ar noņemamu rokturi 26 cm, 236
Grilis-panna būs lielisks palīgs jūsu virtuvē. Tik dažās minūtēs jūs varēsiet pagatavot tajā garšīgus zivju, vistas un gaļas ēdienus. Vienīgais, ko jums būs jādara, ir sagatavot dārzeņus salātiem. Šī panna izgatavota no augstas kvalitātes un izturīgas alumīnija. Tā vienmērīgi uzkarsējas, ir izturīga pret skrāpējumiem un augstu temperatūru. Ēdieni, kas pagatavoti šajā pannā, saglabās savu dabisko garšu. Īpašības: Ergonomisks un moderns dizains. 26 cm diametrs. Iekšējā pārklājuma pārklājums ar nelipīgu granīta pārklājumu. Pārtika šajā pannā neprilipst. Viegli lietojams un uzturēšanai. Pannas rokturis ir noņemams, tādēļ to var izmantot cepeškrāsnī. Pannu var mazgāt t..
38.50€ 55.00€ Bez nodokļa: 38.50€
-50%
Pankuku panna MINERAL 28 cm
Mūsdienīgo trauku līnija izceļas ar uzlabotu pārklājumu. Tā ir papildināta ne tikai ar akmens un titāna daļiņām, kuras piešķir izturību un izturību pret skrāpējumiem, bet arī ar vara daļiņām, kuras nodrošina vēl labāku siltuma caurlaidību caur traukiem.   „Quantanium“ pārklājuma priekšrocības: „Quantanium“ pārklājums ir nostiprināts ar titāna, akmens masas un vara daļiņām. Vara daļiņas ātri uzkarst, tāpēc gatavojot šajos traukos, patērēsiet mazāk enerģijas. Traukus tīrīt ir sevišķi viegli un ātri. Gatavojiet maltīti bez taukvielām, iepilinot tikai dažus pilienus eļļas, un ēdiet veselīgāk. Akmens daļiņas uzkrāj..
32.50€ 65.00€ Bez nodokļa: 32.50€
-50%
Panna Eco
Mūsdienīgo trauku līnija izceļas ar uzlabotu pārklājumu. Tā ir papildināta ne tikai ar akmens un titāna daļiņām, kuras piešķir izturību un izturību pret skrāpējumiem, bet arī ar vara daļiņām, kuras nodrošina vēl labāku siltuma caurlaidību caur traukiem.   LĪDZEKĻI: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā, emaljētā tērauda. Pannas ārpuse ir pārklāta ar dubultu emaljas pārklājumu. Pannas iekšējā daļa ir pārklāta ar nelipīgu, pastiprinātu divslāņu pārklājumu. Ļoti izturīgs pret skrāpējumiem. Viegli lietojams un uzturams. Piemērots lietošanai uz dažāda veida krāsnīm. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Bez PFOA. Ražots Spāni..
15.50€ 31.00€ Bez nodokļa: 15.50€
-50%
Panna Eco Wok, 28 cm
Ir saprotams, ka jūs nevēlaties pārslogot māju ar visu veidu piederumiem, bet ir lietas, bez kurām mājsaimniecībā praktiski nav iespējams iztikt. Pannas ir viena no tām. Gan ēdienu garša, gan pats ēdiena gatavošanas prieks var būt atkarīgs no šī virtuves piederuma. Pat ja ēdiena gatavošana nav jūsu iecienītākā aktivitāte, ir viegli vienoties, ka ēdiena gatavošana ar augstas kvalitātes instrumentiem un piederumiem pie rokas ir daudz jautrāka.   LĪDZEKĻI: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā, emaljētā tērauda.  Pannas ārpuse ir pārklāta ar dubultu emaljas pārklājumu.  Pannas iekšējā daļa ir pārklāta ar nelipīgu, past..
25.00€ 50.00€ Bez nodokļa: 25.00€
-50%
Panna Smart
Mūsdienīgo trauku līnija izceļas ar uzlabotu pārklājumu. Tā ir papildināta ne tikai ar akmens un titāna daļiņām, kuras piešķir izturību un izturību pret skrāpējumiem, bet arī ar vara daļiņām, kuras nodrošina vēl labāku siltuma caurlaidību caur traukiem.   LĪDZEKĻI: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā, emaljētā tērauda. Pannas ārpuse ir pārklāta ar dubultu emaljas pārklājumu. Pannas iekšējā daļa ir pārklāta ar nelipīgu, pastiprinātu divslāņu pārklājumu. Ļoti izturīgs pret skrāpējumiem. Viegli lietojams un uzturams. Piemērots lietošanai uz dažāda veida krāsnīm. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Bez PFOA. Ražots Spāni..
20.50€ 41.00€ Bez nodokļa: 20.50€
-30%
JAUNUMS !
Panna ar granīta pārklājumu
Ērtas un moderns dizains, melnas panna, pārklāta ar vienu no izturīgākajiem pret skrāpējumiem nelipniem granīta pārklājumiem. Pārklājuma biezums ir 30 mikroni, kas piešķir pannai izturību un ilgmūžību, augstu izturību pret ķīmiskiem produktiem un nevainojamas neplīstošas īpašības. Šajā pannā ēdiens var tikt gatavots augstā temperatūrā līdz 250 °C, neizmantojot daudz tauku. Ar šo pannu gatavojiet ātrāk un veselīgāk! Īpašības: Panna ar modernu un ergonomisku dizainu. Izgatavota no augstas kvalitātes un ļoti izturīga alumīnija. Pārklāta ar nelipniem granīta pārklājumu. Gatavošanas laikā tiek izmantots mazāk tauku. Pannai ir stipra un ērta rokturis. Pieejami pannas diametri..
25.20€ 36.00€ Bez nodokļa: 25.20€
-30%
JAUNUMS !
Panna ar granītu un vāku
Labākajiem mājas šefiem nav noslēpuma, ka vairāk nekā pusē gatavošanas veiksmes slēpjas augstas kvalitātes pannā. Tā spēj izpildīt dažādas funkcijas: sildīt, tvaicēt, cept un grilēt pārtiku. Izmantojot vienu virtuves instrumentu, jūs varat pagatavot daudz dažādu ēdienu. Mēs piedāvājam plašu virtuves trauku sortimentu, kurā jūs atradīsiet dažādu modeļu un izmēru pannas, atbilstošas katram kulināro vajadzību. Īpašības: Krāsa: melna. Komplektācija: tiek pārdota kopā ar karstumizturīgu vāku. Granīta pārklājums nodrošina pannai izturību un ilgmūžību, augstu izturību pret ķīmiskiem reaģentiem un neprilipušas īpašības. Keptuve komplektēta ar kalēta stikla vāku, tāpēc nav nepiec..
32.90€ 47.00€ Bez nodokļa: 32.90€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 48 (Kopā lapu - 4)