Maksa par kafijas automātu

Imagem

Maksa par kafijas automātu

FILTRS
-50%
KAFIJAS KANNA BLACK 12 TASĪTĒM
Ar šo kafijas kanniņu izvārīsiet pašu gardāko kafiju! Ražota no alumīnija. Iekšpuse nepiedegoša, maksimāli higiēniska. Viegla aprūpe, nerūsē. Tilpums: 12 ekspresso tasītes. Var izmantot uz visa veida plītiņām, tajā skaitā arī uz indukcijas plītī. Bez PFOA*, kas nozīmē, ka Jūsu organismā caur ēdienu nenonāk kaitīgas vielas. Ražots Spānijā.            PFOA* - perfluoroktānskābe ir ļoti kaitīga un izturīga ķīmiska viela, kura nesašķeļas dabā, uzkrājas augsnē, dzīvnieku un cilvēku organismos.      ..
39.50€ 79.00€ Bez nodokļa: 39.50€
-50%
KAFIJAS KANNA BLACK 9 TASĪTĒM
Ar šo kafijas kanniņu izvārīsiet pašu gardāko kafiju! Ražota no alumīnija. Iekšpuse nepiedegoša, maksimāli higiēniska. Viegla aprūpe, nerūsē. Tilpums: 9 ekspresso tasītes. Var izmantot uz visa veida plītiņām, tajā skaitā arī uz indukcijas plītī. Bez PFOA*, kas nozīmē, ka Jūsu organismā caur ēdienu nenonāk kaitīgas vielas. Ražots Spānijā.            PFOA* - perfluoroktānskābe ir ļoti kaitīga un izturīga ķīmiska viela, kura nesašķeļas dabā, uzkrājas augsnē, dzīvnieku un cilvēku organismos.      ..
32.50€ 65.00€ Bez nodokļa: 32.50€
-50%
KAFIJAS KANNA PRAGA 12 TASĪTĒM
Ar šo kafijas kanniņu izvārīsiet pašu gardāko kafiju! Ražota no alumīnija. Iekšpuse nepiedegoša, maksimāli higiēniska. Viegla aprūpe, nerūsē. Tilpums: 12 ekspresso tasītes. Var izmantot uz visa veida plītiņām, tajā skaitā arī uz indukcijas plītī. Bez PFOA*, kas nozīmē, ka Jūsu organismā caur ēdienu nenonāk kaitīgas vielas. Ražots Spānijā.            PFOA* - perfluoroktānskābe ir ļoti kaitīga un izturīga ķīmiska viela, kura nesašķeļas dabā, uzkrājas augsnē, dzīvnieku un cilvēku organismos.    APMAKSA Samaksa skaidrā naudā (kurjeram) vai bankas pārskaitījums.   PIEGĀDE Piegāde..
39.50€ 79.00€ Bez nodokļa: 39.50€
-30%
JAUNUMS !
Kafejnīca 4 tasītēm, 1668
Kafija, kas pagatavota ar augstu spiedienu, nāk bez nogulsnēm, saglabā savu nobriedušo garšu, aromātu un pēc garšas ir salīdzināma ar kafiju, kas pagatavota kafijas automātā. Kafejnīcas ērtais rokturis un modernais stils lieliski iederēsies jūsu virtuves interjerā. Ar šo kafijas kausiņu gatavosiet pašu garšīgāko kafiju!  Īpašības: Izgatavots no alumīnija. Iekšpuse nesalip, maksimāli higiēnisks. Viegli uzturēt, nerūsē. Tilpums: 4 espresso kruzeņi, 200 ml. Silikona starpniņa. Piemērots visiem veida plīts virsotnēm, ieskaitot indukcijas. Izgatavots bez *PFOA.           *PFOA - perfluorooktanska skābe, ļoti kaitīga un noturīga ķīmiskā viela, neatdalāma dabā, u..
22.40€ 32.00€ Bez nodokļa: 22.40€
-30%
Kafejnīca 6 tasītēm, 1660
Kafija, kas pagatavota ar augstu spiedienu, nāk bez nogulsnēm, saglabā savu nobriedušo garšu, aromātu un pēc garšas ir salīdzināma ar kafiju, kas pagatavota kafijas automātā. Kafejnīcas ērtais rokturis un modernais stils lieliski iederēsies jūsu virtuves interjerā. Ar šo kafijas kausiņu gatavosiet pašu garšīgāko kafiju!  Īpašības: Izgatavots no alumīnija. Iekšpuse nesalip, maksimāli higiēnisks. Viegli uzturēt, nerūsē. Tilpums: 6 espresso kruzeņi, 300 ml. Silikona starpniņa. Piemērots visiem veida plīts virsotnēm, ieskaitot indukcijas. Izgatavots bez *PFOA.           *PFOA - perfluorooktanska skābe, ļoti kaitīga un noturīga ķīmiskā viela, neatdalāma dabā, u..
16.80€ 24.00€ Bez nodokļa: 16.80€
-30%
JAUNUMS !
Kafejnīca 6 tasītēm, 1668
Kafija, kas pagatavota ar augstu spiedienu, nāk bez nogulsnēm, saglabā savu nobriedušo garšu, aromātu un pēc garšas ir salīdzināma ar kafiju, kas pagatavota kafijas automātā. Kafejnīcas ērtais rokturis un modernais stils lieliski iederēsies jūsu virtuves interjerā. Ar šo kafijas kausiņu gatavosiet pašu garšīgāko kafiju!  PRECES APRAKSTS:  Izgatavots no alumīnija. Iekšpuse nesalip, maksimāli higiēnisks. Viegli uzturēt, nerūsē. Tilpums: 6 espresso kruzeņi, 300 ml. Silikona starpniņa. Piemērots visiem veida plīts virsotnēm, ieskaitot indukcijas. Izgatavots bez *PFOA.           *PFOA - perfluorooktanska skābe, ļoti kaitīga un noturīga ķīmiskā viela, neatdalāma dab..
23.10€ 33.00€ Bez nodokļa: 23.10€
-30%
JAUNUMS !
Kafijas  300 ml., 707
Kafijas garša nav atkarīga tik no pupiņu cepešanas veida, bet arī no kvalitatīviem kafijas pagatavošanas instrumentiem. Stiprs nerūsējošā tērauda kafijas kausiņš palīdzēs jums pagatavot tikru Itālijas "espresso" kafiju. Ar šo kafijas kausiņu izbaudīsit visgaršīgāko kafiju!  PRECES APRAKSTS: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Iekšpusē nav lipīga un ir maksimāli higiēnisks. Viegla kopšana, nerūsē. Tilpums: 300 ml (3 "espresso" kruzeņi). Moderns dizains. Rokturi pielāgots ērtai turēšanai. Piemērots visu veidu plīts virsotnēm. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Ergonomisks dizains.     ..
11.90€ 17.00€ Bez nodokļa: 11.90€
-30%
JAUNUMS !
Kafijas 600 ml., 714
Kafijas garša nav atkarīga tik no pupiņu cepešanas veida, bet arī no kvalitatīviem kafijas pagatavošanas instrumentiem. Stiprs nerūsējošā tērauda kafijas kausiņš palīdzēs jums pagatavot tikru Itālijas "espresso" kafiju. Ar šo kafijas kausiņu izbaudīsit visgaršīgāko kafiju!  Īpašības: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Iekšpusē nav lipīga un ir maksimāli higiēnisks. Viegla kopšana, nerūsē. Tilpums: 600 ml (6 "espresso" kruzeņi). Moderns dizains. Rokturi pielāgots ērtai turēšanai. Piemērots visu veidu plīts virsotnēm. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Ergonomisks dizains.   ..
15.40€ 22.00€ Bez nodokļa: 15.40€
-30%
JAUNUMS !
Kafijas dzirnaviņas 150 W, 184
..
22.40€ 32.00€ Bez nodokļa: 22.40€
-30%
JAUNUMS !
Kafijas kanna, 300 ml., 6 tasītem, 777
Ar šo kompaktu, modernu dizainu un mazu kafijas automātu jūs greiti un viegli pagatavosiet aromātisku un gardiausią espresso kafiju. Jums tik jāuzpilda kafijas automāts ar ūdeni, ielikt vēlamo kafijas daudzumu speciālā iekšējā kafijas filtrā un jau pēc dažu minūšu jūs varēsiet baudīt ideālo espresso kafiju! Īpašības: Kvalitatīvs korpus ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija. Ātri un vienmērīgi sadalās siltumu. Ērta rokturīte, kas nesakarsējas. Tilpums: 300 ml vai 6 standarta 50 ml espresso krūzes. Mazs izmērs, tāpēc nepaņem daudz vietas. Stilīgs un moderns itāliešu dizains. Granīta krāsa piešķirs vēl vairāk izcilības. Piemērots visu veidu plīts, izņemot indu..
20.30€ 29.00€ Bez nodokļa: 20.30€
-30%
Kafijkanna 0,6 L, rozā, 570
Karstais, skaidrus, intensīva garšas dzēriens - viens no lielākajiem dzīves priekiem. Iepriecinieties ar klasisku kafijas vai tējas garšu, pagatavojot tos ar stilīgu un eleganti kafijas aparātu. Īpašības: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, plastmasas un borosilikāta stikla. Izturīgs pret karstumu. To var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā vai ar roku. Viegla lietošana un tīrīšana. Ergonomiska un ērta rokturīte. Pieejamās krāsas: zaļa, rozā un zila. Tilpums 600 ml.  * Preces krāsa atkarīga no pieejamās krāsas noliktavā. ..
14.00€ 20.00€ Bez nodokļa: 14.00€
-30%
Kafijkanna 1 L haki, 587
Karstais, skaidrus, intensīva garšas dzēriens - viens no lielākajiem dzīves priekiem. Iepriecinieties ar klasisku kafijas vai tējas garšu, pagatavojot tos ar stilīgu un eleganti kafijas aparātu. Īpašības: Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, plastmasas un borosilikāta stikla. Izturīgs pret karstumu. To var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai ar roku. Vieglai lietošanai un tīrīšanai. Ergonomiska un ērta rokturīte. Pieejamās krāsas: kaki, rozā un zila. Tilpums 1 litrs. ..
19.60€ 28.00€ Bez nodokļa: 19.60€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)