Alumīnija spieķis,ar led lampu (100 kg)

Modelis: 05-YFLED
18.00€ Bez nodokļa: 18.00€
Piegāde: 2-3d.d.

Izturīgais un drošais augstas kvalitātes alumīnija spieķis ar LED lampu un ērtas formas plastmasas rokturi ir paredzēts cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Komplektācijā ietilpst: siksniņa un LED lampa, kas garantēs Jums drošību un lielisku redzamību arī diennakts tumšajā laikā. Lampai nepieciešamas divas AA tipa baterijas, kuru nomaiņai tikai jāatskrūvē rokturī esošā podziņa.

Spieķa augstums ir regulējams ar vienu spieķa sānā esošās podziņas spiedienu. Spieķa augstums ir pareizi izvēlēts, ja tā rokturis atrodas pie Jūsu plaukstas, kad roka ir pilnībā izstiepta un piespiesta pie sāna. Turiet spieķi tā, lai atliekts rādītājpirksts pieskartos spieķa vertikālajai virsmai. Tādējādi uz spieķi radītā slodze tiks vienmērīgi sadalīta.

Spieķi ieteicams turēt tajā rokā, kas ir pretējā vājākajai vai ievainotajai kājai. Ja spieķis tiek izmantots papildu stabilitātes nodrošināšanai, to drīkst turēt jebkurā rokā. Abos gadījumos iešanas laikā turiet spieķi sānā, atbalstieties pret zemi uz diviem punktiem – uz vienas kājas un spieķa 

 

SPECIFIKĀCIJA 

  • Maksimāla slodze, kg - 100
  • Svars, kg - 0.3
  • Kopējais augstums, cm - 74-95 cm
  • Augstuma regulēšanas pozīcijas - 10

 

 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

    Slikts           Labs