Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Citi līdzekļi

FILTRS
Kruķa polsterējums
Universāla izmēra polsterējums kruķiem. Izturīgs, viegli uzvelkams. 1 gab.     ..
3.00€ Bez nodokļa: 3.00€
Kruķa polsterējums
Kruķa paduses polsterējums (1gab.).   Universāla izmēra polsterējums kruķiem. Izturīgs, viegli uzvelkams.     ..
3.00€ Bez nodokļa: 3.00€
JAUNUMS !
0.00€
Māsu gulta
Kvalitatīva, uzticama, izturīga, visaugstākajiem higiēnas standartiem atbilstoša un viegli kopjama aprūpes gulta ir pareizais un praktiskais risinājums, kas garantē gultas lietotāja komfortu, atvieglo aprūpētāja ikdienu! Lieliska cenas un kvalitātes attiecība! Tā ir standarta gulta ar regulējamu augstumu 40-80 cm, guļošās daļas garums - 2 m.   Gultas augstumu, muguras stūrus un augšstilba balstus regulē elektrība. Gultu kontrolē ar tālvadības pulti, kas ļauj bloķēt izvēlētās funkcijas. Garā vada dēļ tālvadības pults ir ērti lietojama no jebkuras gultas puses.  Gultas zemākais novietojums nodrošina lietotāja drošību un samazina kritienu traumu iespējamību, un viegli regulējamais gul..
960.00€ Bez nodokļa: 960.00€
JAUNUMS !
0.00€
Māsu gulta Allura II
Aprūpes gulta "Alura II" yra paredzēta smagumcietīgiem pacientiem. Tās platums ir 100 cm, un slimnieka svars var būt līdz pat 250 kg. Šis ir klasiskais bariatrijas funkcionalo gultas modelis. Īpaši stabilas, stipras konstrukcijas gulta, ar paaugstinātu pacientu pacelšanas spēku tiem, kuri cieš no liekā svara. Palielinātā gulta sniedz pacientam vairāk komforta. Gultas var sākties no 36 līdz 80 cm augstumā, un muguras un kāju atbalsta leņķi var regulēt elektriski (izmantojot papildu "Rastomat" atbalstu, kājas var pacelt manuāli). Gultu kontrolē pults, kas ļauj bloķēt izvēlētās funkcijas. Garais vadiem ir ērti lietot pulti no jebkuras gultas puses. Zemākais gultas stāvoklis nodrošina lietotā..
1 490.00€ Bez nodokļa: 1 490.00€
JAUNUMS !
0.00€
Māsu gulta Westfalia IV
Kvalitatīva, uzticama, izturīga, moderna, stilīga, atbilst augstākajiem higiēnas standartiem un viegli kopjama pansionāta gulta WESTFALIA IV – pareiza un praktiska izvēle, kas garantē gultas lietošanas cilvēka komfortu, atvieglo aprūpētāja ikdienu! Lieliska cenas un kvalitātes attiecība! Guļošās daļas izmērus var izvēlēties no daudzām iespējām, kas padara šo gultu piemērotu dažādu fizisko datu lietotājam! Maksimālā slodze uz Westfalia IV gultu ir 185 kg. Šī gulta ir piemērota tikai pieaugušiem pacientiem, kuru augstums ir vismaz 146 cm un svars ir vismaz 40 kg. Gultas guļus virsmas augstums (36-80 cm), muguras un augšstilba balstu leņķi ir elektriski regulēti. Gultu kontrolē ar tālvadības..
1 290.00€ Bez nodokļa: 1 290.00€
JAUNUMS !
0.00€
Māsu gulta Westfalia Klassik
Kvalitatīvs, uzticams, izturīgs, moderns, stilīgs, atbilst augstākajiem higiēnas standartiem un viegli kopjama aprūpes gulta ir pareizais un praktiskais risinājums, kas garantē gultas lietošanas cilvēka komfortu, atvieglo aprūpētāja ikdienu! Lieliska cenas un kvalitātes attiecība! Guļošās daļas izmērus var izvēlēties no daudzām iespējām, kas padara šo gultu piemērotu dažādu fizisko datu lietotājam! Maksimālā slodze uz Westfalia Klassik gultu ir 200 kg. Šī gulta ir piemērota tikai pieaugušiem pacientiem, kuru augstums ir vismaz 146 cm un svars ir vismaz 40 kg. Gultas guļus virsmas augstums (36-80 cm), muguras un augšstilba balstu leņķi ir elektriski regulēti. Gultu kontrolē ar tālvadības p..
1 590.00€ Bez nodokļa: 1 590.00€
JAUNUMS !
0.00€
Māsu gulta ar Bluetooth
Kvalitatīva, uzticama, izturīga, visaugstākajiem higiēnas standartiem atbilstoša un viegli kopjama aprūpes gulta ir pareizais un praktiskais risinājums, kas garantē gultas lietotāja komfortu, atvieglo aprūpētāja ikdienu! Lieliska cenas un kvalitātes attiecība! Tā ir standarta gulta ar regulējamu augstumu 40-80 cm, guļošās daļas garums - 2 m.   Gultas augstumu, muguras stūrus un augšstilba balstus regulē elektrība. Gultu kontrolē ar tālvadības pulti, kas ļauj bloķēt izvēlētās funkcijas. Bezvadu tālvadības pults, ko kontrolē ar Bluetooth. Gultas zemākais novietojums nodrošina lietotāja drošību un samazina kritienu traumu iespējamību, un viegli regulējamais gultas augstums ļauj māsām ..
960.00€ Bez nodokļa: 960.00€
Uzgaļi kruķiem un spieķiem 15 mm
Sprauslas ar metāla iekšpusi lādiņa sadalīšanai. Paredzēts nūjām un kruķiem ar diametru 15 mm. Ražots Polijā.    ..
3.70€ Bez nodokļa: 3.70€
Uzgaļi kruķiem un spieķiem 18 mm
Sprauslas ar metāla iekšpusi lādiņa sadalīšanai. Paredzēts nūjām un kruķiem ar diametru 18 mm. Ražots Polijā.    ..
2.50€ Bez nodokļa: 2.50€
Uzgaļi kruķiem un spieķiem 22 mm
Sprauslas ar metāla iekšpusi lādiņa sadalīšanai. Paredzēts nūjām un kruķiem ar diametru 22 mm. Ražots Polijā.     ..
2.50€ Bez nodokļa: 2.50€
Uzgaļi kruķiem un spieķiem 24 mm
Sprauslas ar metāla iekšpusi lādiņa sadalīšanai. Paredzēts nūjām un kruķiem ar diametru 24 mm. Ražots Polijā.     ..
2.50€ Bez nodokļa: 2.50€
Ziemas gala ar 5 smilšainēm
Izgatavots no stipra, nerūsējošā tērauda ziemas gala, ko rekomendē izmantot aukstajā laikā, kad ir slidens, un nepieciešama papildu nūjas saķere ar virsmu. Galu viegli uzliek un noņem. Neizmantotais ziemas gala jāuzglabā paceltā pozīcijā. Tas piestiprināms pie 1,8 - 2,8 cm diametra nūjas vai nūjas.     ..
7.50€ Bez nodokļa: 7.50€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 17 (Kopā lapu - 2)