Līdz 30% atlaide
RIPOSO matračiem
Līdz akcijas beigām ir palikušas:...
JAUNUMS !
Manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls

Manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls

Modelis: 04-008B-3/46
252.00€ Bez nodokļa: 252.00€

vai

42.00€/mēnesis ar
Piegāde: 7-14 d.d.

Izturīgas un uzticamas konstrukcijas manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls ir paredzēts personām, kuru svars nepārsniedz 120 kg un kurām ir īslaicīgas vai pastāvīgas mobilitātes problēmas. Riteņkrēslam nav vadīšanas stīpu, tādēļ tas nav piemērots patstāvīgai lietošanai – gan telpās, gan ārā riteņkrēslu var stumt tikai pavadonis, izmantojot stumšanas rokturus, kas uzstādīti virs atzveltnes. Droši sazinieties, un mēs Jums nekavējoties iznomāsim šo ērto riteņkrēslu (zemāk sniegti nomas noteikumi).

Šī pārvietošanās līdzekļa konstrukcija veidota no metāla, tā ir krāsota, ar krustenisku stiprinājumu, tādēļ riteņkrēsls ir viegli salokāms un ērti pārvietojams. Ja vēlaties sakļaut riteņkrēslu, noņemiet vai paceliet kāpšļus. Ja vēlaties iekāpt riteņkrēslā vai izkāpt no tā, vienmēr pagrieziet kāpšļus uz sāniem vai paceliet tos augšup. Kāpšļu garumam jābūt noregulētam tā, lai kājas ceļos būtu saliektas 90° leņķī (taisnā leņķī). Ja kāpšļi nav atbilstošā augstumā, mainās sēdošā cilvēka svara centrs, tiek traucēts līdzsvars, var rasties mugurkaula deformācijas, izgulējumi.

Riteņkrēsla roku balsti ir noņemami. Iesakām tos noņemt, kad sēžaties riteņkrēslā vai pārsēžaties no tā uz sānu. Braukājot roku balstiem jābūt nofiksētiem.

Virs aizmugurējiem riteņiem abās riteņkrēsla pusēs uzstādītas stāvbremzes, ko var ieslēgt vai izslēgt ar speciālu rokturīti. Ja vēlaties ieslēgt stāvbremzi, stumiet rokturīti virzienā no sevis, bet, ja vēlaties to izslēgt un pārvietoties, pavelciet rokturīti uz savu pusi. Stāvbremzei jābūt ieslēgtai, kad sēžaties riteņkrēslā vai ceļaties no tā, taču ar to nedrīkst samazināt ātrumu.

Riteņkrēsls tiek pārdots pilnībā samontēts – nepieciešams tikai ievietot kāpšļus. Pirms lietošanas vienmēr pārliecinieties, ka kāpšļi stingri turas savās vietās.

Ikviens manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Riteņkrēslu ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, vai to apklāt.
Pārvietošanās līdzeklim tiek piešķirta 24 mēnešu garantija (izņemot priekšējos un aizmugurējos riteņus), kas stājas spēkā iegādes dienā.

Specifikācija:

  • Maksimāla slodze, kg - 120
  • Svars, kg - 16,4
  • Kopējais augstums, cm - 90
  • Kopējais platums, cm - 58
  • Kopējais garums, cm - 105
  • Sēdekļa augstums, cm - 50
  • Sēdekļa platums, cm - 38
  • Sēdekļa dziļums, cm - 42

 

 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

    Slikts           Labs