Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

PRECES PRIEKŠ SLIMNIEKU KOPŠANAS

FILTRS
0.00€
Pretizgulējumu matracis ar kompresoru
Dinamiskais matracis paredzēts izgulējumu profilaksei un jau esošo izgulējumu ārstēšanai. Domāts mazkustīgiem vai pavisam guļošiem pacientiem pēc nopietnām traumām un saslimšanām. Kompresors cikliski pumpē gaisu dažādās matrača šūnās, kas palīdz normalizēt asinsriti nekustīgajās ķermeņa daļās. Matracis ir izgatavots no ūdens necaurlaidīga materiāla, kas ļauj to apkopt un dezinficēt. Kompresors var nepartraukti darboties visu diennakti. Specifikācija: Garums, cm - 200. Platums, cm - 90. Augstums, cm - 7. Materiāls - Medicīniskais PVC, augsti elastīgs. Spiediena diapazons - 70–130 mm Hg (regulējams). Kompresora izmēri - 22x11x9 cm. ..
109.00€ Bez nodokļa: 109.00€
Pripūstama pakešiņa pragulām profilaksei, 42 cm.
Ergonomisks dizains, pilnībā piepūšama pakešiņa, paredzēta sēžamvietas pretējumu profilaksei. Tā lieliski piemērota tiem, kuri ilgi sēž.   TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS: Pakešiņa arī ir pilnībā piepūšama ar paslēptiem aizsargventiļiem, kas pasargā no gaisa ātrā izplūduma. Virsmu klāj nāvilonu, kas ir izturīgs pret nodilumu un antialerģisks. Pakešiņa sniedz stingru atbalstu, subtilu un ērtu sēdēšanu. Tajā ir ērta pārvalkā ar rokturi, tāpēc pakešiņu var nēsāt līdzi. Komplektā ar sūkni, kuras iegādei nav nepieciešams papildu ieguldījums. Ar to palīdzību uzlabosiet asinsriti un samazināsiet pragulu risks. Maksimālais lietot..
39.00€ Bez nodokļa: 39.00€
Pripūstama pakešiņa pragulām profilaksei, 44 cm.
Ergonomisks dizains, pilnībā piepūšama pakešiņa, paredzēta sēžamvietas pretējumu profilaksei. Tā lieliski piemērota tiem, kuri ilgi sēž.   TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS: Pakešiņa arī ir pilnībā piepūšama ar paslēptiem aizsargventiļiem, kas pasargā no gaisa ātrā izplūduma. Virsmu klāj nāvilonu, kas ir izturīgs pret nodilumu un antialerģisks. Pakešiņa sniedz stingru atbalstu, subtilu un ērtu sēdēšanu. Komplektā ar sūkni, kuras iegādei nav nepieciešams papildu ieguldījums. Ar to palīdzību uzlabosiet asinsriti un samazināsiet pragulu risks. Maksimālais lietotāja svars: 120 kg Izmēri: diametrs 44x44 cm +/- 10 mm pūšanas laik..
19.00€ Bez nodokļa: 19.00€
Pripūstama pakešiņa pragulām profilaksei, 44 cm., 092
Ergonomisks dizains, pilnībā piepūšama pakešiņa, paredzēta sēžamvietas pretējumu profilaksei. Tā lieliski piemērota tiem, kuri ilgi sēž.   TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS: Pakešiņa arī ir pilnībā piepūšama ar paslēptiem aizsargventiļiem, kas pasargā no gaisa ātrā izplūduma. Virsmu klāj nāvilonu, kas ir izturīgs pret nodilumu un antialerģisks. Pakešiņa sniedz stingru atbalstu, subtilu un ērtu sēdēšanu. Komplektā ar sūkni, kuras iegādei nav nepieciešams papildu ieguldījums. Ar to palīdzību uzlabosiet asinsriti un samazināsiet pragulu risks. Maksimālais lietotāja svars: 120 kg Izmēri: diametrs 44x44 cm +/- 10 mm pūšanas laik..
15.00€ Bez nodokļa: 15.00€
Rats no sliežu, 43 cm
Ergonomisks dizains, pilnībā piepūšama pakešiņa, paredzēta sēžamvietas pretējumu profilaksei. Tā lieliski piemērota tiem, kuri ilgi sēž.   TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS: Rats ir izgatavots no augstas kvalitātes, hipoalerģiskā nailona. Viegli tīrāms un uzturams. Rata stingrumu var regulēt, piepūšot to atbilstoši saviem vajadzību. Pumpis rata piepūšanai ir komplektā. Maksimālais lietotāja svars: 120 kg. Platums: 43 cm +/- 10 mm. Augstums: 4 cm +/- 10 mm. Krāsa: zila.    ..
14.60€ Bez nodokļa: 14.60€
Apaļa dušas izkārnījumi – grozāms, 33 cm 201A
Dušas krēsls kā palīgaprīkojums ir paredzēts cilvēkiem ar invaliditāti ar motoro orgānu slimībām, vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī cilvēkiem, kuriem problēmas rada standarta vannas vai dušas kabīnes izmantošana. Atvieglo un palīdz ikdienas tualetes aktivitātēs, piemēram, izlietnē, vannā vai dušas kabīnē. Pateicoties 360 ° rotējošai funkcijai, sēdeklis ļauj pagriezt lietotāju, nepiesāroties. Alumīnija rāmis, anodēts. Sēdeklis izgatavots no viegli mazgājama polietilēna. Rotējošs elements – neslīdošs materiāls. Neslīdoša gumijas stiprinājumi. Stabila un izturīga konstrukcija. EasyFiX locīšanas sistēma – i..
59.00€ Bez nodokļa: 59.00€
Apaļīgs dušas krēsls, 33 cm 201
Kompakts dušas krēsls, kuru var ievietot pat nelielā dušā vai vannā. Regulējams augstums, rāmis izgatavots no alumīnija un tādēļ ļoti viegls.  Specifikācija: Sēdekļa platums, cm - 33 Augstums, cm - 38-56 Svars, kg - 1,5  Maksimālais lietotāja svars, kg - 110      ..
43.00€ Bez nodokļa: 43.00€
JAUNUMS !
0.00€
Matracis no izgulējumiem 10 cm, BioFlote  (ar aizsargpārvalku)
Putu matracis izgulējumu profilaksei   Matracis ir izgatavots no putu gumijas ar vidēju un paaugstinātu blīvumu un elastību, kas paredzēts izgulējumu profilaksei, cirsts "kuba" profilā, sadalīts galvas, kāju un rumpja daļās. VĀKA IEZĪMES: Pārvalks ir izgatavots no īpaša medicīniska auduma, kas pārklāj matraci no visām pusēm. Audums izgatavots no ūdensnecaurlaidīga, higiēniska, gaisa caurlaidīga materiāla. Auduma īpašības neļauj baktērijām vairoties, vāks ir izturīgs pret liesmu, to raksturo ilgs kalpošanas laiks. Rāvējslēdzēja garums caur abām vāka pusēm ("L" formas). Dezinficē ar parastiem līdzekļiem. Matrača pārvalks ir izturīgs pret dezinfekciju autoklāvā +120..
199.00€ Bez nodokļa: 199.00€
JAUNUMS !
0.00€
Matracis no izgulējumiem 12 cm, Kuba (ar aizsargpārvalku)
Putu matracis izgulējumu profilaksei   Matracis ir izgatavots no putuplasta gumijas ar augstu blīvumu un elastību (HR35), kas paredzēts izgulējumu profilaksei, cirsts ar "kuba" profilu, sadalīts galvas, kāju un rumpja daļās.   Matracis ir paredzēts lietošanai pacientiem ar vidēju spiediena čūlu attīstības risku. Matracis sastāv no diviem slāņiem. Apakšējais stabilitātes slānis ir izgatavots no īpaši elastīgām un blīvām putām. Augšējais slānis ir putu materiāls ar atmiņas efektu, kas pielāgojas lietotāja ķermenim un nodrošina vienmērīgu spiediena sadalījumu. Viss matracis ir pārklāts ar īpašu medicīnisko audumu. Matraci ieteicams novieto..
249.00€ Bez nodokļa: 249.00€
Taisnstūra dušas krēsls 50x30 cm
Krēsla sēdeklis veidots no plastikāta. Regulējams augstums no 36 līdz 47 сm, neslīdošs. Izgatavots no alumīnija, tādēļ ļoti viegls. Papildus informācija:  Augstums, cm - 36 - 47 Platums, cm - 50 Svars, kg - 1,8 Maksimālā slodze, kg - 110    ..
55.00€ Bez nodokļa: 55.00€
Vannas krēsla 50x30 cm., 203
Vannas krēsls pielāgots dažādiem cilvēku vajadzībām: gan cilvēkiem ar kustību traucējumiem, gan vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri dušā ar kvalitatīvām krēslu kājītēm izmanto to daudz ērtāk. Krēsla kājiņas ir aprīkotas ar īpašiem lipīgiem uzlīmēm, kas nodrošina to stabilitāti, tādējādi pat slīdējošas grīdas nesagādā papildu briesmas lietotājam. Atbilstoši vajadzībām krēsla kāju pozīciju var regulēt, tāpēc katrs lietotājs var to pielāgot savai augumam un citiem individuāliem faktoriem.   TEHNISKĀ INFORMĀCIJA: Izgatavota no augstas kvalitātes un izturīga metāla. Sēdošā un atbalsta daļas izgatavotas no plastmasas. Sēdošajā daļā un at..
57.00€ Bez nodokļa: 57.00€
Vannas pakāpiens 22,5x41cm
Viegli salikt un uzstādīt bez instrumentiem. Var tikt lietots kā dušas vai vannas krēsls. Augstums regulējams. Pateicoties alumīnija kājām, pakāpienam ir neliels svars – 1,7 kg, bet liela izturība – līdz 160 kg.  Specifikācija: Sēdekļa platums, cm - 41 Platums, cm - 47 Augstums, cm - 21-26 Dziļums - 31 Svars, kg - 1,7  Maksimālais lietotāja svars, kg - 160    ..
54.00€ Bez nodokļa: 54.00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 71 (Kopā lapu - 6)