Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

MISKASTES

FILTRS
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO miskaste Modena 3 L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Modena 3 L - piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu!   Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Atkritumu tvertnes ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, uz kuras nepaliek pirkstu nospiedumi. Viegli iztukšosi..
14.00€ 20.00€ Bez nodokļa: 14.00€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO miskaste PARMA 6 L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne PARMA6 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot m..
25.20€ 36.00€ Bez nodokļa: 25.20€
-30%
RIPOSO miskaste RIMINI 6L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Rimini 6 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot..
25.20€ 36.00€ Bez nodokļa: 25.20€
-30%
RIPOSO miskaste SALERNO 6L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 6 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšo..
25.20€ 36.00€ Bez nodokļa: 25.20€
-30%
JAUNUMS !
0.00€
Automātiskā atkritumu tvertne Bari 9 L
Ekskluzīva dizaina, bezkontakta RIPOSO miskaste - piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties. Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot miskastes ..
79.80€ 114.00€ Bez nodokļa: 79.80€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO miskaste PARMA 12 L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne PARMA 12 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztuk&scar..
34.30€ 49.00€ Bez nodokļa: 34.30€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO miskaste RIMINI 12L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Rimini 12 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztuk&sca..
34.30€ 49.00€ Bez nodokļa: 34.30€
-30%
RIPOSO miskaste SALERNO 12L
Ekskluzīva dizaina RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 12 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot mi..
34.30€ 49.00€ Bez nodokļa: 34.30€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO MISKASTE RAVENA 16 L
No šī brīža augstas kvalitātes stiprās plastmasas atkritumu tvertnes ir ne tikai funkcionāla un stilīga dizaina, bet arī bezkontakta! Šī modeļa miskaste ir lielisks risinājums birojam vai izglītības iestādei gan dēļ savas pietiekami lielās ietilpības, gan dēļ ierīkotās automātiskās vāka atvēršanas sistēmas, kas nodrošinās, ka cilvēkiem nebūs jāpieskaras vākam, lai izmestu atkritumus. Kā tas darbojas? Vāka priekšējā daļā iebūvēts IR staru sensors sajūt kustību. Miskastes mehānisms automātiski atver vāku un pēc pauzes aizver. Baterijas ir ievietotas vāka iekšpusē, tāpēc nav nepieciešama elektrības kontaktligzda. Automātisko mehānis..
28.00€ 40.00€ Bez nodokļa: 28.00€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO miskaste PARMA 20 L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne PARMA 20 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztuk&scar..
56.00€ 80.00€ Bez nodokļa: 56.00€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO miskaste RIMINI 20L
Ekskluzīvi izstrādātais RIPOSO atkritumu tvertne Rimini 20 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztuk&sca..
56.00€ 80.00€ Bez nodokļa: 56.00€
-30%
JAUNUMS !
RIPOSO miskaste SALERNO 20L
Ekskluzīva dizaina RIPOSO atkritumu tvertne Salerno 20 L- piešķirs jūsu mājai eleganci un mūsdienīgumu    Tā ir funkcionāla, izturīgas konstrukcijas un stilīga miskaste var, kas lieliski iederēsies jebkurā vidē. Lietojot pedāli – varat atvērt miskastes vāku parasti tai pat nepieskaroties; Tas ir higiēnisks risinājums, kas ir īpaši svarīgi, turot rokās citus priekšmetus. Miskastē esošā „Soft-close lid" sistēma klusi un lēni aizver vāku. Ērts rokturis miskastes aizmugurē, ērtākai miskastes transportēšanai. Ārpuse ir pārklāta ar matētu pārklājumu, tāpēc uz miskastes nepaliek pirkstu nospiedumi. Varat viegli iztukšot mi..
56.00€ 80.00€ Bez nodokļa: 56.00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 17 (Kopā lapu - 2)