Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

MISKASTES

FILTRS
-30%
RIPOSO miskaste RIMINI 6L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Rimini 6 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot..
19.95€ 28.50€ Bez nodokļa: 19.95€
-30%
RIPOSO miskaste SALERNO 12L
Ekskluzīva dizaina RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 12 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot mi..
29.40€ 42.00€ Bez nodokļa: 29.40€
-30%
RIPOSO miskaste SALERNO 30L
Ekskluzīva dizaina RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 30 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot mi..
58.10€ 83.00€ Bez nodokļa: 58.10€
-30%
RIPOSO miskaste SALERNO 6L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 6 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšo..
19.95€ 28.50€ Bez nodokļa: 19.95€
-30%
Riposo atkritumu maiss 30 L
Ļoti izturīgi RIPOSO atkritumu maisi 30 litru atkritumu tvertnēm  Atkritumu maisi ir lieliski piemēroti 30 L RIPOSO atkritumu tvertnēm. Jebkura atkritumu tvertne labāk aizvērsies ar ideāli piemērotu iekšējo maisu. Atkritumu maisi ir ļoti viegli piestiprināmi pie atkritumu tvertnes malas.   Preces apraksts:  Izgatavots no augstas izturības polietilēna. Caurspīdīgas pelēkas krāsas. Integrētā aukliņa ļauj viegli sasiet pilnu maisu un izņemt to no atkritumu tvertnes. Maisiņa izmērs: 55x65 cm. Vienā rullī 20 gab. atkritumu maisi.                APMAKSASamaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitī..
1.75€ 2.50€ Bez nodokļa: 1.75€
-30%
Riposo atkritumu maiss 6-12 L
Ļoti izturīgi RIPOSO atkritumu maisi 6 un 12 litru atkritumu tvertnēm  Atkritumu maisi ir lieliski piemēroti 6 L vau 12 L RIPOSO atkritumu tvertnēm. Jebkura atkritumu tvertne labāk aizvērsies ar ideāli piemērotu iekšējo maisu. Atkritumu maisi ir ļoti viegli piestiprināmi pie atkritumu tvertnes malas.   Preces apraksts:  Izgatavots no augstas izturības polietilēna. Caurspīdīgas pelēkas krāsas. Integrētā aukliņa ļauj viegli sasiet pilnu maisu un izņemt to no atkritumu tvertnes. Maisiņa izmērs: 45x50 cm. Vienā rullī 25 gab. atkritumu maisi.             APMAKSASamaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārs..
1.75€ 2.50€ Bez nodokļa: 1.75€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)