Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Vingrošanas bumbas

FILTRS
 Masāžas bumbiņa
Masāžas bumbiņa ar adatām, lieliski piemērota rehabilitācijai, roku un visa ķermeņa masāžai. Ar mīkstajām un izliektajām adatām tiek stimulētas sajūtu un citi receptori, uzlabota asins cirkulācija. Savas vispārējās pielietojuma dēļ to var izmantot arī kā anti-stresa bumbu. Lieliski piemērota dažādiem vingrinājumiem un masāžai. Bumbiņas cietību var regulēt pats lietotājs. Tā ir aprīkota ar caurumiem, caur kuriem var pūst un izspiest gaisu atbilstoši savām vajadzībām.   TEHNISKIE DATI: Bumbiņa izgatavota no ekoloģiskas PVC materiāla, kurā nav ftalātu, toksisku vielu vai smago metālu. Pieejami dažādi bumbiņas izmēri: 5 cm, 6 cm, 7 cm, 8 cm, 9 cm un 10 cm. Universāla: piemērota..
4.00€ Bez nodokļa: 4.00€
JAUNUMS !
Gēla vingrošanas bumba
Tas ir izgatavots no augstākās kvalitātes termoplastiskas gumijas Izmērs: diametrs 5 cm. Var mazgāt un izmantot atkārtoti Izturīgs pret sviedriem, ziepēm un ūdeni Atbilst stingrām medicīniskām un higiēnas prasībām   Pielietojums: Rehabilitācijas bumbas "želeja" vingrinājumiem, kas stiprina roku un apakšdelma muskuļus. Tas uzlabo veiklību un motoriku. Tās lietošanai ir anti-stresa un nomierinoša iedarbība.    Ir trīs dažādas cietības, no kurām izvēlēties: Dzeltens – mīksts Oranža - vidēja cietība Zils - vēss   ..
9.00€ Bez nodokļa: 9.00€
Masāžas bumba
Masāžas bumbiņa ar adatām, lieliski piemērota rehabilitācijai, roku un visa ķermeņa masāžai. Ar mīkstajām un izliektajām adatām tiek stimulētas sajūtu un citi receptori, uzlabota asins cirkulācija. Savas vispārējās pielietojuma dēļ to var izmantot arī kā anti-stresa bumbu. Lieliski piemērota dažādiem vingrinājumiem un masāžai. Bumbiņas cietību var regulēt pats lietotājs. Tā ir aprīkota ar caurumiem, caur kuriem var pūst un izspiest gaisu atbilstoši savām vajadzībām.   TEHNISKIE DATI: Bumba ir izgatavota no augstas kvalitātes, videi draudzīga, caurspīdīga PVC materiāla, kas nesatur ftalātus, toksiskas vielas vai smagos metālus. Universāls: piemērots vingrinājumiem, rehabili..
11.00€ Bez nodokļa: 11.00€
JAUNUMS !
Masāžas bumbiņa, 8 cm
Šis masāžas bumbiņa ir bija īpaši izstrādāta pašmasāžas trigerpunktu un spriedzes ārstēšanai. Tās forma ļauj masēt pat mazas, dziļākas un grūti sasniedzamas fasziju un muskuļu spriedzes vietas. Īpaši piemērota spriedzes un vietējo sāpju mazināšanai mugurkaula, plecu, kakla, rokās un kājās. Masāžas intensitāte tiek regulēta individuāli. Sprigulis ir ļoti stiprs un izturīgs materiāls, ar antibakteriālām un pretalerģiskām īpašībām. Turklāt šī sprigulveida bumbiņa ir izgatavota no atjaunojamām izejvielām, tādēļ ir pilnībā pārstrādājama un īpaši ilgtspējīga. ..
7.00€ Bez nodokļa: 7.00€
JAUNUMS !
Masāžas rullītis
Rullītis ar mīkstiem dūrieniem patīkami masē. Masāžas laikā uzlabojas asinsrite, atslābinās saspringtie muskuļi un aktivizējas refleksogēnie punkti, masējot pēdu. Masāža palīdz muskuļiem atslābināties pēc fiziskas slodzes (sports, spēka ietilpīgs darbs), uzlabojoties asinsritei, muskuļi tiek labāk apgādāti ar barības vielām un skābekli, un vielmaiņas produkti tiek izvadīti no audiem ātrāk, tādējādi izvairoties no stiprām muskuļu sāpēm un muskuļu sasprindzinājuma. Masējot pēdu, tiek ietekmēti refleksogēnie punkti, kā rezultātā tiek stimulēta iekšējo orgānu darbība. Veltnis ir piemērots dažādu muskuļu grupu masāžai. Izmanto pilna ķermeņa masāžai, refleksoloģijai. 7 cm diametrā, 1..
8.22€ Bez nodokļa: 8.22€
Vingrojumu bumba
Trenišu - rehabilitācijas bumba paredzēta terapijai, lai uzlabotu fizisko stāvokli un kustību koordināciju, izometriskiem vingrinājumiem, kas tiek izmantoti, lai neitralizētu muskuļu atrofiju, atbalstot imobilizēto ķermeņa daļu muskuļu aktivitāti (traumām un lūzumiem), kā arī muskuļu augšanai un spēkam atjaunoties. Lieliski piemērots tiem, kuri vēlas uzturēt labu fizisko formu, veicot vingrinājumus. Bumbas cietību var regulēt atbilstoši vajadzībām. Tā ir iestrādāta aizdare, lai ērti piepūst vai izspiest bumbu. Šī bumba ir arī piemērota bērniem spēlēm.    TEHNISKIE DATI: Izgatavots no augstas kvalitātes, ekoloģiskas PVC materiāla, kura sastāvā nav ftalātu, toksisku vielu vai smagš..
7.50€ Bez nodokļa: 7.50€
Vingrojumu bumba
Paaugstinātas drošības bumba sportam un rehabilitācijai. Kamols paredzēts pozu defektu korekcijai, ārstēšanai, ar mērķi uzlabot fizinisko stāvokli un motoriskās prasmes, stiprināt muguras muskuļus, palielināt locītavu mobilitāti un profilaktiski darboties pret neiroloģiskām slimībām. Ieteicams speciālistu reabilitācijas periodā, izmantojams kinezioterapijā, piemērots individuālai vingrināšanai mājas apstākļos.   TEHNISKIE DATI: Koordinācijas, līdzsvara un pareizas pozas attīstībai. Stiprina muguras un vēdera muskuļus. Stabilizē muguru, lieliski piemērota nepareizas pozes korekcijai. Atpūtai pēc smagas darba, vingrojumiem pirms un pēc dzemdībām. Pieejami bumbas izmēri:..
29.50€ Bez nodokļa: 29.50€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)