Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

SLOTA

FILTRS
-50%
RIPOSO slota Hands-Free Cleaning Mop
Praktisks tīrīšanas risinājums ar RIPOSO Hands-Free Cleaning Mop grīdas mazgāšanas slotu ar urbi / mazgāšanas mehānismu Izmantojot jauno tehnoloģiju Hands-Free Cleaning Mop, notīriet visus mājas stūrus, nesasmērējoties un nesaslapinot rokas!    Speciālas auduma izspiešanas/mazgāšanas mehānisms uz slotas kāta palīdz ātri un efektīvi nosusināt slotu vai mazgāt netīrumus, nesamitrinot rokas. Tīrīšanu ievērojami atvieglo praktiska mikrošķiedras drāna, kas piemērota visu veidu grīdām. Slotas rokturis ir polsterēts, lai ērtāk satvertu slotu un nodrošinātu tīrīšanas ērtības.  Atkarībā no tīrīšanas vajadzībā..
11.50€ 23.00€ Bez nodokļa: 11.50€
-50%
Slota RIPOSO Easy Move Flat Mop
Praktisks tīrīšanas risinājums ar RIPOSO Easy Move Flat Mop grīdas mazgāšanas slotu!    Klasiskā Easy Move Flat Mop mazgāšanas slota ir ērts veids, kā uzturēt māju perfekti tīru. Tīrīšanu ievērojami atvieglo praktiska mikrošķiedras drāna, kas piemērota visu veidu virsmām. Izturīga un ilgmūžīga slotas konstrukcija. Slotas galva pagriežas par 360°, padarot to viegli tīrāmu grūti sasniedzamās vietās. Regulējamā garuma teleskopiskais rokturis (95-125 cm) ļaus sasniegt tālu vai augstu virsmu.      Slotas rokturis ir polsterēts, lai atvieglotu slotas uzņemšanu un tīrīšanas komfortu.  Atkarībā no tīrī&scaro..
10.50€ 21.00€ Bez nodokļa: 10.50€
-30%
Slotas komplekts RIPOSO Smart Flat Mop
Grīdas mazgāšanas slotas komplekts RIPOSO Smart Flat Mop   Praktisks tīrīšanas risinājums ar RIPOSO Smart Flat Mop grīdas mazgāšanas slotu!    Ar jaunās  tehnoloģijas Magic Spray Mop mazgāšanas slotu iztīriet visus mājas stūrus, nenosmērējoties un nesaslapinot rokas!  Komplekts ir īpaši kompakts un neaizņem daudz vietas, ietilpst skapī vai citā nelielā telpā.    Jaunās paaudzes īpaši kompaktais mazgāšanas slotas komplekts tīrai mājai!   Smart Flat Mop grīdas mazgāšanas slota ar mazgāšanas-nosusināšanas spaini: Nerūsējoša tērauda mazgāšanas slotas kā..
19.60€ 28.00€ Bez nodokļa: 19.60€
-30%
 Slota RIPOSO Magic Spray Mop
Grīdas mazgāšanas slota RIPOSO Magic Spray Mop   Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!    Ar jaunās  tehnoloģijas Magic Spray Mop mazgāšanas slotu iztīriet visus mājas stūrus, nenosmērējoties un nesaslapinot rokas!  Īpaša ūdens tvertne uz slotas kāta palīdz ātri un efektīvi samitrināt grīdu tajā vietā, kuru vēlaties uzkopt.  Uzkopšanu ļoti atvieglo praktisks mirkošķiedras mops un smidzinātājs ar tvertni. Tajā var ieliet parasto krāna ūdeni vai grīdas mazgāšanas līdzekli. Ērti izsmidziniet ūdeni uz virsmu un notīriet to ar mopu.  Viegla uzkopšana ar vienu roku&nb..
17.50€ 25.00€ Bez nodokļa: 17.50€
-30%
Slota RIPOSO Super Spin Mop
Grīdas mazgāšanas slotas komplekts RIPOSO Super Spin Mop   Īpaši izturīgs un ilgmūžīgs mazgāšanas slotas komplekts visa veida grīdām!   Super Spin Mop uzlabotais izgriešanas mehānisms kalpos īpaši ilgi, izgriežot slotu ātrāk un efektīvāk.  Uzkopiet grīdu, neatstājot nevēlamus netīrumus un putekļus pat vismazākajā nostūrī un nesaslapinot rokas.   Super Spin Mop mazgāšanas slota ar metāla izgriešanas mehānismu: Nerūsējoša tērauda mazgāšanas slotas kāta garums: 120 cm.  Spaiņa tilpums: 5 l Spaiņa izmērs: 47 x 27 x 22 cm. Nosusināšanas mehānisms ir izgatavots no īpaši izturīga n..
23.80€ 34.00€ Bez nodokļa: 23.80€
-50%
Mopa Hands-Free Cleaning Mop
Mopa Hands-Free Cleaning Mop  Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!   Mikrošķiedras mazgāšanas mopa īpašības:  Mazgājot neatstāj švīkas uz grīdas. Absorbē krietni vairāk ūdens nekā parastais audums.   Mikrošķiedras mops vienā reizē notīra vairāk netīrumu un putekļu nekā parastās drānas (sausas vai mitras). Nesaveļas un nepūkojas. Nesaskrāpē pat ļoti neaizsargātas virsmas. Ātri žūst. Izturīgs un ilgi kalpos. Mopa izmērs: 34x12 cm. Daudzreiz lietojamo mopu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā līdz 40 °C. Piemērots sausai un mitrai grīdas uzkopšanai. Piemērots visa veida ..
2.00€ 4.00€ Bez nodokļa: 2.00€
-30%
Mopa Mop Refill
Mopa Mop Refill priekš Magic Spray un Easy Move Flat Mop mazgāšanai Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!   Mikrošķiedras mazgāšanas mopa īpašības:  Mazgājot neatstāj švīkas uz grīdas.  Absorbē krietni vairāk ūdens nekā parastais audums.   Mikrošķiedras mops vienā reizē notīra vairāk netīrumu un putekļu nekā parastās drānas (sausas vai mitras). Nesaveļas un nepūkojas. Nesaskrāpē pat ļoti neaizsargātas virsmas. Ātri žūst. Izturīgs un ilgi kalpos. Mopa izmērs: 40x14 cm. Daudzreiz lietojamo mopu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā līdz 40 °C. Piemērots sausai ..
2.80€ 4.00€ Bez nodokļa: 2.80€
-30%
Mopa Smart Flat Mop
Mopa Smart Flat Mop  Grīdas mazgāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!   Mikrošķiedras mazgāšanas mopa īpašības:  Mazgājot neatstāj švīkas uz grīdas. Absorbē krietni vairāk ūdens nekā parastais audums.   Mikrošķiedras mops vienā reizē notīra vairāk netīrumu un putekļu nekā parastās drānas (sausas vai mitras). Nesaveļas un nepūkojas. Nesaskrāpē pat ļoti neaizsargātas virsmas. Ātri žūst. Izturīgs un ilgi kalpos. Mopa izmērs: 33x12 cm. Daudzreiz lietojamo mopu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā līdz 40 °C. Piemērots sausai un mitrai grīdas uzkopšanai. Piemērots visa veida grīdām: f..
2.80€ 4.00€ Bez nodokļa: 2.80€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)