Imagem

Bārbekjū un to piederumi

FILTRS
JAUNUMS !
Cepeškrāsns termometrs 30-300°C, 5 cm
Precīzai izvēlētai temperatūrai ir būtiska nozīme ēdiena gatavošanā. Tomēr ne visas krāsnis ir aprīkotas ar termometru. FISSMAN portatīvais termometrs atrisinās šo problēmu. Tas ir paredzēts faktiskās temperatūras mērīšanai cepeškrāsnī. Varat to novietot uz cepešpannas virsmas vai pakārt uz grila, izmantojot īpašu āķi – termometrs uzrauga temperatūru jebkurā cepeškrāsns punktā. • Liela, viegli nolasāma ciparnīca ir pārklāta ar karstumizturīgu stiklu. • Tam ir augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda korpuss. • Temperatūras diapazons no 30°C līdz 330°C.   LĪDZEKĻI: Izgatavots no augstas kvalitātes ner..
8.85€ Bez nodokļa: 8.85€
JAUNUMS !
Termometrs gaļai 13 cm
Gaļas ēdienu temperatūras noteikšanas termometrs. Katram gaļas ēdienam ir sava gatavošanas temperatūra. Termometrs ātri un precīzi norādīs pašreizējo temperatūru produkta centrā. Īpašības: mērīšanas temperatūras diapazons no 0°C līdz +120°C; pašreizējās temperatūras rādījumi tiek attēloti 5-7 sekundēs; nerūsējošā tērauda korpuss ar karstumizturīgu stiklu; irbuļa diametrs 3,8 mm, garums 13 cm. Darbojas bez baterijām.     LĪDZEKĻI: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un stikla. Augstums: 13 cm. Precīzi parāda produkta temperatūru līdz 120°C. Ērts un viegli lietojams. Vienkārša ..
6.27€ Bez nodokļa: 6.27€
JAUNUMS !
Universāls termometrs 10 cm
Universāls elektroniskais termometrs. Piemērots dažādu produktu temperatūras noteikšanai. Īpašības: Temperatūras mērīšanas diapazons no -50°C līdz +300°C, ar rādījumiem gan pēc Celsija, gan pēc Fārenheita. Izturīgs plastmasas korpuss ar LCD displeju un tērauda irbuli. Precīzi pašreizējās temperatūras rādījumi tiek attēloti 5-7 sekundēs. Aizsargkorpuss ar skavu drošai uzglabāšanai. Irbuļa diametrs 3,8 mm, garums 10 cm. Komplektā LR44 baterija.   LĪDZEKĻI: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un stikla. Augstums: 20x2x2 cm. Precīzi parāda produkta temperatūru no -50°C līdz +300°C. Ērts un viegli liet..
15.64€ Bez nodokļa: 15.64€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)