Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

PERSONĪGĀ APRŪPE

FILTRS
-30%
JAUNUMS !
 Ceļojumu fēns, 858
Šis matējs matu žāvētājs ir īpaši viegls, moderns dizains, ar saliekamu rokturi un ļoti izturīgs. Regulējama temperatūra un gaisa plūsmas ātrums, kā arī jonizācija ļaus izvēlēties labāko matu žāvēšanu atbilstoši jūsu matu tipam. Tagad jūs varat viegli veidot vēlamo frizūru pat ceļojot vai esot tālu no mājām, jo šis matu žāvētājs ir kompakts un viegli ievietojams rokas somā. Tas ir lielisks risinājums, lai vienmēr izskatītos izcili. Īpašības: Moderns un ergonomisks dizains. 2 ātruma iespējas. Vēdināšanas funkcija. Ērta rokturis, kas ir saliekams. Pārkaršanas aizsardzība. Ar cilpu, tāpēc, ja nepieciešams, žāvētāju ir ērti pakārt. Viegli lietojams. Jauda: 220-24..
18.20€ 26.00€ Bez nodokļa: 18.20€
-30%
JAUNUMS !
 Kērlinga konuss, 266
Matu veidošanas konuss, ar kuru ātri un bez piepūles varat izveidot vēlamo frizūru. Tas ir inovatīvs un efektīvs matu veidošanas rīks, kas ļauj veidot dažādu stilu lokas un viļņus. Atšķirībā no tradicionālajām lokšķērēm, konuss ļauj veidot lokas bez knaibles spiediena pēdām, tādējādi rezultāts ir dabiskāks un noturīgāks.   IESPĒJAS: Mūsdienīgs un ergonomisks dizains. Konuss ir pārklāts ar keramikas pārklājumu. Ļoti ātri uzsilst. Aizsargā matus no pārkaršanas. Piemērots visiem matu tipiem. Temperatūras iestatījumi - no 180°C līdz 210°C.  Jauda: 220-240V, ~50Hz, 45W   ..
28.00€ 40.00€ Bez nodokļa: 28.00€
-30%
JAUNUMS !
Bārdas skuveklis, 580
Šis jaunās tehnoloģijas klasiskās skuveklis, atkarībā no skūšanās kustībām minūtē, var tikt pielāgots normālai vai jutīgai ādai. Skūšanās process ir daudz ātrāks, patīkamāks, un jūs varat būt pārliecināti, ka āda pēc skūšanās paliks nekairināta. ĪPAŠĪBAS: Var mazgāt zem ūdens. Uzlādējams, lādētājs iekļauts komplektā. Ieslēgšanas/izslēgšanas poga. 3 galviņas drošai, ātrai un precīzai skūšanai. Dubultie skuvekļa asmeņi - lieliski rezultāti. Viegli lietojams un kopjams.   ..
24.50€ 35.00€ Bez nodokļa: 24.50€
JAUNUMS !
0.00€
Bērnu svari BY80
Bērnu svari ir paredzēti, lai noteiktu precīzu mazuļa svaru. Tas jo īpaši attiecas uz bērna pirmo gadu. Šīs ierīces ļauj ērti, ātri un precīzi izmērīt jaundzimušo svaru, tādējādi pārliecinoties, ka mazulis aug vesels un spēcīgs. Zīdaiņu svari ir spēcīgi, stabili un funkcionāli: šādas ierīces var piedāvāt papildu iespējas, kas nodrošinās vēl ērtākas procedūras svara mērīšanai.  Liels, viegli nolasāms digitālais displejs (ciparu augstums 23 mm). Funkcija, kas ļauj izmērīt mazuļa svaru pat tad, kad mazulis spārdās. Viegli tīrāms. Maksimālais iespējamais svara mērījums līdz 20 kg. Automātiska izslēgšanās. Kaste ar ērtu rokturi transportēšanai. Garantija 24 mēneši. ..
69.00€ Bez nodokļa: 69.00€
-30%
JAUNUMS !
Fēns, 240
Šis matu žāvētuvēns yra īpaši viegls, moderns un ergonomisks dizains, kā arī ļoti izturīgs. Regulējama temperatūra, auksta gaisa plūsma un gaisa straumes ātrums, kā arī jonizācija ļaus izvēlēties labāko matu žāvēšanas veidu atbilstoši jūsu matu tipam. Īpašie žāvētuvēna uzgaliai sniegs matiem apjomu vai palīdzēs veidot vēlamo frizūru, tāpēc tas ir lielisks risinājums, ja vienmēr vēlaties izskatīties īpaši labi. ĪPAŠĪBAS: Moderns un ergonomisks dizains. 2 ātrumi un 3 temperatūras iespējas. Vēdināšanas funkcija. Maināmas galviņas: difuzors un koncentrators matu žāvēšanai. Aizsardzība pret pārkaršanu. Ar cilpu, tāpēc pēc nepieciešamības žāvētuvu ērti var pakārt. Viegli..
26.60€ 38.00€ Bez nodokļa: 26.60€
-30%
JAUNUMS !
Matu griešanas komplekts, 062
Gudrais matu griezšanas komplekts - viss, kas nepieciešams sejas un matu kopšanai. Ar 5 dažādām uzgaliem jūs varēsiet viegli uzturēt savu izskatu - griezt matus un bārdas, noņemt ausu un deguna matus. Jūs vienmēr izskatīsieties sakopti un stilīgi, kā arī ietaupīsiet laiku un naudu, ko iztērējat frizētavā. Īpašības: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un plastmasas. Šis komplekts ir uzlādējams. 5 dažādas uzgales ļaus ik dienu izskatīties sakopti. Ieslēgšanas / izslēgšanas poga. Iekļauts ērts uzlādes ierīce. Jauda: 100-240 V; 50 Hz. ..
31.50€ 45.00€ Bez nodokļa: 31.50€
-30%
JAUNUMS !
Matu griešanas līdzeklis, 085
Matu griezēji ir paredzēti ne tikai profesionālai, bet arī ikdienas lietošanai. Tie ir paredzēti galvas, ķermeņa, bārdas matu vai mājdzīvnieku kažokādas matu griezumam un kopšanai. Matu griešanas sistēma ar dažādiem galiem var veikt vairāk nekā vienu funkciju un griezt dažāda garuma matiņus.   LĪDZEKĻI:  Mazs, tāpēc tas neaizņems daudz vietas. Asmens ir pārklāts ar titāna pārklājumu. Viegli lietojams un uzturams. Klusa un precīza darbība. 4 dažādu diskontu ķemmes (3,6,9,12 mm). Suka, ar kuru jūs noslaucīsiet ķemmi matu griezumam. Pielikumā ir arī šķēres. Jauda: 220-240V, ~50Hz, 7W.     ..
16.80€ 24.00€ Bez nodokļa: 16.80€
-30%
JAUNUMS !
Matu griešanas līdzeklis, 113
Matu griešanas mašīnas nav paredzētas tikai profesionālam, bet arī ikdienas lietošanai. Tās paredzētas gan galvas, ķermeņa, bārda matu vai mājdzīvnieku kailiņa griešanai un kopšanai. Matu griešanas mašīnas sistēma ar dažādām galviņām var veikt vairākas funkcijas un griezt dažāda garuma matus. ĪPAŠĪBAS: Neliels izmērs, tāpēc neatņems daudz vietas. Krāsa: melna/sarkana. Viegli lietojams un uzturēts. 4 dažādas griešanas uzgaļu (3,6,9,12 mm). Eļļas trauks. Nesala. Jauda: 220-240V, ~50Hz, 15W.   ..
16.80€ 24.00€ Bez nodokļa: 16.80€
-30%
JAUNUMS !
Matu griešanas līdzeklis, 659
Matu griezēji ir paredzēti ne tikai profesionālai, bet arī ikdienas lietošanai. Tie ir paredzēti galvas, ķermeņa, bārdas matu vai mājdzīvnieku kažokādas matu griezumam un kopšanai. Matu griešanas sistēma ar dažādiem galiem var veikt vairāk nekā vienu funkciju un griezt dažāda garuma matiņus.   LĪDZEKĻI:  Mazs, tāpēc tas neaizņems daudz vietas. Asmens ir pārklāts ar titāna pārklājumu. Viegli lietojams un uzturams. Klusa un precīza darbība. 4 dažādu diskontu ķemmes (3,6,9,12 mm). Arī aksesuāros atradīsiet šķēres un suku matu tīrīšanai. Bez kravas. Klusa darbība. Jauda: 220-240V, ~50Hz, 7W.     ..
16.80€ 24.00€ Bez nodokļa: 16.80€
-30%
JAUNUMS !
Matu griešanas līdzeklis, 794
Plauku griezējmašīnas ir paredzētas gan profesionālai, gan ikdienas lietošanai. Tās piemērotas gan galvas, ķermeņa, bārdas, gan arī mājdzīvnieka apmatošanas griezšanai un kopšanai. Plauku griezējmašīnas sistēma ar dažādiem uzgalvjiem spēj veikt vairākas funkcijas un griezt plaukus dažādā garumā. Īpašības: Neliela izmēra, tādēļ neaizņems daudz vietas. Asmeņi pārklāti ar titanu. Viegli lietojama un uzturēt. 4 dažādi griezšanas uzgalvi (3, 6, 9, 12). Suka, ar kuru varēsiet notīrīt griezšanas uzgalvjus. Pievienoti arī šķēres. Jauda: 220-240V, ~50Hz, 7W.   ..
18.20€ 26.00€ Bez nodokļa: 18.20€
-30%
JAUNUMS !
Matu taisnošanas knaibles, 278
Matu gludinātājs lieliski noderēs, lai sakārtotu nepaklausīgus, lokainus vai ļoti locītavus matus. Pateicoties tā keramikas pārklājumam, tas nededzina matus un piešķir tiem spīdumu. Matu gludinātāja temperatūras regulēšanas funkcija palīdz panākt efektīvākus rezultātus īsākā laikā. Ērtais dizains un droša lietošana ir vēl daži priekšrocības, kas ir svarīgas, izvēloties šo ierīci. Īpašības: Indikatora lukturis. Alumīnija un keramikas pārklājums. Ātrs uzsildīšanās. Aizsardzība pret pārkaršanu. Sildīšanas elements nodrošina vienmērīgu siltuma sadali. Temperatūras kontrole: 160-230 grādi. Jauda: 55 W. Preces krāsa ir atkarīga no pieejamības noliktavā. ..
16.10€ 23.00€ Bez nodokļa: 16.10€
-30%
JAUNUMS !
Matu taisnošanas knaibles, 900
Matu taisnotājs, ar kuru ātri un bez piepūles izveidosiet vēlamo frizūru. Knaibļu plāksnes ir pārklātas ar keramisko pārklājumu. Īpaša knaibļu plākšņu forma ļaus izveidot unikālas frizūras. ĪPAŠĪBAS: Moderns un ergonomisks dizains. Knaibļu plāksnes pārklātas ar keramisko pārklājumu. Ļoti ātri uzkarst. Aizsargā matus no pārkaršanas. Piemērots visu tipu matiem. Ar LCD ekrānu. Jauda: 220-240V, 50Hz, 33W. ..
21.00€ 30.00€ Bez nodokļa: 21.00€
-30%
JAUNUMS !
Matu trimmeris, 824
Matu trimeris - ātri un bez sāpēm noņems nevēlamos matus no deguna un ausīm. Ierīcei ir aizsargpārsegs, tā ir ērta un ergonomiska. Piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm. Īpašības: Ērti un droši noņem nevēlamos deguna un ausu matus. Ātra un bezsāpīga lietošana. Kompakta, viegla, ērta lietošanā. Barošanas veids: AA baterijas (nav iekļautas). ..
9.80€ 14.00€ Bez nodokļa: 9.80€
-30%
JAUNUMS !
Mehāniskie svari, 190
Viens no veselīga dzīvesveida principiem ir pastāvīgi sekot līdzi sava ķermeņa svaram. Svara kontrole ļauj saprast, vai mēs pietiekami rūpējamies par savu ķermeni: vai ikdienā patērētais kaloriju daudzums nav pārāk liels vai pārāk mazs, vai mēs pietiekami kustamies utt. Dietologi un veselīga dzīvesveida treneri apgalvo, ka cilvēkiem, kuriem mājās ir svari un kuri var svērties katru dienu, ir daudz vieglāk saglabāt skaistu ķermeņa formu. Klasisks dizains, augsta kvalitāte un ērta lietošana ir galvenās šo svaru priekšrocības.   ĪPAŠĪBAS: Izgatavoti no augstas kvalitātes un izturīgas plastmasas. Precīzi parāda pašreizējo ķermeņa svaru. Maksimālais svars: 120 kg. Krāsa: tumš..
15.40€ 22.00€ Bez nodokļa: 15.40€
-30%
JAUNUMS !
Personīgās svari, 1821
Viens no veselīgas dzīves principiem ir pastāvīgi uzraudzīt ķermeņa svaru. Svara kontrole ļauj mums saprast, vai mēs pietiekami rūpējamies par savu ķermeni, vai dienā patērēto kaloriju daudzums nav pārāk augsts, vai arī nav pārāk maz fiziskas slodzes. Pēc dietologu, veselīgas dzīves treneru domām, cilvēkiem, kuriem mājās ir svari un kuri ikdienā var svērt, ir daudz vieglāk saglabāt ķermeņa smalkās līnijas. Svara paškontrolei stilīgi svari, kas izgatavoti no rūdīta stikla, būs perfekti. Svaros iebūvētā automātiskā izslēgšanas funkcija ļaus ietaupīt akumulatora darbības laiku, un LCD ekrānā jūs skaidri redzēsiet svara izmaiņas.  LĪDZEKĻI: Krāsa: Debeszils. Izgatavots no ārkārtīg..
18.90€ 27.00€ Bez nodokļa: 18.90€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO divpusējs, apaļš spogulis
 Stilīgs, minimālisma dizaina RIPOSO spogulis - funkcionāla interjera detaļa!   Viens no nepieciešamākajiem priekšmetiem katra cilvēka dzīvē ir spogulis! Unikāla dizaina spogulis ar papildu bambusa plauktiņu lieliski piemērots interjera atdzīvināšanai.  Spogulis ir noenkurots nerūsējošā tērauda statīvā, ar kura palīdzību var mainīt spoguļa puses. Vienā pusē redzams parastais skats, otra puse ir rūpīgākai novērošanai – tā palielina attēlu divas reizes. Bambusa plauktiņš nodrošina stabilu un izturīgu pamatni un ir lieliski piemērots rotaslietu, suvenīru vai citu nelielu priekšmetu glabāšanai.   PRECES APRAKSTS: Atšķirīgas spoguļa puses: vienā pusē redzams normāls attēls, o..
14.00€ 20.00€ Bez nodokļa: 14.00€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO divpusējs, taisnstūris spogulis
 Stilīgs, minimālisma dizaina RIPOSO spogulis - funkcionāla interjera detaļa!   Viens no nepieciešamākajiem priekšmetiem katra cilvēka dzīvē ir spogulis! Unikāla dizaina spogulis ar papildu bambusa plauktiņu lieliski piemērots interjera atdzīvināšanai.  Spogulis ir noenkurots nerūsējošā tērauda statīvā, ar kura palīdzību var mainīt spoguļa puses. Vienā pusē redzams parastais skats, otra puse ir rūpīgākai novērošanai – tā palielina attēlu divas reizes. Bambusa plauktiņš nodrošina stabilu un izturīgu pamatni un ir lieliski piemērots rotaslietu, suvenīru vai citu nelielu priekšmetu glabāšanai.   PRECES APRAKSTS: Atšķirīgas spoguļa puses: vienā pusē redzams normāls attēls, o..
14.00€ 20.00€ Bez nodokļa: 14.00€
-30%
JAUNUMS !
KNAIBLES, 831
Matu veidošanas knaibles, ar kurām ātri un bez piepūles izveidosiet vēlamo frizūru. Knaibļu plāksnes ir pārklātas ar keramikas pārklājumu. Īpašā knaibļu plākšņu forma ļauj izveidot unikālas frizūras. ĪPAŠĪBAS: Moderns un ergonomisks dizains. Knaibļu plāksnes pārklātas ar keramikas pārklājumu. Ļoti ātri uzkarst. Aizsargā matus no pārkaršanas. Piemērots visu tipu matiem. Jauda: 100-240V, 50-60Hz, 28-32W.   ..
16.10€ 23.00€ Bez nodokļa: 16.10€
-30%
Svari
Viens no veselīga dzīves principiem ir pastāvīgi sekot līdzi sava ķermeņa svaram. Svara kontrole ļauj saprast, vai pietiekami rūpējamies par savu ķermeni, vai ikdienā patērētais kaloriju daudzums nav pārāk liels, vai fiziskās slodzes nav pārāk maz. Dietologu un veselīga dzīvesveida treneru apgalvojums ir, ka cilvēkiem, kuriem mājās ir svari un kuri var svērties katru dienu, ir daudz vienkāršāk saglabāt skaistas ķermeņa līnijas. Svara pašpārvaldei lieliski derēs stilīgi, no rūdīta stikla izgatavoti svari. Svariem ir iebūvēta automātiskās izslēgšanas funkcija, kas ļauj ietaupīt baterijas darbības laiku, un uz LCD ekrāna skaidri redzēsit svara izmaiņas. PRECES APRAKSTS: Izgatavoti n..
24.50€ 35.00€ Bez nodokļa: 24.50€
Rāda no 1 līdz 19 kopā 19 (Kopā lapu - 1)