Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...

Imagem

Vingrinājumi un masāža

FILTRS
 Masāžas bumbiņa
Masāžas bumbiņa ar adatām, lieliski piemērota rehabilitācijai, roku un visa ķermeņa masāžai. Ar mīkstajām un izliektajām adatām tiek stimulētas sajūtu un citi receptori, uzlabota asins cirkulācija. Savas vispārējās pielietojuma dēļ to var izmantot arī kā anti-stresa bumbu. Lieliski piemērota dažādiem vingrinājumiem un masāžai. Bumbiņas cietību var regulēt pats lietotājs. Tā ir aprīkota ar caurumiem, caur kuriem var pūst un izspiest gaisu atbilstoši savām vajadzībām.   TEHNISKIE DATI: Bumbiņa izgatavota no ekoloģiskas PVC materiāla, kurā nav ftalātu, toksisku vielu vai smago metālu. Pieejami dažādi bumbiņas izmēri: 5 cm, 6 cm, 7 cm, 8 cm, 9 cm un 10 cm. Universāla: piemēr..
4.00€ Bez nodokļa: 4.00€
Masāžas bumba
Masāžas bumbiņa ar adatām, lieliski piemērota rehabilitācijai, roku un visa ķermeņa masāžai. Ar mīkstajām un izliektajām adatām tiek stimulētas sajūtu un citi receptori, uzlabota asins cirkulācija. Savas vispārējās pielietojuma dēļ to var izmantot arī kā anti-stresa bumbu. Lieliski piemērota dažādiem vingrinājumiem un masāžai. Bumbiņas cietību var regulēt pats lietotājs. Tā ir aprīkota ar caurumiem, caur kuriem var pūst un izspiest gaisu atbilstoši savām vajadzībām.   TEHNISKIE DATI: Bumba ir izgatavota no augstas kvalitātes, videi draudzīga, caurspīdīga PVC materiāla, kas nesatur ftalātus, toksiskas vielas vai smagos metālus. Universāls: piemērots vingrinājumiem, rehabili..
11.00€ Bez nodokļa: 11.00€
Vingrojumu bumba
Trenišu - rehabilitācijas bumba paredzēta terapijai, lai uzlabotu fizisko stāvokli un kustību koordināciju, izometriskiem vingrinājumiem, kas tiek izmantoti, lai neitralizētu muskuļu atrofiju, atbalstot imobilizēto ķermeņa daļu muskuļu aktivitāti (traumām un lūzumiem), kā arī muskuļu augšanai un spēkam atjaunoties. Lieliski piemērots tiem, kuri vēlas uzturēt labu fizisko formu, veicot vingrinājumus. Bumbas cietību var regulēt atbilstoši vajadzībām. Tā ir iestrādāta aizdare, lai ērti piepūst vai izspiest bumbu. Šī bumba ir arī piemērota bērniem spēlēm.    TEHNISKIE DATI: Izgatavots no augstas kvalitātes, ekoloģiskas PVC materiāla, kura sastāvā nav ft..
7.50€ Bez nodokļa: 7.50€
Vingrojumu bumba
Paaugstinātas drošības bumba sportam un rehabilitācijai. Kamols paredzēts pozu defektu korekcijai, ārstēšanai, ar mērķi uzlabot fizinisko stāvokli un motoriskās prasmes, stiprināt muguras muskuļus, palielināt locītavu mobilitāti un profilaktiski darboties pret neiroloģiskām slimībām. Ieteicams speciālistu reabilitācijas periodā, izmantojams kinezioterapijā, piemērots individuālai vingrināšanai mājas apstākļos.   TEHNISKIE DATI: Koordinācijas, līdzsvara un pareizas pozas attīstībai. Stiprina muguras un vēdera muskuļus. Stabilizē muguru, lieliski piemērota nepareizas pozes korekcijai. Atpūtai pēc smagas darba, vingrojumiem pirms un pēc dzemdībām. Pieejami..
29.50€ Bez nodokļa: 29.50€
Dinamiskais spilvens sēdēšanai 37,5 cm
Uzlabojiet savu stāju jaunā un nepieredzētā veidā! Šodien visiem, kam rūp sava labsajūtu un mājas muguras stāvoklis, mēs iesakām iegādāties dinamisku līdzsvara spilvenu. Mēs daudz laika pavadām sēžot... Koncentrējoties uz padarīto darbu, mēs bieži aizmirstam padomāt par savu stāju, un, sajūtot noteiktas muguras problēmas, mēs sākam par vēlu rīkoties, lai risinātu šīs problēmas... Tāpēc mēs iesakām šodien iegādāties speciālu sēdekļa spilvenu, kas izstiepsies ar katru kustību, vingrinās dziļus muguras muskuļus un bez piepūles pielāgosies Jūsu sēdeklim! Dinamiskais līdzsvara spilvens - ir aktīvas sēdēšanas "ierīce", kas palīdz uzturēt pareizu stāju, pielāgo mu..
36.00€ Bez nodokļa: 36.00€
JAUNUMS !
Maisītāja treniņu iekārta
Mīkstināšanas treniņu iekārta - neliels un vienkāršs treniņu aparāts, kas ļauj jums trenēt rokas un kājas. Ar to ne tikai varat simulēt pastaigu, bet arī trenēt rokas, plecus un augšējo muguras daļu. Pārvietot to var gan uz priekšu, gan atpakaļ - tas palīdzēs jums ietrenēt dažādas muskuļu grupas. Izmantojot rokturi, ko vadāt ar rokām, varat mainīt treniņu pretestības līmeni. Slīpās kājas nodrošina stabilitāti. Šis treniņu aparāts ir piemērots cilvēkiem ar ierobežotu mobilitāti, slikto līdzsvaru vai tiem, kuriem ir problēmas, radušas sēdoša dzīvesveida rezultātā. Trenējoties ar šo treniņu aparātu, jūs: uz..
45.00€ Bez nodokļa: 45.00€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)