Līdz 35% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Citi līdzekļi

Režģis
JAUNUMS !
Dinamiskais spilvens sēdēšanai 37,5 cm
Uzlabojiet savu stāju jaunā un nepieredzētā veidā! Šodien visiem, kam rūp sava labsajūtu un mājas muguras stāvoklis, mēs iesakām iegādāties dinamisku līdzsvara spilvenu. Mēs daudz laika pavadām sēžot... Koncentrējoties uz padarīto darbu, mēs bieži aizmirstam padomāt par savu stāju, un, sajūtot noteiktas muguras problēmas, mēs sākam par vēlu rīkoties, lai risinātu šīs problēmas... Tāpēc mēs iesakām šodien iegādāties speciālu sēdekļa spilvenu, kas izstiepsies ar katru kustību, vingrinās dziļus muguras muskuļus un bez piepūles pielāgosies Jūsu sēdeklim! Dinamiskais līdzsvara spilvens - ir aktīvas sēdēšanas "ierīce", kas palīdz uzturēt pareizu stāju, pielāgo mu..
27.00€ Bez nodokļa: 27.00€
-20%
JAUNUMS !
Kāju atdalošs spilvens VD1002
Kāju atdalošs spilvens, kas atdala kājas, ir paredzēts cilvēkiem, kuriem nepieciešams stiprināt un stabilizēt kājas savā starpā un saglabāt tās pareizajā stāvoklī. Spilvens ir piemērots pēc gūžas locītavas protezēšanas operācijas, kā arī grūtniecēm. Izgatavots no augstas kvalitātes viskoelastiska Memory materiāla, kas lieliski pielāgojas formām un viegli atgūstas sākotnējā stāvoklī, kad to neizmantojat. Saglabā kājas pareizajā stāvoklī, neradot spiedienu. Ļoti ērti, guļot uz sāniem. Mazina muguras, kāju, gūžas un ceļa sāpes. Izgatavots no viskoelastiskā Memory materiāla. Ar mazgājamu spilvendrānu. Spilvena izmērs: 26x19x14 cm.    APMAKSA Sama..
16.80€ 21.00€ Bez nodokļa: 16.80€
JAUNUMS !
Kāju atdalošs spilvens 25x20x15 cm
  Kāju atdalošs spilvens, kas atdala kājas, ir paredzēts cilvēkiem, kuriem nepieciešams stiprināt un stabilizēt kājas savā starpā un saglabāt tās pareizajā stāvoklī. Spilvens ir piemērots pēc gūžas locītavas protezēšanas operācijas, kā arī grūtniecēm. Izgatavots no augstas kvalitātes viskoelastiska Memory materiāla, kas lieliski pielāgojas formām un viegli atgūstas sākotnējā stāvoklī, kad to neizmantojat. Saglabā kājas pareizajā stāvoklī, neradot spiedienu. Ļoti ērti, guļot uz sāniem. Mazina muguras, kāju, gūžas un ceļa sāpes. Izgatavots no viskoelastiskā Memory materiāla. Ar mazgājamu, tumšu, velūra spilvendrānu. Spilvena izmērs: 25x20x15 cm. ..
16.90€ Bez nodokļa: 16.90€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)