Imagem

Vingrošanas bumbas

FILTRS
 Masāžas bumbiņa
Masāžas bumbiņa ar adatām, lieliski piemērota rehabilitācijai, roku un visa ķermeņa masāžai. Ar mīkstajām un izliektajām adatām tiek stimulētas sajūtu un citi receptori, uzlabota asins cirkulācija. Savas vispārējās pielietojuma dēļ to var izmantot arī kā anti-stresa bumbu. Lieliski piemērota dažādiem vingrinājumiem un masāžai. Bumbiņas cietību var regulēt pats lietotājs. Tā ir aprīkota ar caurumiem, caur kuriem var pūst un izspiest gaisu atbilstoši savām vajadzībām.   TEHNISKIE DATI: Bumbiņa izgatavota no ekoloģiskas PVC materiāla, kurā nav ftalātu, toksisku vielu vai smago metālu. Pieejami dažādi bumbiņas izmēri: 5 cm, 6 cm, 7 cm, 8 cm, 9 cm un 10 cm. Universāla: piemēr..
4.00€ Bez nodokļa: 4.00€
Masāžas bumba
Masāžas bumbiņa ar adatām, lieliski piemērota rehabilitācijai, roku un visa ķermeņa masāžai. Ar mīkstajām un izliektajām adatām tiek stimulētas sajūtu un citi receptori, uzlabota asins cirkulācija. Savas vispārējās pielietojuma dēļ to var izmantot arī kā anti-stresa bumbu. Lieliski piemērota dažādiem vingrinājumiem un masāžai. Bumbiņas cietību var regulēt pats lietotājs. Tā ir aprīkota ar caurumiem, caur kuriem var pūst un izspiest gaisu atbilstoši savām vajadzībām.   TEHNISKIE DATI: Bumba ir izgatavota no augstas kvalitātes, videi draudzīga, caurspīdīga PVC materiāla, kas nesatur ftalātus, toksiskas vielas vai smagos metālus. Universāls: piemērots vingrinājumiem, rehabili..
11.00€ Bez nodokļa: 11.00€
Vingrojumu bumba
Trenišu - rehabilitācijas bumba paredzēta terapijai, lai uzlabotu fizisko stāvokli un kustību koordināciju, izometriskiem vingrinājumiem, kas tiek izmantoti, lai neitralizētu muskuļu atrofiju, atbalstot imobilizēto ķermeņa daļu muskuļu aktivitāti (traumām un lūzumiem), kā arī muskuļu augšanai un spēkam atjaunoties. Lieliski piemērots tiem, kuri vēlas uzturēt labu fizisko formu, veicot vingrinājumus. Bumbas cietību var regulēt atbilstoši vajadzībām. Tā ir iestrādāta aizdare, lai ērti piepūst vai izspiest bumbu. Šī bumba ir arī piemērota bērniem spēlēm.    TEHNISKIE DATI: Izgatavots no augstas kvalitātes, ekoloģiskas PVC materiāla, kura sastāvā nav ft..
7.50€ Bez nodokļa: 7.50€
Vingrojumu bumba
Paaugstinātas drošības bumba sportam un rehabilitācijai. Kamols paredzēts pozu defektu korekcijai, ārstēšanai, ar mērķi uzlabot fizinisko stāvokli un motoriskās prasmes, stiprināt muguras muskuļus, palielināt locītavu mobilitāti un profilaktiski darboties pret neiroloģiskām slimībām. Ieteicams speciālistu reabilitācijas periodā, izmantojams kinezioterapijā, piemērots individuālai vingrināšanai mājas apstākļos.   TEHNISKIE DATI: Koordinācijas, līdzsvara un pareizas pozas attīstībai. Stiprina muguras un vēdera muskuļus. Stabilizē muguru, lieliski piemērota nepareizas pozes korekcijai. Atpūtai pēc smagas darba, vingrojumiem pirms un pēc dzemdībām. Pieejami..
29.50€ Bez nodokļa: 29.50€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)