Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Svari

FILTRS
JAUNUMS !
Digitālie virtuves svari
Elektroniskie virtuves svari ar bļodu 19x14x1,4 cm aprīkoti ar četriem jutīgiem sensoriem, kas nodrošina augstu mērījumu precizitāti. Svaru tehniskais raksturojums: kārienvadība, automātiskā izslēgšanās, taras masas nulles iestatīšanas funkcija, šķidrumu tilpuma mērīšana, svara mērvienību izvēle: grami, funti, unces; zema akumulatora uzlādes indikators; pārslodzes indikators; svara ierobežojums 5 kg. Komplektā baterija 1 x CR2032 3V.    LĪDZEKĻI: LCD izgaismots displejs. Īpaši jutīgs un precīzs mērīšanas sensors. Automātiski izslēdzas. Izmēri: 19x14x1,4 cm. Izmantotās baterijas: CR2032 (pielikumā tās ir). Maksimālais p..
20.94€ Bez nodokļa: 20.94€
-30%
JAUNUMS !
Virtuves skala, 1804
Lai pagatavotu ēdienu pēc receptes, ir nepieciešams precīzs produktu daudzums. Šajā gatavošanas posmā ir ļoti svarīgi, lai būtu virtuves svari, kas nosver produktus ar gramu precizitāti. Svaru precizitāte, kompaktums, dizains un ērta darbība ir daži no visatbilstošākajiem šīs virtuves iekārtas plusiem.  LĪDZEKĻI: LCD izgaismots displejs. Īpaši jutīgs un precīzs mērīšanas sensors. Automātiski izslēdzas. Akumulatora indikators parāda, cik daudz akumulatora ir atlicis. Pārslodzes indikators. Maksimālais pieļaujamais svars: 5 kg. Minimālais fiksētais svars: 1 g. Uz svariem novieto 2 gabalus. AAA klases baterijas (aprīkotas ar baterijām). ..
16.80€ 24.00€ Bez nodokļa: 16.80€
-30%
JAUNUMS !
Virtuves skala, 258
Lai pagatavotu ēdienu pēc receptes, ir nepieciešams precīzs produktu daudzums. Šajā gatavošanas posmā ir ļoti svarīgi, lai būtu virtuves svari, kas nosver produktus ar gramu precizitāti. Ērta bļoda ļaus jums nosvērt vairāk produktu, un ir ērtāk tos pārnest uz maisīšanas trauku. Svaru precizitāte, kompaktums, dizains un ērta darbība ir daži no visatbilstošākajiem šīs virtuves iekārtas plusiem.   LĪDZEKĻI: LCD izgaismots displejs. Īpaši jutīgs un precīzs mērīšanas sensors. Kad vairs nelietojat, tas automātiski izslēdzas. Akumulatora indikators parāda, cik daudz akumulatora ir atlicis. Pārslodzes indikators. Maksimālais pieļaujamais svars: 5 kg. Minimālais svars: 1 g...
17.50€ 25.00€ Bez nodokļa: 17.50€
-30%
JAUNUMS !
Virtuves skala, 262
Lai pagatavotu ēdienu pēc receptes, ir nepieciešams precīzs produktu daudzums. Šajā gatavošanas posmā ir ļoti svarīgi, lai būtu virtuves svari, kas nosver produktus ar gramu precizitāti. Ērta bļoda ļaus jums nosvērt vairāk produktu, un ir ērtāk tos pārnest uz maisīšanas trauku. Svaru precizitāte, kompaktums, dizains un ērta darbība ir daži no visatbilstošākajiem šīs virtuves iekārtas plusiem. LĪDZEKĻI: LCD izgaismots displejs. Īpaši jutīgs un precīzs mērīšanas sensors. Automātiski izslēdzas. Akumulatora indikators parāda, cik daudz akumulatora ir atlicis. Pārslodzes indikators. Maksimālais pieļaujamais svars: 5 kg. Minimālais fiksētais svars: 1 g. Uz svariem no..
15.40€ 22.00€ Bez nodokļa: 15.40€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)