Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Privātuma politika

1. Vispārīga informācija 

Mēs augstu vērtējam privātumu un Jums to nodrošinām, tādēļ mēs vēlamies sniegt Jums pēc iespējas vairāk informācijas par mūsu tīmekļa vietnē pieejamās informācijas apkopošanas un izmantošanas principiem. Šī iemesla dēļ mēs esam aktualizējuši mūsu Paziņojumu par datu aizsardzību un sīkdatņu izmantošanu (turpmāk sauktu „Paziņojums”), kurā ir ietverti personas datu aizsardzības noteikumi un principi.
Šis Paziņojums Jums ir saistošs, Jums apmeklējot „Riposo.lv” (turpmāk saukta „Uzņēmums”) tīmekļa vietni, reģistrējoties, pasūtot preces mūsu tiešsaistes veikalā vai abonējot informatīvos izdevumus. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679, Personas datu tiesiskās aizsardzības likumu, citiem ar minēto saistītajiem Lietuvas Republikā spēkā esošajiem tiesību aktiem, kā arī attiecīgo pārvaldes iestāžu norādījumiem.

 2. Uzņēmuma veiktā personas datu apstrāde

Lai nodrošinātu pārskatāmu un atbildīgu personas datu apstrādi, mēs Jums paziņojam, ka Uzņēmums apstrādā datus šādiem mērķiem:
e-komercijas pakalpojumiem;
tiešajam mārketingam, tostarp informatīvajiem izdevumiem;
citiem ar iekšējo pārvaldi saistītiem mērķiem, piemēram, Uzņēmuma darbinieku datu pārvaldībai.
Savākta informācija

Visa Apmeklētāju un Pircēju personiskā informācija tiek pārvaldīta saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.
Mēs pieprasām Pircēju vārdu, uzvārdu, adresi, elektroniskā pasta adresi un tālruņa numuru, lai varētu apstiprināt Jūsu pasūtījumu, to savlaicīgi izgatavot un piegādāt uz pareizo adresi.
Mēs nenododam Jūsu personas datus trešajām personām, kas nav saistītas ar Jūsu pasūtījumu. Savāktā Jūsu personīgā informācija paliek pie mums. Šo informāciju mēs izmantojam, lai piegādātu Jums preces, sazinātos ar Jums sakarā ar pasūtījumiem vai citiem jautājumiem, izrakstītu PVN faktūrrēķinu utml.
Mēs neizpaužam Jūsu personisko informāciju uzņēmumiem vai privātpersonām, izņemot šādus gadījumus: lai veiktu noteiktus nepieciešamos pasākumus - lai piegādātu pasūtījumus caur partneriem (piemēram, kurjeru pakalpojumi), pieņemtu maksājumus (piemēram, Paysera.lv). Bez Jūsu piekrišanas Jūsu personiskie dati netiks izmantoti citiem mērķiem, izņemot minētos mērķus, ja vien to nepieprasīs piemērojamie likumi vai tiesību akti.
Apmeklētāji un Pircēji, sniedzot mums savus personiskos datus piekrīt, ka mēs varam pārvaldīt Personas datus tikai mērķiem, kas minēti iepriekš.

3. Apkopojamie personas dati

Uzņēmums apkopo un pārvalda turpmāk minēto kategoriju personas datus:
pamatdatus, kas nepieciešami iepriekšminētajiem mērķiem, proti, vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju;
preču tirdzniecībai nepieciešamos datus, proti, informāciju par pasūtījumu, rēķinus, ar maksājumiem saistītos datus u.c.;
citus datus, kas apkopojami ar Jūsu piekrišanu, minētajam esot detalizēti aprakstītam brīdī, kad Jūs tiekat lūgti sniegt piekrišanu.

4. Datu aizsardzība


Riposo kopš darbības sākuma rūpējās un aizsargāja jebkuru Apmeklētāju un Pircēju informāciju no nesankcionētas piekļuves, neatļautas pārveidošanas, atklāšanas vai iznīcināšanas. Riposo darbinieki un Partneri ir informēti par Personas datu aizsardzības prasībām un tās ievēro.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekad nepieprasām elektroniskajās vēstulēs norādīt Jūsu paroles. Pircējs ir atbildīgs par sava konta informācijas un paroles konfidencialitāti. Visi citi Jūsu norādītie personas dati tiek saglabāti, izmantojot fiziskos, elektroniskos un citos pārvaldīšanas līdzekļus.

5. Sīkdatnes

Ar sīkdatņu palīdzību apkopotā informācija ļauj mums nodrošināt Jums ērtāku pārlūkošanu un sniegt Jums saistošākus piedāvājumus un vairāk informācijas par tīmekļa vietnes lietotāju rīcību, analizēt tendences, kā arī uzlabot tīmekļa vietni, klientu apkalpošanu un Uzņēmuma sniegtos pakalpojumus.
Tāpat sīkdatnes tiek izmantotas, lai fiksētu Jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai Uzņēmuma tīmekļa vietnē tā, lai šis jautājums Jums netiktu uzdots ik reizi, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni.
Uzņēmuma darbinieki var piekļūt statistikas datiem par Uzņēmuma tīmekļa vietnes apmeklētājiem, un viņi ir atbildīgi par šo datu analizēšanu un tīmekļa vietnes uzlabošanu. Šāda piekļuve tiek nodrošināta arī Uzņēmuma partneriem, kuri nodrošina tīmekļa vietnes satura pārvaldības rīkus.

6. Apmeklētāju un Pircēju tiesības

Elektroniskā veikala Riposo.lv Apmeklētāji un Pircēji jebkurā brīdī var atsaukt savu piekrišanu saņemt sīkfailus no Riposo. To varat izdarīt, izdzēšot sīkfailus savā pārlūkprogrammā, mainot pārlūkprogrammas privātuma iestatījumus attiecībā uz izsekošanu vai ieslēdzot Privātas pārlūkošanas logu.