Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Norēķināšanās veidi

 
JAUNUMS! Iegūstiet preci tagad, samaksājiet vēlāk ar ESTO!
 
 
Skaidrā naudā/bankas karte
 
Sūtījuma piegādes laikā, Venipak kurjeram. Jūsu ērtībai piedāvājam norēķināties par precēm skaidrā naudā vai bankas karte. Izvēloties šo apmaksas veidu, varēsiet norēķināties ar kurjeru preču piegādes laikā. Preču piegādes laikā Jums ir jābūt precīzai skaidras naudas summai, kura ir norādīta Jūsu pasūtījumā. Kurjeram var maksāt summu līdz 2000 €. Kurjeram ierodoties, viņam līdzi ir mobilais karšu lasītājs, tāpēc par piegādāto preci ir iespēja norēķināties ar bankas karti.
 
Sūtījuma izņemšana Omniva pakomātāJūsu ērtībai piedāvājam norēķināties par precēm bankas karte. Izvēloties šo apmaksas veidu, maksāsiet nevis  preču pasūtījuma brīdī, bet preču saņemšanas brīdī.
 
Uzmanību! Norēķinoties skaidrā naudā vai ar bankas karti, tiek piemērota komisijas maksa par skaidras naudas inkasāciju (pasūtījumiem vērtībā līdz EUR 400 – tiek piemērota komisijas maksa 2 Eur, pasūtījumiem virs EUR 400 - komisijas maksa 3 Eur).
 
 
Bankas pārskaitījums
 
Izvēloties šo apmaksas veidu par pasūtītajām precēm, naudas summu uz mūsu kontu pārskaitiet ierastajā veidā:
Banka: AB bankas „Swedbank“
Bankas kods: HABALV22
Konta Nr.: LV55HABA0551036695873

Veicot bankas pārskaitījumu, neaizmirstiet ierakstīt pasūtījuma ID numuru.
Pēc saņemtās rēķina apmaksas, preces tiek iepakotas un nekavējoties izsūtītas.
 

Apmaksa tiešsaistē, izmantojot internetbanku (bankas saite)

Šī metode ietver iepriekšēju maksājumu, izmantojot elektroniskās bankas sistēmu, kas ir iecienīta pircējiem. Mūsu veikalā jūs varat apmaksāt preces, izmantojot populārās elektroniskās bankas sistēmas, piemēram:

AB Swedbank,
AB SEB banka,
LVH banka,
Danske Bank,
AB Luminor banka,
Coop,
Nordea Bank.

Preces samaksa notiek ne mūsu veikalā, bet gan elektroniskās bankas sistēmā, uz droša bankas servera. Jūs ievadāt paroles un citu konfidenciālu informāciju šajā sistēmā, nodrošinot drošību. Tas ir ērts, ātrs un drošs apmaksas veids.

 


Ar kredītkarti/debitora karti (tiešsaistes pirkums)
 

Izvēloties šo apmaksas metodi, jūs tiksiet novirzīts uz apmaksas lapu, kur jums būs jāievada jūsu bankas kartes dati. Pasūtījuma summa tiks automātiski norēķināta ar jūsu bankas kontu.

SVARĪGI! Lai izmantotu šo apmaksas veidu, pārliecinieties, ka jūsu internetbankā ir aktivizēta interneta maksājumu pakalpojumu funkcija.

 


JAUNUMI! Iegūstiet preci tagad, samaksājiet vēlāk ar ESTO, izvēloties vienu no maksājuma veidiem:
 

Imagem

Negribat samaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet daļās!
Izvēlies periodu līdz 6 mēnešiem ar bezprocentu finansējumu!

 

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājumu metodi izvēlies ESTO nomaksu un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku. ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme sākot no 0%
  • Līguma maksa no 0 eiro
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem
  • ESTO nomaksa ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.

 

Imagem

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā.
Bez procentiem vai komisijas maksas!

Lai norēķinātos par saviem pirkumiem pie apmaksas sadaļas izvēlieties populāro - ESTO 3 maksājumu veidu! Tas palīdzēs jums viegli sadalīt pirkumu 3 vienādās daļās ar 0 € procentiem un 0 € papildu maksu!

  • Bez papildu maksas
  • Vienkārši - trīs vienādi maksājumi trīs mēnešu laikā.
  • Pirmais maksājums vienmēr nākamajā mēnesī

  

 Imagem

Lai samaksātu par pirkumiem, izvēlieties jaunāko maksājumu veidu tirgū - ESTO Pay Later!

Esiet gudri un izvēlieties ESTO Pay Later, lai samaksātu par pirkumiem! Jaunais un inovatīvais maksājumu risinājums palīdz ērti norēķināties par pirkumiem 30 dienu laikā. ESTO Pay Later ir gudrs veids, kā norēķināties un saņemiet preces uzreiz un atmaksāt mēneša laikā. Iegūstiet tieši to, kas jums nepieciešams, ar dažiem klikšķiem - bez procentiem, bez papildu maksas.

 
Jautājumu gadījumā zvaniet pa norādīto tālruņa numuru +371 26 461 885 vai rakstiet uz mūsu e-pastu info@riposo.lv!