Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Plates

FILTRS
-30%
JAUNUMS !
 Plāksne Cool Grey 20 cm 643
Vai jūs zināt, ka, izvēloties dažādus stilus, krāsas un formas traukus vai citas traukus, jūs ne tikai varat dažādot savu galda klājumu, bet arī izveidot unikālu interjeru mājās! Šie trauki lieliski kalpos kā galvenais akcents. To blakus var viegli pielāgot traukus no citas virtuves komplektā vai viegli radīt minimalistisku, eleganta galdautu. Eksperimentējiet un atklājiet jaunus krāsu un formu savienojumus! Savērtības: Izgatavots no augstas kvalitātes karstumizturīga stikla. Baltas krāsas ar sudraba krāsas galotnēm. Diametrs: 20 cm. Plakanas formas, tāpēc piemērota otrajiem ēdieniem. Moderns dizains. Viegli tīrāms. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. ..
2.66€ 3.80€ Bez nodokļa: 2.66€
-30%
JAUNUMS !
 Plāksne Nocturne 25 cm 395
Vai jums zināms, ka, izvēloties dažādus stilus, krāsas un formas šķīvji vai citus traukus, jūs ne tikai varat dažādot savu galdu, bet arī radīt izcilu mājas interjeru! Šie šķīvji būs lieliski kā galvenā "canvas". Pie tiem var viegli pielāgot traukus no citas virtuves komplekta vai viegli radīt minimalistisku, elegantu galdu. Eksperimentējiet un atklājiet jaunus krāsu un formu kombinācijus! Īpašības: Izgatavota no augstas kvalitātes karstumizturīga stikla. Baltas krāsas ar ziedu ornamentiem. Diametrs: 25 cm. Nedziļa, tāpēc piemērota otrajiem ēdieniem. Mūsdienīga dizaina. ..
4.90€ 7.00€ Bez nodokļa: 4.90€
-30%
JAUNUMS !
 Salātu bļoda Balts 20 cm 835
Vai zinājāt, ka izvēloties dažādu stilu, krāsu un formu traukus vai citas traukus, jūs ne tikai varat dažādot savu svētku galdu, bet arī radīt izcilu mājas interjeru! Šīs šķīvji lieliski kalpos kā galvenais akcents. Pie tiem viegli pielāgosiet traukus no citas virtuves komplekta vai viegli radīsiet minimalistisku, elegantišku svētku galdu. Eksperimentējiet un atklājiet jaunas krāsu un formu kombinācijas! PRECES APRĀKSTS: Izgatavots no augstas kvalitātes karstumizturīga stikla. Baltā krāsā. Diametrs: 20 cm. Dziļums, kas piemērots salātiem vai zupai. Mūsdienīgs dizains. Var mazgāt trauku mašīnā. ..
4.20€ 6.00€ Bez nodokļa: 4.20€
-30%
JAUNUMS !
 Salātu bļoda Cool Grey 16,25cm
Ja jūs izvēlaties dažādus stilus, krāsas un formas traukus vai citas traukus, jūs ne tikai varat dažādot savu svētku galdu, bet arī izveidot izcilu interjeru mājās! Šie trauki lieliski noderēs kā pamata spilvendrā. Pie tiem viegli pielāgosiet traukus no citas virtuves komplekta vai viegli izveidosiet minimalistisku, elegantu svētku galdu. Eksperimentējiet un atklājiet jaunus krāsu un formas kombinācijas! Ipašības: Izgatavots no augstas kvalitātes karstumizturīga stikla. Baltas krāsas ar sudraba krāsas galu. Diametrs: 16,25 cm. Dziļa, tāpēc piemērota salātiem vai zupai. Moderns dizains. Viegli tīrāms. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. ..
2.45€ 3.50€ Bez nodokļa: 2.45€
-30%
JAUNUMS !
 Salātu bļoda Cool Grey 22,5 cm 558
Ja jūs izvēlaties dažādus stilus, krāsas un formas traukus vai citas traukus, jūs ne tikai varat dažādot savu svētku galdu, bet arī izveidot izcilu interjeru mājās! Šie trauki lieliski noderēs kā pamata spilvendrā. Pie tiem viegli pielāgosiet traukus no citas virtuves komplekta vai viegli izveidosiet minimalistisku, elegantu svētku galdu. Eksperimentējiet un atklājiet jaunus krāsu un formas kombinācijas! Ipašības: Izgatavots no augstas kvalitātes karstumizturīga stikla. Baltas krāsas ar sudraba krāsas galu. Diametrs: 22,5 cm. Dziļa, tāpēc piemērota salātiem vai zupai. Moderns dizains. Viegli tīrāms. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. ..
3.50€ 5.00€ Bez nodokļa: 3.50€
-30%
JAUNUMS !
 Salātu bļoda Nocturne
Vai jums zināms, ka, izvēloties dažādus stilus, krāsas un formas šķīvji vai citus traukus, jūs ne tikai varat dažādot savu galdu, bet arī radīt izcilu mājas interjeru! Šie šķīvji būs lieliski kā galvenā "canvas". Pie tiem var viegli pielāgot traukus no citas virtuves komplekta vai viegli radīt minimalistisku, elegantu galdu. Eksperimentējiet un atklājiet jaunus krāsu un formu kombinācijus! Īpašības: Izgatavota no augstas kvalitātes karstumizturīga stikla. Baltas krāsas ar ziedu ornamentiem. Dziļa, tāpēc piemērota salātiem vai zupām. Mūsdienīga dizaina. Mazgājama trauku mazgājamajā mašīnā. ..
3.50€ 5.00€ Bez nodokļa: 3.50€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)