Norēķināšanās veidi

 
JAUNUMS! Sūtījumu piegāde Omniva pasta automātos!
 
 
Skaidrā naudā/bankas karte
 
Sūtījuma piegādes laikā, Venipak kurjeramJūsu ērtībai piedāvājam norēķināties par precēm skaidrā naudā vai bankas karte. Izvēloties šo apmaksas veidu, varēsiet norēķināties ar kurjeru preču piegādes laikā. Preču piegādes laikā Jums ir jābūt precīzai skaidras naudas summai, kura ir norādīta Jūsu pasūtījumā. Kurjeram var maksāt summu līdz 2000 €. Kurjeram ierodoties, viņam līdzi ir mobilais karšu lasītājs, tāpēc par piegādāto preci ir iespēja norēķināties ar bankas karti.
 
Sūtījuma izņemšana Omniva pakomātāJūsu ērtībai piedāvājam norēķināties par precēm bankas karte. Izvēloties šo apmaksas veidu, maksāsiet nevis  preču pasūtījuma brīdī, bet preču saņemšanas brīdī.
 
Uzmanību! Norēķinoties skaidrā naudā vai ar bankas karti, tiek piemērota komisijas maksa par skaidras naudas inkasāciju (pasūtījumiem vērtībā līdz EUR 400 – tiek piemērota komisijas maksa 2 Eur, pasūtījumiem virs EUR 400 - komisijas maksa 3 Eur).
 
 
Bankas pārskaitījums
 
Izvēloties šo apmaksas veidu par pasūtītajām precēm, naudas summu uz mūsu kontu pārskaitiet ierastajā veidā:
Banka: AB bankas „Swedbank“
Bankas kods: HABALV22
Konta Nr.: LV55HABA0551036695873

Veicot bankas pārskaitījumu, neaizmirstiet ierakstīt pasūtījuma ID numuru.
Pēc saņemtās rēķina apmaksas, preces tiek iepakotas un nekavējoties izsūtītas.
 
 
SIA Aizdevums.lv“ līzinga nosacījumi
 
Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: +371 26 461 885
Aizdevumi tiek izsniegti klientiem vecumā no 18 gadiem ar vai bez galvotāja, atkarībā no klienta ienākumiem u.c. noteikumiem (galvotāja nepieciešamību nosaka kreditētājs).
Nepieciešams oficiāls darbs. Pašreizējā darba vietā ir jābūt nostrādātiem vismaz pēdējiem 6 mēnešiem.

Mēneša administrēšanas maksa 0%
Gada procentu likme 0%
Avansa maksa 0%
Līguma maksa 0%
Bezmaksas piegāde (pērkot vairāk nekā 100 €).
Kredīta summa no 100 eur līdz 4500 eur
Bezprocentu kredīta termiņš ir 3 vai 6 mēneši.

Rezidenta – fiziskas personas identifikācijai drīkst izmantot šādus identifikācijas dokumentus:
1. Latvijas Republikas pilsoņa pasi, kuras derīguma termiņš pārsniedz 14 kalendārās dienas no pieteikuma iesniegšanas dienas;
2. Latvijas Republikas nepilsoņa pasi, kuras derīguma termiņš pārsniedz 14 kalendārās dienas no pieteikuma iesniegšanas dienas;

Ārvalstnieku vai bezvalstnieku identifikācijai drīkst izmantot pastāvīgās uzturēšanās atļauju, ko izsniegusi LR Iekšlietu ministrijas pilsonības un migrācijas lietu pārvalde un kuras derīguma termiņš nav mazāks par aizdevuma līguma aizdevuma atmaksas periodu, kopā ar personu apliecinošu dokumentu, uz ko pamatojoties ir izsniegta pastāvīgās uzturēšanās atļauja.

Vajadzības gadījumā līzinga kompānija var pieprasīt papildus dokumentus, piemēram, izziņu par darba vietu u.tml.
Ja līzinga kompānijas pieteikums ir akceptets, operators sazvanās ar klientu un informē par sūtījumu. Ja prece ir pieejama noliktavā, prece tiks piegādāta 3-7 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Ja prece nav noliktavā, kā arī svētku, aktīvās pārdošanas sezonas laikā un kravas aizkavēšanas iemeslu maksimālais piegādes laiks ir 30 dienu laikā kopš pasūtījuma apstiprināšanas brīža.
Sanemot preci nepieciešams personas apliecinoša dokumenta kopija un parakstīta kreditēšanas liguma kopija, kuru piegāda kurjeris ar precēm.
 
Bezmaksas līzinga nosacījumi ir spēkā pērkot RIPOSO preces par 60 € un vārāk.
 
 
Jautājumu gadījumā zvaniet pa norādīto tālruņa numuru +371 26 461 885 vai rakstiet uz mūsu e-pastu info@riposo.lv!