Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

VIRTUVES INSTRUMENTI

FILTRS
 Bambuss lāpstiņa
Virtuves lāpstiņa 30x6 cm izgatavota no bambusa šķiedras. Bambuss ir ekoloģiski tīrs materiāls ar antibakteriālām īpašībām! Izstrādājumi no bambusa neuzsūc smaržas, ļoti viegli, praktiski, ērti un izturīgi pret bojājumiem. Trauku ražošanā tiek izmantotas tikai dabiskās krāsvielas. Bambuss ir videi draudzīgs un hipoalerģisks materiāls ar dabīgām antibakteriālām īpašībām. Lāpstiņai ir ideāli gluda virsma, paredzēta krema, krejuma šokolādes uzklāšanai un pankūku, kotlešu un citu ēdienu cepšanai. ĪPAŠĪBAS: Ilgi saglabā formu. Daudzpusīga – piemērota ne tikai ēdiena jaukšanai cepšanas vai sautēšanas la..
1.26€ Bez nodokļa: 1.26€
-30%
JAUNUMS !
 Bļoda - sietiņš 2in1 550
Izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, bļoda-sietiņš ir praktisks pirkums jūsu virtuvē. Ērti gatavojiet ēdienu stabilā, izturīgā plastmasas bļodā ar iekšējām līnijām, kas norāda tilpumu. Sietiņā ērti nomazgāsiet un nosusināsiet nepieciešamos produktus. Tāpat, tajā var bērt pārtikas produktus, ogas, un izveidotās sulas ieplūdīs bļodā, kas atrodas zem sietiņa. Šis pirkums būs lielisks palīgs virtuvē!   ĪPAŠĪBAS: Izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas. Krāsains, piešķir jautrību jūsu virtuvei. Ērti un viegli lietojams, kā arī kopjams. Aizmugurē ir ērts rokturis bļodas un sietiņa turēšanai. Ļoti vienkārši noņemams sietiņš, lai izmantotu tikai bļodu vai otrādi Ļo..
7.70€ 11.00€ Bez nodokļa: 7.70€
-30%
JAUNUMS !
 Dzēšgumija ar silikona rokturi (dzeltena) 988
Šī trintuvė ir pielāgota ērtākai produktu sasmalcināšanai. Trintuves galā esošais horizontālais nostiprinājums nodrošina ērtāku rokas nostāju traukšanas laikā. Ar šo ērtu trintuvi jūs varēsiet sasmalcināt jebkurus vēlamos produktus. PRECES APRŪPE: Trintuve izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Tā ir aprīkota ar ērtu silikona, neslīdošu rokturi. To ir ērti lietot, viegli tīrīt un uzturēt. *Preces krāsa ir atkarīga no noliktavā esošās atliku krāsas. ..
7.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 7.00€
-30%
JAUNUMS !
 Grila grozs
Viens no vasaras priekiem - maltas ēdiens, cepts uz ugunskura. Mums ir lieliska ziņa - turam plašas, īpaši vieglas, regulējamas cepeškrāsns rešetes. Mēs zinām, ka katram ir atšķirīgas vajadzības, tāpēc šīs rešetes var izmantot dažādos līmeņos (regulējot augšējos, nospiežamos, režģus) - pagatavojiet sānu gabaliņus vai plānas šķēlītes, cept sulušas liellopu maltas gaļas gabalus vai lielu steiku, bet augstākais līmenis ļaus lieliski pagatavot dažādus dārzeņus. Izbaudiet kulināras ceļojumus jau tagad! PRECES APRĀKSTS:   Izgatavots no augstas kvalitātes metāla. Pārklāts ar nelipīgu pārklājumu. Melna krāsa. Ērta koka rokturis palīdzēs droši pagriezt rešeti, nenodaroties ar rok..
12.60€ 18.00€ Bez nodokļa: 12.60€
-30%
JAUNUMS !
 Keramikas krūze 584
Stilīgs, izsmalcināta dizaina un skaists krūze, kas būs kā pēdējā nots uz katra svētku galda. Izmantojiet to atsvaidzinošiem dzērieniem, pienam vai iecienītākajam kokteilim pasniegt. PRECES APRAKSTS: Izgatavots no augstas kvalitātes keramikas. Mūsdienīgs un elegants dizains. Viegli lietojams un kopjams. Ir ērta un liela osiņa. Tilpums: 1,3 L. ..
16.10€ 23.00€ Bez nodokļa: 16.10€
-30%
JAUNUMS !
 Lāpstiņa 896
Izturīga un ērta lāpsta ar caurumiem, kas klāta ar nelipīgu nailona pārklājumu, kas iztur karstu un nesaskrāpē trauku virsmas. To ir ļoti viegli lietot un uzturēt tīrā stāvoklī. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. PRECES APRŅŠUVE: Lāpsta ar nelipīgu nailona pārklājumu. Tā ir ļoti viegla un nesaskrāpē trauku virsmas. Caurumi palīdz šķidrumiem ātrāk notecēt. Rokturi ir ērti, silikona un neslīdoši. Lāpsta ir pakabina. Izmēri: 31,5 cm x 8,2 cm x 5,3 cm. *Preces krāsa ir atkarīga no noliktavā esošās atliku krāsas. ..
4.20€ 6.00€ Bez nodokļa: 4.20€
-30%
JAUNUMS !
 Lāpstiņa cepšanai 275
Ērta, izturīga un ilgmūžīga cepšanas mentiņa izgatavota no nerūsējošā tērauda. Mentiņas rokturis irklēts ar oranža krāsas silikona apdari. Ar šādu rokturi mentiņa neritinās un ir viegli lietojama. Turklāt mentiņai ir āķis, lai to varētu pakārt Jums ērtā vietā. ĪPAŠĪBAS: Izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Mentiņas rokturis apklāts oranža krāsas silikonu. Ir ērta aukliņa, lai to varētu pakārt. Moderns un ergonomisks dizains. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. ..
7.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 7.00€
-30%
JAUNUMS !
 Lāpstiņa cepšanai 275
Ērta, izturīga un ilgmūžīga cepšanas mentiņa izgatavota no nerūsējošā tērauda. Mentiņas rokturis irklēts ar oranža krāsas silikona apdari. Ar šādu rokturi mentiņa neritinās un ir viegli lietojama. Turklāt mentiņai ir āķis, lai to varētu pakārt Jums ērtā vietā. ĪPAŠĪBAS: Izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Mentiņas rokturis apklāts oranža krāsas silikonu. Ir ērta aukliņa, lai to varētu pakārt. Moderns un ergonomisks dizains. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. ..
4.90€ 7.00€ Bez nodokļa: 4.90€
-30%
JAUNUMS !
 Lāpstiņa kūkai
Katrai saimniecei, kas vēlas gatavot gardākos ēdienus vai garšīgākās kūkas, ir nepieciešami silikona rīki! Tie iztur gan augstas, gan zemas temperatūras! Tas ir neaizstājams rīks katrā virtuvē! Nomainiet savus vecos koka vai metāla rīkus pret mūsdienīgiem un krāsainiem rīkiem! Silikona, gara lāpstiņa lieliski noderēs ideālai trauku iztīrīšanai vai konditorejas izstrādājumu dekorēšanai. PRECES APRĀKSTS: Moderna un eleganta dizaina. Izgatavota no augstas kvalitātes silikona materiāla, kas ir izturīgs pret karstumu. Tā ir stipra un izturīga, jo iekšpusē ir stipra plāksnīte. Ērta lietošanā. Ilgmūžīga.   ..
6.30€ 9.00€ Bez nodokļa: 6.30€
-30%
JAUNUMS !
 Lāpstiņa kūkai 096
Kūkas vai tortes griešana var būt ļoti nopietns uzdevums, ja vēlaties skaisti pārvietot gabaliņu uz šķīvi. Mēs piedāvājam lielisku risinājumu - lāpstiņai ir poga, kas ļaus ērti pārvietot kūkas gabaliņu uz šķīvi, tāpēc nebūs nepieciešami papildu rīki. SAVĪPAŠĪBAS: Viegls, šaurs, trīsstūrveida lāpstiņa. Izgatavota no augstas kvalitātes plastmasas. Ergonomisks dizains. Iebūvētā poga ļauj vieglāk pārvietot produktus uz šķīvi. Ar to jūs nesabojāsiet virsmas, tāpēc tā ir ideāli piemērota teflona podiem un pannām. Izturīga pret karstumu. *Preces krāsa ir atkarīga no atlikuma noliktavā. ..
3.50€ 5.00€ Bez nodokļa: 3.50€
-30%
 Mizotājs silikona rokturi, 1175
Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda skuveklis ir palīgs jūsu virtuvē. Ar to jūs viegli noskūstīsit kartupeļus, augļus vai dārzeņus. Bez piepūles izrotājiet savu ēdamgaldu, kausējot augļus vai dārzeņus, izmantojot galvu skuvekļa sānos.   LĪDZEKĻI:  Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda.  Ergonomisks dizains.  Viegli lietojams un uzturams.  Silikona, ērts rokturis neļaus skuveklim izslīdēt no rokām.  Krāsainais rokturis piešķir skuveklim ekskluzivitāti un atšķirīgu šarmu.  Skuvekļa krāsa tiek izvēlēta nejauši. ..
4.20€ 6.00€ Bez nodokļa: 4.20€
-30%
 Mizotājs, 1557
Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda skuveklis ir palīgs jūsu virtuvē. Ar to jūs viegli noskūstīsit kartupeļus, augļus vai dārzeņus.    LĪDZEKĻI: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda.  Ergonomisks dizains.  Neaizņemot daudz vietas.  Viegli lietojams un uzturams.   Izmēri: 17x2,3x3,2 cm. ..
4.90€ 7.00€ Bez nodokļa: 4.90€
-30%
JAUNUMS !
 Mērīšanas kauss 089
Ar šo ērtu un ietilpīgu mērtrauku precīzi izmērīsiet nepieciešamos produktus. Skalas palīdzēs noteikt gan šķidru, gan beramu produktu tilpumus, un ja jums ir vecmāmiņas recepte, bez problēmām varēsiet mērīt arī krūzītēs. Turklāt, šo trauku varat izmantot kā mikseri vai citu produktu glabāšanai. Tas ir īsts palīgs virtuvē. PRECES APRĀKSTS: Izgatavots no augstas kvalitātes, izturīga un caurspīdīga plastmasa. Precīzi un skaidri marķēti tilpumi. Ērts rokturis. Plata izteka ļaus ērti izliet saturu. Tilpums: 600 ml. ..
5.60€ 8.00€ Bez nodokļa: 5.60€
-30%
JAUNUMS !
 Salātu žāvētājs, 813
Piedāvājam jums JAUNUMU! Sulu žāvētāju salātiem! Ar šo salātu žāvētāju jūs varat žāvēt salātus, spinātus vai garšaugus dažu minūšu laikā! Žāvētie salāti, kas uzglabāti žāvētājā un cieši noslēgti ar vāku, paliks svaigi ilgāk. Šis salātu žāvētājs nav paredzēts tikai salātu žāvēšanai. Pateicoties iebūvētajam pildīšanas un nospiešanas mehānismam, tajā arī var mazgāt salātus. Īpašības: Izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas. Ergonomisks un moderns dizains. Balto un zaļo krāsu spēle - piešķir izcilību. Slēdzams vāciņš novērš izplūšanu. Ērta trauka, kurā var uzglabāt izžuvušos dārzeņus. Izņemamās daļas ērtākai tīrīšanai. Mazgājams traukā ar trauku.   ..
16.80€ 24.00€ Bez nodokļa: 16.80€
-30%
JAUNUMS !
 Santoku nazis (Japānas stilā) 233
Japāņu Santoku šefpavārs, atgādinot kapostu. Nazes svars ir pārvietots uz priekšu, tāpēc kapojot tiek izmantota mazāk spēka. Santoku nozīmē "trīs priekšrocības" japāņu valodā, tāpēc ar šo nazeti griež dārzeņus, gaļu un zivis. ĪPAŠĪBAS: Santoku nazes asmens pārklāts ar keramisko pārklājumu. Nazēm ir kaula krāsas. Asmens garums 17,5 cm. Rokturi ir kaula krāsas. Plastmasas rokturi pārklāti ar gumiju, lai nazi būtu ērti turēt un tas neslīdētu. *Datoru monitoru un telefona ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa dažādos ierīcēs var nedaudz atšķirties no reālās preces krāsas. ..
7.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 7.00€
-30%
JAUNUMS !
 Santoku nazis (Japānas stilā) 30 cm., 1482
Japāņu santoku šefpavāra nazis atgādina smalcinātāju. Naža smaguma centrs tiek pārvietots uz priekšu, tāpēc smalcināšanas laikā tiek izmantots mazāks spēks. Santoku japāņu valodā nozīmē "trīs priekšrocības‵‵, tāpēc ar šo nazi sagriež dārzeņus, gaļu un zivis.    LĪDZEKĻI:  Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Asmens garums ir 30 cm. Rokturis ir izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, koka imitācijas. Rokturis ir izliekts, ērtākai lietošanai. ..
35.00€ 50.00€ Bez nodokļa: 35.00€
-30%
JAUNUMS !
 Santoku nazis (Japānas stilā) 433
Japāniskais Santoku šefpavārs, kas atgādina kapojamo nazi. Nazes svars ir pārnestas uz priekšu, tāpēc kapojot tiek izmantota mazāk spēka. Santoku nozīmē "trīs priekšrocības" japāņu valodā, tāpēc ar šo nazeti griež dārzeņus, gaļu un zivis. Īpašības: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Asmens garums 17,5 cm. Rokturi izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. ..
9.80€ 14.00€ Bez nodokļa: 9.80€
-30%
JAUNUMS !
 Sieti  022
Sietelī ir iebūvēti spiedējamie rokturi, ar kuriem varat izkārt miltus bez jebkādiem grudām. Turklāt jūs nenoslēpsiet rokas vai apģērbu ar miltiem. Tas ir ērti lietojams un kompakts ierīce, lai pagatavotu vieglu biskvītu vai izsistu mīkstu krēmu. PRECES APRĪKOJUMS: Krāsa: oranža vai zaļa. Sietelis ir košs, kas piešķirs jautrību jūsu virtuvei. Tas nav liels - 22 cm x 10,6 cm x 9,3 cm. To ir ērti lietot un tīrīt. *Preces krāsa ir atkarīga no noliktavā esošās atliku krāsas. ..
8.40€ 12.00€ Bez nodokļa: 8.40€
-30%
JAUNUMS !
 Sietiņš 872
Ļoti ērti un plaši lietojams caurule ar nelipīgu nailona pārklājumu, kurā tauki neuzsūcas. Tā var izvilkt dārzeņus no verdošas katlas vai pat kartupeļus no karstā eļļā. Šī caurule nepievilc inda virsmu. Karstumizturīgs līdz 220 °C. Savērtības: Šķīvjiņš ar nelipīgu nailona pārklājumu. Ērta, nekliboša silikona rokturīte. Ilglaicīgs. Spilgtas krāsas, tāpēc jūsu virtuvei radīs mājīgumu un krāsainību. Rokturi ir sprauga, tāpēc tos var viegli pakabināt. *Preces krāsa ir atkarīga no noliktavā esošās atliku krāsas. ..
4.20€ 6.00€ Bez nodokļa: 4.20€
-30%
JAUNUMS !
 Silikona  lāpstiņa (dzeltana) 2in1  351
Katrai saimniecei, kura vēlas pagatavot gardākos ēdienus vai garšīgākos kūkas, būtina po roku turēt silikona virtuves instrumentus! Tie iztur ne tikai augstas, bet arī zemas temperatūras! Tas ir nenovērtējams instruments katrā virtuvē! Nomainiet savus vecos koka vai metāla instrumentus uz moderniem un jautriem instrumentiem! Suņu kastrolis ir karstumizturīgs, tādēļ to var izmantot ne tik aukstiem, bet arī karstiem produktiem, kamēr lāpstiņu var izmantot gan trauku rūpīgai tīrīšanai, gan konditorejas izstrādājumu rotāšanai. ĪPAŠĪBAS: Krāsa: zaļa vai dzeltena. Mūsdienīgs un ergonomisks dizains. Košas krāsas. Izgatavots no augstas kvalitātes un dabai un veselībai draudzīga ..
7.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 7.00€
-30%
JAUNUMS !
 Silikona  lāpstiņa (dzeltana) 940
Katrai saimniecei, kura vēlas gatavot gardākos ēdienus vai garšīgākos kūkas, ir jābūt pie rokas silikona instrumentiem! Tie iztur ne tik augstas, bet arī zemas temperatūras! Tas ir neaizstājams rīks katras virtuves. Nomainiet savus vecos koka vai metāla instrumentus ar mūsdienīgiem un jautriem! Īpašības: Šis lāpstiņas instruments izgatavots no augstas kvalitātes silikona un pārklāts ar neklipīgu nailona apvalku. Ērta un izturīga roktura. Līdzenais lāpstiņas instruments gals - ideāli piemērots ēdienu maisīšanai un vēršanai. Mūsdienīgs un ergonomisks dizains. Izmēri: 27,5 cm x 7 cm x 1,5 cm. Krāsa: instrumenta krāsa var mainīties atkarībā no noliktavā esošā atlikuma. ..
5.95€ 8.50€ Bez nodokļa: 5.95€
-30%
JAUNUMS !
 Silikona  lāpstiņa, 919
Katrai saimniecei, kura vēlas gatavot gardākos ēdienus vai garšīgākos kūkas, nepieciešams būt ar rokām silikona instrumentus! Tie iztur ne tik augstas, bet arī zemas temperatūras! Tas ir neaizstājams rīks katras virtuves. Aizstājiet savus vecos koka vai metāla instrumentus ar mūsdienīgiem un jautriem instrumentiem! Iezīmes: Mentela izgatavota no augstas kvalitātes pārtikas silikona. Ērta un stipra roktura. Līdzenais mentelas gals - ideāli piemērots ēdienu maisīšanai. Moderns un ergonomisks dizains. Garums: 27 cm. ..
7.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 7.00€
-30%
JAUNUMS !
 Silikona slotiņa (dzeltena) 933
Lai dotu mirdzumu cepumiem, apspirdzini tos ar olu kārba vai apgūsti spārniņus ar speciālu mērci laiku no laika. Visam tam palīdzēs silikona virtuves suka. Suka ir izturīga pret karstumu, tāpēc to var izmantot ne tikai aukstiem, bet arī karstiem produktiem. PRECES APRŅŠUVE: Krāsa: dzeltena. Izgatavots no augstas kvalitātes silikona. Ilgstošs. Mazs un ērti lietojams: 24x4,5x1,5 cm. Pārklāts ar nelipīgu nailona pārklājumu. ..
6.30€ 9.00€ Bez nodokļa: 6.30€
-30%
JAUNUMS !
 Silikona statīvs 444
Silikona gatavošanas piederumu turētājs ir paredzēts lielākai kārtībai virtuvē gatavošanas laikā. Ērti atbalstiet karoti vai kausu, kamēr vāra zupu. Tas ir labākais karotes draugs! ĪPAŠĪBAS: Izgatavots no augstas kvalitātes silikona. Pie tā nepielīp pārtikas produkti. Neliels, tāpēc neaizņem daudz vietas. Karstumizturīgs. Izmēri: 12 cm x 23 cm x 2,5 cm. Piemērots atkārtotai izmantošanai.   ..
4.90€ 7.00€ Bez nodokļa: 4.90€
Rāda no 1 līdz 24 kopā 139 (Kopā lapu - 6)