Imagem

Pārvietošanās palīglīdzekļi

FILTRS
-20%
Staigāšanas rāmis AL 06 B
Staigāšanas rāmis pastaigām Izgatavots no alumīnija caurulēm, kas pārklātas ar spīdīgu anodisku pārklājumu. Augstums regulējams atbilstoši cilvēka augumam. Kājas ar gumijas neslīdošiem un grīdu neskrāpējošiem galiem. Ērti polsterēti roku balsti. Maksimālā slodze 100 kg.       APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums PIEGĀDE Piegāde: 2 – 3 darba dienas APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram)vai bankas pārskaitījums PIEGĀDE Piegāde: 2 – 3 darba dienas ..
52.00€ 65.00€ Bez nodokļa: 52.00€
-20%
Staigāšanas rāmis līdz 100 kg
Staigāšanas rāmis pastaigām Izgatavots no alumīnija caurulēm, kas pārklātas ar spīdīgu anodisku pārklājumu. Augstums regulējams atbilstoši cilvēka augumam. Kājas ar gumijas neslīdošiem un grīdu neskrāpējošiem galiem. Ērti polsterēti roku balsti. Maksimālā slodze 100 kg.       APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums PIEGĀDE Piegāde: 2 – 3 darba dienas APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram)vai bankas pārskaitījums PIEGĀDE Piegāde: 2 – 3 darba dienas ..
52.00€ 65.00€ Bez nodokļa: 52.00€
Paduses atbalsta kruķis 1 vnt.
Šis izteikti vieglais, taču izturīgais alumīnija paduses atbalsta kruķis ir paredzēts lietošanai personām ar mobilitātes problēmām, kas gūtas pēc piedzīvotām traumām vai operācijām, kad ir nepieciešams papildu atbalsts staigājot.Kruķis piemērots lietotājam, kura augums ir apmēram 135–155 cm un svars – līdz 120 kg. Komplektācijā ietilpst: gumijas uzgalis un integrēts atstarotājs priekšējā daļā. Balsti padusei un delnai – polsterēti, nolietošanās gadījumā var tikt nomainīti.Šī kruķa augstumu var regulēt 2,5 cm intervālos, izmantojot podziņu. Ja vēlaties izvēlēties piemērotu kruķa augstumu, nomēriet attālumu no grīdas līdz pa..
18.00€ Bez nodokļa: 18.00€
-20%
Alumīnija spieķis, "T" formas, ar plastmasas rokturi AL 03
Alumīnija spieķis, "T" formas, ar plastmasas rokturi Spieķis ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija un tāpēc tas ir izturīgs un drošs. Spieķa augstums ir regulējams no 74 līdz 97 cm. Spieķis piemērots lietotājam līdz 100kg. Lai pareizi izvēlēties spieķi, tās rokturim ir jābūt Jūsu plaukstā, kad roka ir pilnībā izstiepta un jāpieguļ pie sāna.     APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums.  PIEGĀDE Piegāde: 2-3 darba dienas...
16.00€ 20.00€ Bez nodokļa: 16.00€
Spieķis ar siksnu
Izturīgais un drošais augstas kvalitātes alumīnija spieķis ar “T” veida plastmasas rokturi ir paredzēts cilvēkiem, kuru svars nepārsniedz 100 kg un kuriem ir kustību traucējumi.Spieķa augstums (71–94 cm) ir regulējams ar vienu spieķa sānā esošās podziņas spiedienu. Spieķa augstums ir pareizi izvēlēts, ja tā rokturis atrodas pie Jūsu plaukstas, kad roka ir pilnībā izstiepta un piespiesta pie sāna. Turiet spieķi tā, lai atliekts rādītājpirksts pieskartos spieķa vertikālajai virsmai. Tādējādi uz spieķi radītā slodze tiks vienmērīgi sadalīta.Spieķi ieteicams turēt tajā rokā, kas ir pretējā vājākajai vai ievainotajai kājai. Ja spieķis tiek izmantots papil..
17.00€ Bez nodokļa: 17.00€
Spieķis ar siksnu, 014 (līdz 100 kg)
Izturīgais un drošais augstas kvalitātes alumīnija spieķis ar “T” veida plastmasas rokturi ir paredzēts cilvēkiem, kuru svars nepārsniedz 100 kg un kuriem ir kustību traucējumi.Spieķa augstums (69–92 cm) ir regulējams ar vienu spieķa sānā esošās podziņas spiedienu. Spieķa augstums ir pareizi izvēlēts, ja tā rokturis atrodas pie Jūsu plaukstas, kad roka ir pilnībā izstiepta un piespiesta pie sāna. Turiet spieķi tā, lai atliekts rādītājpirksts pieskartos spieķa vertikālajai virsmai. Tādējādi uz spieķi radītā slodze tiks vienmērīgi sadalīta.Spieķi ieteicams turēt tajā rokā, kas ir pretējā vājākajai vai ievainotajai kājai. Ja spieķis tiek izmantots papil..
22.00€ Bez nodokļa: 22.00€
-20%
Statīva nūja AL 04
TEHNISKIE DATI: Izgatavots no augstas kvalitātes, izturīga alumīnija. Ērts rokturis. Pielāgo nūjas augstumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Trīs nūjas kājas nodrošina stabilas pastaigas.        APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums.  PIEGĀDE Piegāde: 2-3 darba dienas...
29.60€ 37.00€ Bez nodokļa: 29.60€
Spieķis ar siksnu, 014E (līdz 100 kg)
Izturīgais un drošais augstas kvalitātes alumīnija spieķis ar “T” veida plastmasas rokturi ir paredzēts cilvēkiem, kuru svars nepārsniedz 100 kg un kuriem ir kustību traucējumi.Spieķa augstums (71–95 cm) ir regulējams ar vienu spieķa sānā esošās podziņas spiedienu. Spieķa augstums ir pareizi izvēlēts, ja tā rokturis atrodas pie Jūsu plaukstas, kad roka ir pilnībā izstiepta un piespiesta pie sāna. Turiet spieķi tā, lai atliekts rādītājpirksts pieskartos spieķa vertikālajai virsmai. Tādējādi uz spieķi radītā slodze tiks vienmērīgi sadalīta.Spieķi ieteicams turēt tajā rokā, kas ir pretējā vājākajai vai ievainotajai kājai. Ja spieķis tiek izmantots papil..
22.00€ Bez nodokļa: 22.00€
Alumīnija spieķis,ar led lampu (100 kg)
Izturīgais un drošais augstas kvalitātes alumīnija spieķis ar LED lampu un ērtas formas plastmasas rokturi ir paredzēts cilvēkiem ar kustību traucējumiem.Komplektācijā ietilpst: siksniņa un LED lampa, kas garantēs Jums drošību un lielisku redzamību arī diennakts tumšajā laikā. Lampai nepieciešamas divas AA tipa baterijas, kuru nomaiņai tikai jāatskrūvē rokturī esošā podziņa.Spieķa augstums ir regulējams ar vienu spieķa sānā esošās podziņas spiedienu. Spieķa augstums ir pareizi izvēlēts, ja tā rokturis atrodas pie Jūsu plaukstas, kad roka ir pilnībā izstiepta un piespiesta pie sāna. Turiet spieķi tā, lai atliekts rādītājpirksts pieskartos sp..
15.00€ Bez nodokļa: 15.00€
Saliekamais spieķis ( 100 kg )
Saliekamais spieķis no viegla un izturīga alumīnija ar regulējamu augstumu un diviem atstarotājiem. Rokturis der abām rokām.   SPECIFIKĀCIJA: Maksimāla slodze, kg - 100 Svars, kg - 0.35 Kopējais augstums, cm - 81-93 cm Augstuma regulēšanas pozīcijas - 5    APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums.  PIEGĀDE Piegāde: 2-3 darba dienas...
19.00€ Bez nodokļa: 19.00€
Saliekamais spieķis ( 100 kg )
Saliekamais spieķis no viegla un izturīga alumīnija ar regulējamu augstumu un diviem atstarotājiem. Rokturis der abām rokām.   SPECIFIKĀCIJA:  Maksimāla slodze, kg - 100 Svars, kg - 0.35 Kopējais augstums, cm - 81-93 cm Augstuma regulēšanas pozīcijas - 5 Krāsa - pelēka.  ..
16.50€ Bez nodokļa: 16.50€
Saliekamais spieķis ( 90 kg )
Saliekamais spieķis no viegla un izturīga alumīnija ar regulējamu augstumu un diviem atstarotājiem. Rokturis der abām rokām.   SPECIFIKĀCIJA  Maksimāla slodze, kg - 90 Svars, kg - 0.35 Kopējais augstums, cm - 78-88 cm Augstuma regulēšanas pozīcijas - 5    APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums.  PIEGĀDE Piegāde: 2-3 darba dienas...
18.00€ Bez nodokļa: 18.00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 21 (Kopā lapu - 2)